top

8bplus

8b+ (8BPLUS) je rakouská značka z Tyrolska. Její lezecké vybavení, mimo jiné pytlíky na magnézium 8BPLUST, si oblíbilo mnoho fanoušků lezení kvůli jedinečnému spojení stylu a pohodlí, které výrobky této značky nabízí.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -32%
  Lanový pytel 8b+ Hank Rope Bag

  wish list

 2. -29%
  Lanový pytel 8b+ Greg Rope Bag

  wish list

 3. -31%
  Lanový pytel 8b+ Stu Rope Bag

  wish list

 4. -33%
  Magnéziový sáček 8b+ Maxwell Boulder Bag

  wish list

 5. -22%
  Kartáček 8b+ Boulder Brush Wazl

  wish list

 6. -30%
  Boulderová taška 8b+ Louie Boulder Bag

  wish list

 7. -33%
  Magnéziový sáček 8b+ Hector Boulder Bag

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Výjimečný styl na skále a umělé stěně s 8b+

Designéři značky přistupují k výrobě lezeckého vybavení s humorem, a tak se každý na stěně může odlišit jedinečným pytlíkem na magnézium. Pytlíky na magnézium 8bPLUS byly vytvořeny pro lezce na umělé stěně, skalní lezce a bouldristy, kteří mají neustále nedostatek magnézia. Sloganem značky je Eat More Chalk!, což je často vyjádřeno monstrózními pytlíky.

Nepostradatelný doplněk výbavy každého lezce - pytlík na magnézium 8bPLUS.

Lezecké pytlíky 8bPLUS mají jednu důležitou roli. Stejně jako mnoho standardních modelů pomáhají udržet ruce v suchu. Obsahují magnézium, které umožňuje rychlé a účinné osušení prstů a rukou při lezení na skále i na umělé stěně. Pytlíky jsou navrženy tak, aby se co nejsnadněji používaly a aby jejich dokonalý design nezastínil jejich hlavní účel, kterým je snadný přístup k magnéziu. Pro zajištění účinné distribuce magnézia jsou pytlíky s magnéziem 8b+ uvnitř opatřeny velmi měkkým materiálem. Kdykoli tedy sáhnete po magnéziu, můžete si být jisti, že se dostane do každého zákoutí vaší ruky. Stejně jako většina pytlíků jsou i modely rakouského výrobce vybaveny funkční stahovací šňůrkou, která uzavírá otvor a chrání magnézium před snadným rozsypáním. Stálou součástí pytlíků na magnézium jsou také poutka na kartáčky, která vám umožní správně připravit další chyty na mimořádně obtížné cestě. Značka 8b+ nabízí také lezecké šperky, například diskrétní náramky. Jsou vyrobeny z horolezeckých šňůr, s malými prvky odkazujícími na jistící pomůcky, osmičku nebo karabinu, a představují skvělý způsob, jak zdůraznit svůj horolezecký koníček.