top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Barva
    šedý
  2. Outlet
    Ne
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

  1. -11%
    qweadidasTERREXXperiorCLIMA365LightWindweaveJacketblackwhite4068821721999a.webp
    Dámská bunda adidas TERREX Xperior CLIMA365 Light Windweave Jacket - black/whi...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 198 Kč
    2 719 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 719 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-11%)
    EXTRA 15% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  2. -25%
    adidasTERREXAgravicTTftwrwhitecoreblkimporange4068806909985a.webp
    Dámské trailové boty adidas TERREX Agravic TT - ftwr white/core blk/imp orang...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 274 Kč
    2 947 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 060 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-25%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  3. -10%
    adidasTERREXAgravicSpeedUltra2whitecoreblkreflectsilver4068806080936a.webp
    Dámské trailové boty adidas TERREX Agravic Speed Ultra 2 - white/core blk/ref...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 203 Kč
    4 683 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 697 Kč
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-10%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  4. -22%
    adidasTERREXAgravicTTftwrwhitecoreblkimporange4068806894748a.webp
    Běžecké boty do terénu adidas TERREX Agravic TT - ftwr white/core blk/imp or...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 424 Kč
    3 082 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 189 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-22%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  5. -15%
    adidasTERREXEastrail3MidClimaproof_greythreegreyoneauroronix4068806000460a.webp
    Vysoké turistické boty dámské adidas TERREX Eastrail 3 Mid Climaproof - grey...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 029 Kč
    1 725 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 678 Kč (+3%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-15%)
    EXTRA 15% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  6. -18%
    adidasTERREXSkychaserSolo3_offwhiteleginkhalogreen4068806100368a.webp
    Dámská nástupová obuv adidas TERREX Skychaser Solo 3 - off white/leg ink/hal...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 349 Kč
    1 880 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 940 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 2 899 Kč (-18%)
    EXTRA 20% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  7. adidasTERREXFreehikerSLGTXdashgreyftwhiteflashaqua4068822251310a.webp
    Nízké turistické boty dámské adidas TERREX Freehiker SL GTX - dash grey/ft...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 599 Kč
    3 240 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 565 Kč (+27%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  8. -15%
    adidasTERREXSkychaserSolo3_coreblackcarbongreyfour4068806181398a.webp
    Nástupové boty adidas TERREX Skychaser Solo 3 - core black/carbon/grey four
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 2 459 Kč
    Od 2 091 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 819 Kč (+15%)
    Doporučená cena výrobce 2 899 Kč (-15%)
    EXTRA 15% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  9. -5%
    qweadidasTERREXXperiorClimacool_LongSleeveTeecarboncarbon4068809446296b.webp
    Mikina na běhání adidas TERREX Xperior Climacool+ Long Sleeve Tee - carbon/ca...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 599 Kč
    1 440 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 699 Kč (-15%)
    Doporučená cena výrobce 1 699 Kč (-5%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  10. -5%
    qweadidasTERREXXperiorClimacool_LST_shirtcarbon4068809453980b.webp
    Mikina na běhání dámská adidas TERREX Xperior Climacool+ LS T-shirt - carbo...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 599 Kč
    1 440 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 699 Kč (-15%)
    Doporučená cena výrobce 1 699 Kč (-5%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  11. -11%
    adidasTERREXTrailmaker2_coreblackcarbongreyfou4067898148968a.webp
    Nízké turistické boty adidas TERREX Trailmaker 2 - core black/carbon/grey fou...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 127 Kč
    1 915 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 699 Kč (+13%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-11%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  12. -17%
    adidasTERREXSkychaser_prelvioletmatsilvdashgrey4067907479724a.webp
    Turistické boty dámské adidas TERREX Skychaser - prel violet/mat silv/dash gr...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 799 Kč
    2 660 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 707 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-17%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  13. -24%
    adidasTERREXSkychaserAX5_greythreegreyfourshadnav4067903143933a.webp
    Nízké turistické boty adidas TERREX Skychaser AX5 - grey three/grey four/shad...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 812 Kč
    1 722 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 682 Kč (+3%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-24%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  14. -32%
    adidasTERREXXperiorLongSleeveTee_carbon4067891282805a.webp
    Mikina na běhání adidas TERREX Xperior Long Sleeve Tee - carbon
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 149 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 199 Kč (-4%)
    Doporučená cena výrobce 1 699 Kč (-32%)
  15. -28%
    adidasTERREXMultiEssentialsPants_legendivy4067904181149a.webp
    Turistické kalhoty adidas TERREX Multi Essentials Pants - legend ivy
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 069 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 016 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 1 499 Kč (-28%)
  16. -34%
    Bavlněné tričko dámské adidas TERREX Graphic T-Shirt - silver dawn
    Bavlněné tričko dámské adidas TERREX Graphic T-Shirt - silver dawn
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 554 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 559 Kč
    Doporučená cena výrobce 849 Kč (-34%)
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.