top

Aura

Aura to jsou nejkvalitnější péřové výrobky vyráběné v Polsku. Tak lze ve zkratce popsat sortiment této značky. Její nabídka zahrnuje oblečení a péřové spací pytle, které se vyznačují nízkou hmotností, malými rozměry při přepravě a velmi účinnou izolací při používání. Spací pytle Aura jsou výbornou volbou pro všechny milovníky hor - horolezce, lyžaře, nadšence trekingu a kempování po celý rok.
46
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce
 1. -22%
  Spací pytel Aura X 300 800 cuin (195 cm) - chilli

  wish list

 2. -22%
  Spacák Aura OXY 400 860 cuin (180 cm) - light grey

  wish list

 3. -23%
  Spacák Aura OXY 300 860 cuin (195 cm) - light grey

  wish list

 4. -22%
  Spacák Aura AR 300 800 cuin (195 cm) - petunia

  wish list

 5. -23%
  Spacák Aura AR 300 700 cuin (195 cm) - teal

  wish list

 6. -22%
  Spacák Aura X 300 800 cuin (180 cm) - chilli

  wish list

 7. -22%
  Spacák Aura BAZ 1000 800 cuin (180 cm) - chill/bordo

  wish list

 8. -22%
  Spacák Aura BAZ 600 700 cuin (195 cm) - lime/green

  wish list

 9. -22%
  Spacák Aura X 600 800 cuin (180 cm) - chilli/black

  wish list

 10. -23%
  Spacák Aura OXY 200 860 cuin (195 cm) - graphite

  wish list

 11. -23%
  Spacák Aura OXY 300 860 cuin (180 cm) - graphite

  wish list

 12. -23%
  Spacák Aura AR 300 700 cuin (195 cm) - lime

  wish list

 13. -26%
  Spacák Aura Nom 400 700 cuin (180 cm) - chilli

  wish list

 14. -26%
  Spacák Aura Nom 200 700 cuin (180 cm) - steel

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce

Aura je péřové oblečení a vybavení pro milovníky hor

Pokud hledáte produkty určené pro milovníky hor, jste na správném místě. Nabídka značky Aura dokonale splní vaše očekávání. Oblečení a spací pytle nejvyšší kvality jsou určeny pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky spolupráci s horolezci jsou všechny modely důkladně testovány a jejich design je doveden k dokonalosti. Značka Aura se rozhodla vyrábět své produkty v Polsku, díky čemuž má plnou kontrolu nad kvalitou každého modelu a použitými materiály. Více než 30 let zkušeností v oboru a spolupráce s předními himálajskými horolezci přináší své ovoce i při vytváření produktů pro použití v o něco nižších horách. Ať už hledáte vybavení nebo oblečení na víkendový výlet do Tater, nebo se chystáte zdolat vysokohorský či himálajský vrchol, určitě zde najdete ty správné produkty.

Historie značky Aura

Příběh tohoto výrobce by měl začít v roce 1989. Tehdy vznikla značka Yeti. V Polsku byl v době transformace nedostatek téměř všeho. Největším problémem nebyla výroba, ale shánění všech potřebných materiálů. To byla obzvláště náročná výzva, pokud jde o návrh vybavení, které by dobře fungovalo v horách. Naštěstí Yeti začíná spolupracovat s výrobcem moderních textilních materiálů - Pertex. Jedná se o velmi cennou spolupráci, která poskytuje vysoce kvalitní svrchní materiál pro péřové bundy a spacáky. S rostoucí výrobou a s přibývajícími roky mnoho společností přesouvá výrobu do Číny. To je příležitost k rychlému růstu zisku. Společnost Yeti zůstává věrná svému osvědčenému týmu lidí a výrobním metodám. Díky tomu se dnes můžeme těšit na výrobky vyrobené výhradně v Polsku.

V roce 2017 vzniká ze značky Yeti značka AURA To se prosazuje prostřednictvím práv na jméno mimo Polsko. Aby bylo možné v Evropské unii nabízet výrobky výjimečné kvality, bylo nutné změnit název značky. Tak se zrodila Aura. Byla to také příležitost vytvořit novou strategii značky, uspořádat nabídku a definovat strategické cíle. Díky tomu mohl výrobce osvěžit svou image. O rok později se objevil také projekt Holos Jedná se o zcela nový přístup ke konstrukci nabídky značky Aura, kdy jednotlivé prvky mají poskytovat jedinečné funkční vlastnosti. Každý výrobek v tomto systému je přesně popsán, díky čemuž je známo, v jakých podmínkách a při jakých činnostech bude nejlépe fungovat.

Péřové spacáky Aura do všech podmínek

Spací pytle z přírodního prachového peří jsou základem nabídky polského výrobce. Tyto modely jsou vyrobeny z husího peří nejvyšší kvality. Peří z Polska je považováno za nejlepší na světě. Není divu, že spacáky Aura s jeho náplní mají vynikající poměr hmotnosti a izolačních vlastností Důležité jsou také vnější materiály a zipy. Díky velmi tenkým tkaninám lze spací pytel snadno sbalit do malého kompresního vaku, aby nezabíral příliš mnoho místa v zavazadle. Zároveň je tkanina dostatečně „hustá”, aby zabránila průchodu prachového peří ven. Kvalitní zipy zajišťují pohodlné používání spacáku i v těch nejnáročnějších horských podmínkách. Dostupné modely sahají od ultralehkých letních spacáků Aura, až po tlusté modely do těch nejmrazivějších podmínek Inovativní tvary a verze se středovým zipem zajišťují optimální přilnutí k tělu a tím i menší tepelné ztráty.

Široká nabídka produktů Aura

V internetovém obchodě 8a.cz nabízíme široký výběr produktů této polské značky. Najdete zde jak oblečení, tak péřové spacáky, které poskytují vynikající ochranu před chladem. Všichni milovníci horolezectví a horské turistiky si oblíbili zejména spací pytle značky Aura. Ultralehké letní modely mají minimální velikost po sbalení, a proto se vejdou do malých turistických batohů. Nejteplejší spací pytle plněné přírodním prachovým peřím jsou vhodné do zimních mrazů a podmínek panujících ve vysokých nadmořských výškách. Při výběru spacáků Aura a dalších produktů tohoto výrobce si můžete být jisti, že jednotlivé prvky byly vyrobeny s mimořádnou pozorností věnovanou detailům. Použití pečlivě vybraného prachového peří a moderních vnějších materiálů zaručuje nejvyšší kvalitu světové úrovně.