top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Action 4
    SANTA 2025
  2. Základní technologie
    Ortholite®
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

  1. -27%
    adidasTERREXSkychaserGTX_auroraplum_carbon_purplebur406790767121020250801_1574.webp
    Nízké trekové boty dámské adidas TERREX Skychaser GTX - aurora plum/carbon/...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 824 Kč
    2 683 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 670 Kč (+1%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-27%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  2. -3%
    adidasTERREXSkychaserAX5_taupeoxideprevioletglgrey4067903116999a.webp
    Nízké turistické boty dámské adidas TERREX Skychaser AX5 - taupe oxide/pre...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 324 Kč
    2 208 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 399 Kč (-7%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-3%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  3. -24%
    adidasTERREXSkychaserAX5_greythreegreyfourshadnav4067903143933a.webp
    Nízké turistické boty adidas TERREX Skychaser AX5 - grey three/grey four/shad...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 812 Kč
    1 722 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 682 Kč (+3%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-24%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  4. -20%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTXcoreblackcarbonpureteal4067903170823a.webp
    Nízké turistické boty adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - core black/carbon/pur...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 309 Kč
    2 194 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 151 Kč (+2%)
    Doporučená cena výrobce 2 899 Kč (-20%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  5. -16%
    adidasTERREXSkychaserAX5_coreblack_coreblack_carbon406790315151820250822_1645.webp
    Nízké turistické boty adidas TERREX Skychaser AX5 - core black/core black/car...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 015 Kč
    1 915 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 722 Kč (+12%)
    Doporučená cena výrobce 2 399 Kč (-16%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  6. -30%
    adidasTERREXSkychaserMidGTX_auroraplum_carbon_purplebur406790747998420250801_1566.webp
    Dámské boty adidas TERREX Skychaser Mid GTX - aurora plum/carbon/purple bur
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 078 Kč
    2 925 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 040 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-30%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  7. -23%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTXClimawarm_cardboardblanchcarpureteal4067903078655a.webp
    Turistické boty pánské adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX Climawarm - cardbo...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 974 Kč
    2 826 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 074 Kč (-8%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-23%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  8. -25%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTX_carboncoreblksemiflashaq4067903109229a.webp
    Dámské boty adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX - carbon/core blk/semi flash a...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 524 Kč
    2 272 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 279 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-25%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  9. -25%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTX_coreblackcoreblackcarbon4067903120958a.webp
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX - core black/core black/carbon
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 524 Kč
    2 272 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 399 Kč (-33%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-25%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  10. -23%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTX_shadowolive_carbon_bronzestr406790316688820250822_1653.webp
    Turistické boty adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - shadow olive/carbon/bronze st...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 224 Kč
    2 113 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 113 Kč
    Doporučená cena výrobce 2 899 Kč (-23%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  11. -21%
    adidasTERREXSkychaserGTX_earstra_greyone_semiflaqua406790749901220250728_1206.jpg
    Dámské boty adidas TERREX Skychaser GTX - ear stra/grey one/semi fl aqua
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 074 Kč
    2 921 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 921 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-21%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  12. -19%
    adidasTERREXSkychaserMidGTX_quicriprlofigretw4067897913956a.webp
    Trekové boty dámské vysoké adidas TERREX Skychaser Mid GTX - quicri/prlofi/g...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 524 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 799 Kč (-7%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-19%)
  13. -31%
    adidasTERREXSkychaserGTX_cblackcblackgreo4067897916810a.webp
    Nízké trekové boty adidas TERREX Skychaser GTX - cblack/cblack/greone
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 2 669 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 024 Kč (-11%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-31%)
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.