top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Typ výrobku
    Boty
  2. Barva
    olivový
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

  1. -3%
    adidasTERREXAnylanderMidRAINRDYolivestratancargocoreblk4068801305652a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Anylander Mid RAIN.RDY - olive strata/n....
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 326 Kč
    1 978 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 773 Kč (+12%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-3%)
    EXTRA 15% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  2. -23%
    adidasTERREXAnylanderRAIN_RDY_olivestratancargocoreblk4068801309223a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Anylander RAIN.RDY - olive strata/n.carg...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 598 Kč
    1 439 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 430 Kč (+1%)
    Doporučená cena výrobce 2 099 Kč (-23%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  3. -11%
    adidasTERREXAnylanderLeatherMidClimaproof_olivestrcoreblkshadolive4068815741422a.webp
    Pánské boty adidas TERREX Anylander Leather Mid Climaproof - olive str/core bl...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 399 Kč
    2 160 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 227 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 2 699 Kč (-11%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  4. -20%
    adidasTERREXAnylanderolivestratadashgreyncargo4067907363023a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Anylander - olive strata/dash grey/n.car...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 430 Kč
    1 287 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 234 Kč (+5%)
    Doporučená cena výrobce 1 799 Kč (-20%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  5. -25%
    adidasTERREXAnylanderClimawarm__olivstranigcarsemiflaqu4067907366123a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Anylander Climawarm + - oliv stra/nig ca...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 099 Kč
    1 995 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 799 Kč (-28%)
    Doporučená cena výrobce 2 799 Kč (-25%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  6. -23%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTX_shadowolive_carbon_bronzestr406790316688820250822_1653.webp
    Turistické boty adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - shadow olive/carbon/bronze st...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 224 Kč
    2 113 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 113 Kč
    Doporučená cena výrobce 2 899 Kč (-23%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  7. adidasTERREXSkychaserMidGTX_olistrsilgrncblac4067892729538a.webp
    Vysoké trekové boty adidas TERREX Skychaser Mid GTX - olistr/silgrn/cblack
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 399 Kč
    4 180 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 182 Kč (+32%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  8. -26%
    adidasTERREXSkychaser_olistrgretwocblac4067896931609a.webp
    Nízké trekové boty adidas TERREX Skychaser - olistr/gretwo/cblack
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 488 Kč
    2 364 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 328 Kč (+2%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-26%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  9. -28%
    adidasTERREXSnowVelcroRAIN_RDYWinter_focusoliv_pulsoliv_imorange406675705631420250212_0232.jpg
    Dětské boty adidas TERREX Snow Velcro RAIN.RDY Winter - focus oliv/puls oliv/i...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 724 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 749 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-28%)
  10. -32%
    adidasTERREXAnylanderMidRAIN_RDY_olivstratawonbeigecorebl_4067888141023a.webp
    Turistické boty adidas TERREX Anylander Mid RAIN.RDY - oliv strata/won beige/co...
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 1 609 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 529 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-32%)
  11. -30%
    adidasTERREXTrailmaker2_olivestra_silvdawn_prelofig_292.jpg
    Turistické boty dámské adidas TERREX Trailmaker 2 - olive stra/silv dawn/prel...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 674 Kč
    1 591 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 399 Kč (-33%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-30%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  12. -29%
    adidasTERREXFreeHiker2_olivestrprelovfigambert4067888882629a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Free Hiker 2 - olive str/prelov fig/ambe...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 524 Kč
    3 348 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 999 Kč (-33%)
    Doporučená cena výrobce 4 999 Kč (-29%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  13. -34%
    adidasTERREXTrailmaker2MidLeather_olivestratasilverpebble_4067892534880a.webp
    Turistické boty adidas TERREX Trailmaker 2 Mid Leather - olive strata/silver pe...
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 2 369 Kč
    Od 2 251 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 599 Kč (-37%)
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-34%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  14. -30%
    Zimní boty adidas TERREX Snowpitch C.RDY - olive stra/bronze stra/seimor
    Zimní boty adidas TERREX Snowpitch C.RDY - olive stra/bronze stra/seimor
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 349 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 440 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-30%)
  15. -27%
    adidasTERREXTrailmaker2MidGTX_olivstrasilvdawnaurorabl_4067888851380a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Trailmaker 2 Mid GTX - oliv stra/silv da...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 449 Kč
    2 327 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 399 Kč (-31%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-27%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.