top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Kategorie
    Ženy
  2. Základní technologie
    UPF Protection
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

  1. -35%
    adidasTERREXXperiorClima365MidShortsblack4068811054298a.webp
    Kraťasy dámské adidas TERREX Xperior Clima 365 Mid Shorts - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 298 Kč
    1 234 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 424 Kč (-13%)
    Doporučená cena výrobce 1 999 Kč (-35%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  2. -11%
    qweadidasTERREXXperiorCLIMA365LightWindweaveJacketblackwhite4068821721999a.webp
    Dámská bunda adidas TERREX Xperior CLIMA365 Light Windweave Jacket - black/whi...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 198 Kč
    2 719 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 719 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-11%)
    EXTRA 15% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  3. -3%
    adidasTERREXXploricCLIMA365PrintedWindAnorakwhiteglowbluepuretangerine4068821687349a.webp
    Dámská bunda adidas TERREX Xploric CLIMA365 Printed Wind Anorak - white/glow b...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 799 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 610 Kč (+8%)
    Doporučená cena výrobce 2 899 Kč (-3%)
  4. -20%
    adidasTERREXMultiClimacoolT_Shirt_powderplu_4068811064884a.webp
    Dámské tričko adidas TERREX Multi Climacool T-Shirt - powder plum
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 874 Kč
    700 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 719 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 1 099 Kč (-20%)
    EXTRA 20% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  5. -9%
    adidasTERREXMultiSprayDyeT_Shirtwhiteglowblue4068819911982a.webp
    Dámské tričko adidas TERREX Multi Spray Dye T-Shirt - white/glow blue
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 999 Kč
    800 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 820 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 1 099 Kč (-9%)
    EXTRA 20% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  6. -6%
    adidasTERREXMultiT_ShirtMeadowPackoffwhite4068819927082a.webp
    Dámské tričko adidas TERREX Multi T-Shirt Meadow Pack - off white
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 124 Kč
    1 012 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 199 Kč (-15%)
    Doporučená cena výrobce 1 199 Kč (-6%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  7. -27%
    adidasTERREXXploricCargoJoggersPrinted_quicriwarclaprlof4067901964547a.webp
    Turistické kalhoty dámské adidas TERREX Xploric Cargo Joggers Printed - quicr...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 744 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 657 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-27%)
  8. -30%
    adidasTERREXMultiTee_warmcla4067891264726a.webp
    Dámské tričko adidas TERREX Multi Tee - warm clay
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 769 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 774 Kč
    Doporučená cena výrobce 1 099 Kč (-30%)
  9. -30%
    adidasTERREXMultiHalfZipLongsleeve_warmcla_4067901074208a.webp
    Dámská mikina adidas TERREX Multi Half Zip Longsleeve - warm clay
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 049 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 069 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 1 499 Kč (-30%)
  10. -21%
    Dámská mikina adidas TERREX Xploric Crew Neck Sweater - preloved fig
    Dámská mikina adidas TERREX Xploric Crew Neck Sweater - preloved fig
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 494 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 499 Kč
    Doporučená cena výrobce 1 899 Kč (-21%)
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.