top

Arva

Již více než 30 let dodává Arva výrobky, které zvyšují bezpečnost při horských aktivitách. Obchod 8a.cz nabízí prvotřídní lavinové vybavení - detektory, lopaty, sondy a lavinové batohy.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -12%
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 32 Pro - black
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 32 Pro - black
  včetně DPH 3649 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3149 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 4191 Kč (-12%)

  wish list

 2. -16%
  Lavinový batoh Arva AirBag ST26 Switch - blue
  Lavinový batoh Arva AirBag ST26 Switch - blue
  včetně DPH 14599 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 14149 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 17419 Kč (-16%)

  wish list

 3. -14%
  Skialpový batoh Arva Ride 24 - black
  Skialpový batoh Arva Ride 24 - black
  včetně DPH 2399 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2049 Kč (+18%)
  Doporučená cena výrobce 2817 Kč (-14%)

  wish list

 4. -12%
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 25 Pro - black
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 25 Pro - black
  včetně DPH 3299 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2849 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 3787 Kč (-12%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Arva v obchodě 8a.cz - lavinové vybavení pro zvýšení bezpečnosti v horách

Francouzská značka má mimořádně bohaté zkušenosti s navrhováním a výrobou vysoce kvalitního lavinového vybavení. Její první lavinové vyhledávače byly vyvinuty mnohem dříve, než se toto vybavení stalo populárním mezi skialpinisty. Díky odhodlání návrhářů a lidí, kteří lavinové vybavení denně používají, je možné je neustále zdokonalovat. Společnost Arva se neustále vyvíjí, aby se lavinové batohy, vyhledávače, sněhové lopaty a sondy používaly ještě snadněji a účinněji. Dobré lavinové vybavení je nejen vysoce spolehlivé, ale také ergonomické při používání, což ještě více urychluje dosažení osob zasypaných lavinou. Každá vteřina ušetřená během záchranné operace může přispět k záchraně života.

Lavinové vyhledávače, lopaty a sondy Arva - nejvyšší kvalita zpracování

Lidé, kteří stojí za značkou Arva, vědí, jak je v dnešním světě důležité mít naprostou důvěru ve vybavení do hor, na kterém může záviset náš život. Zejména u lavinového vybavení je nesmírně důležité věnovat pozornost každému detailu. Díky tomu si můžeme být jisti, že lavinový vyhledávač, sonda nebo lopata nezklamou ani v těch nejtěžších podmínkách a umožní nám rychle zachránit oběť laviny ze sněhu. Aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a nejlepší technická řešení, probíhá celý proces návrhu a výroby lavinového vybavení Arva ve Francii. Na hory tak můžete vyrazit s vědomím, že se na vybavení zakoupené ve specializovaném outdoorovém obchodě můžete plně spolehnout.

Obchod Arva - lavinové sety vám umožní rychle se dostat ke zraněným

Lavinový set se skládá ze tří prvků: sněhové lopaty, sondy a lavinového vyhledávače. Je to minimální výbava, kterou by měl mít každý skialpinista, který se vydává do terénu s alespoň minimálním lavinovým nebezpečím. Prvním prvkem je jistě lavinový vyhledávač, který umožňuje lokalizovat vysílač osoby zasypané ve sněhu. Druhým je sonda, která slouží k určení přesné polohy zraněné osoby. Poslední položkou je lopata na sníh, bez které je vyproštění osoby zasypané lavinou prakticky nemožné. Lavinové vybavení Arva v obchodě 8a.cz - výrobky špičkové kvality, které zajišťují vysokou spolehlivost a umožňují efektivní práci v nepříznivých horských podmínkách.

Ideální pro skialpinismus a freeride - lavinové batohy Arva

Francouzská značka nabízí velký výběr lavinových batohů. Arva Reactor je systém nafukovacích polštářů, které lze aktivovat v případě laviny. Díky tomu je člověk nesený lavinou automaticky unášen do horních vrstev laviny, takže se může vyhnout zasypání nebo se k němu snáze dostane. Obchod 8a.cz má v nabídce malé batohy Arva pro freeride i větší modely pro delší skialpové výlety. Ať už si vyberete jakýkoli lavinový batoh se systémem Reactor, můžete si být jisti, že přispěje k výraznému zvýšení bezpečnosti.

Lavinové vybavení Arva – obchod 8a.cz – široká nabídka produktů

Značka Arva v internetovém obchodě vám umožní plně se vybavit na zimní výlety do hor. Nezbytné lavinové vybavení zvyšuje bezpečnost při lyžování na zasněžených svazích. Ať už se věnujete skialpinismu, skitouringu nebo freeridu, najdete zde perfektní vybavení pro své potřeby.