top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Typ výrobku
    Bunda
  2. Barva
    oranžový
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

  1. -14%
    adidasTERREXXperiorCLIMA365LightWindweaveJacketimpactorangepuretangerine4068821738782a.webp
    Bunda na běhání adidas TERREX Xperior CLIMA365 Light Windweave Jacket - impac...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 074 Kč
    2 767 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 857 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-14%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  2. -26%
    Zateplená bunda adidas TERREX Multi Synthetic Insulated Hooded Jkt - semi impact orange
    Zateplená bunda adidas TERREX Multi Synthetic Insulated Hooded Jkt - semi impac...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 499 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 644 Kč (-5%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-26%)
  3. -32%
    Bunda na běhání adidas TERREX Xperior Light Windweave Jacket - semi impact orange
    Bunda na běhání adidas TERREX Xperior Light Windweave Jacket - semi impact or...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 424 Kč
    2 303 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 599 Kč (-36%)
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-32%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  4. -30%
    Fleecová mikina dámská adidas TERREX Xploric High Pile Fleece Pullover - amber tint
    Fleecová mikina dámská adidas TERREX Xploric High Pile Fleece Pullover - ambe...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 949 Kč
    1 852 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 799 Kč (-33%)
    Doporučená cena výrobce 2 799 Kč (-30%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  5. -27%
    Bunda do deště adidas TERREX Xperior Hybrid Primeknit Rain Jkt - semi impact orange/black
    Bunda do deště adidas TERREX Xperior Hybrid Primeknit Rain Jkt - semi impact o...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 574 Kč
    4 346 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 299 Kč (-31%)
    Doporučená cena výrobce 6 299 Kč (-27%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  6. -28%
    adidasTERREXMultiLightDownHoodedJacket_ambertin4067894820028a.webp
    Dámská péřová bunda adidas TERREX Multi Light Down Hooded Jacket - amber ti...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 574 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 574 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-28%)
  7. -30%
    adidasTERREXTrailRunningWindJacket_puttymauveambertin4067896195056a.webp
    Bunda na běhání dámská adidas TERREX Trail Running Wind Jacket - putty mauv...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 669 Kč
    1 586 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 399 Kč (-33%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-30%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  8. -26%
    Softshellová bunda adidas TERREX Techrock GORE-TEX WINDSTOPPER Softshell Jkt - semi impact orange/black
    Softshellová bunda adidas TERREX Techrock GORE-TEX WINDSTOPPER Softshell Jkt -...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 599 Kč
    4 370 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 299 Kč (-30%)
    Doporučená cena výrobce 6 299 Kč (-26%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  9. -32%
    Dámská lyžařská bunda adidas TERREX Xperior 2L Insulated RAIN.RDY Jacket - amber tint/aurora black
    Dámská lyžařská bunda adidas TERREX Xperior 2L Insulated RAIN.RDY Jacket -...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 974 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 399 Kč (-6%)
    Doporučená cena výrobce 8 799 Kč (-32%)
  10. -27%
    Zateplená bunda adidas TERREX Xperior PrimaLoft Loose Fill Insulated Hooded Jkt - semi impact orange
    Zateplená bunda adidas TERREX Xperior PrimaLoft Loose Fill Insulated Hooded Jkt...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 644 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 649 Kč
    Doporučená cena výrobce 4 999 Kč (-27%)
  11. -26%
    Bunda do deště adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact orange
    Bunda do deště adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact ora...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 244 Kč
    3 082 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 399 Kč (-29%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-26%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  12. -30%
    Dámská bunda adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact orange
    Dámská bunda adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact orang...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 049 Kč
    2 897 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 399 Kč (-34%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-30%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  13. -27%
    Dámská bunda na hory adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orange
    Dámská bunda na hory adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact ora...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 394 Kč
    6 075 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8 799 Kč (-30%)
    Doporučená cena výrobce 8 799 Kč (-27%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  14. -31%
    Bunda s membránou adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orange
    Bunda s membránou adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 994 Kč
    5 695 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8 799 Kč (-35%)
    Doporučená cena výrobce 8 799 Kč (-31%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  15. -45%
    Bunda na běhání adidas TERREX Agravic 3L Pro Rain Jacket - semi impact orange
    Bunda na běhání adidas TERREX Agravic 3L Pro Rain Jacket - semi impact orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 394 Kč
    4 175 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7 999 Kč (-45%)
    Doporučená cena výrobce 7 999 Kč (-45%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.