top

Turistické batohy Kohla

Turistické batohy Kohla ® jsou pohodlné batohy, které se dokonale přizpůsobí zádům. Díky tomu není přeprava ani těžkých zavazadel nijak zatěžující. Ergonomický střih s nastavitelným nosným systémem.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Rakouská značka Kohla je spojována především jako výrobce vysoce kvalitních trekingových holí. V jejich nabídce však najdeme i turistické batohy Kohla, které se skvěle hodí na jednodenní i vícedenní horské túry, výlety a kempování. Smyslem turistických modelů je poskytnout vám optimální pohodlí na stezce. Řada turistických batohů je mimořádně všestranná a funkční. Batohy byly vyvinuty pro milovníky outdoorových aktivit. Jsou navrženy tak, aby se dobře osvědčily na horských túrách, ale i při cestování nebo návštěvě turistických atrakcí. Dvě vlastnosti, které je odlišují od ostatních batohů, jsou pohodlné nosné systémy zajišťující maximální ventilaci a pohodlí. A velké množství kapes, do kterých si můžete sbalit a uspořádat nejnutnější vybavení.

Turistické batohy Kohla - pohodlí na stezce

Především pro všechny, kteří od batohu očekávají odpovídající oporu a pohodlí. Batohy Kohla jsou vybaveny pohodlným nosným systémem, který zohledňuje přirozené zakřivení páteře. Vaše pohodlí na cestách je pro návrháře společnosti Kohla prioritou, proto byl batoh vybaven měkkými a pohodlnými ramenními popruhy, které nezatěžují vaše ramena. Jsou vyrobeny z pružné pěny, která má skvělé prodyšné vlastnosti. S takovým batohem můžete snadno zdolávat horské vrcholy a procházet dlouhé vzdálené pustiny. Modely s menší kapacitou lze díky jejich klasickému vzhledu a tlumeným barvám používat i jako každodenní batohy. Jsou ideální do práce, na univerzitu nebo do školy.

Technické parametry

Batohy Kohla jsou vyrobeny z odolného syntetického materiálu - nylonu, jehož vlákna byla navíc vyztužena ripstopovou konstrukcí. Díky této konstrukci jsou batohy Kohla ještě odolnější proti mechanickému poškození a oděru. Za zmínku stojí také robustní šití a konstrukce zipu, které vydrží i tu nejtěžší zátěž. Za zmínku stojí také rozmanité nosné systémy. Modely s objemem přibližně 30 litrů používají systém cirkulace vzduchu. Zádový panel batohu se přizpůsobuje přirozenému zakřivení páteře nastavením napětí rámu. Kromě toho se můžete postarat o větrání přizpůsobené vašim potřebám a povětrnostním podmínkám, což snižuje pocit přehřátí těla. Ramenní popruhy a bederní pás jako celek mají ergonomický design. To znamená, že se přizpůsobí vaší postavě a správně rozloží váhu vybavení, takže nepřetěžují vaši páteř.

Téměř každý turistický batoh Kohla má mnoho kapes, které vám umožní uspořádat a přehledně uložit i to nejmenší vybavení. Nespornou výhodou je také snadno přístupná hlavní přihrádka. Některé modely jsou vybaveny uzavíráním přihrádek v podobě klopy s odolnou sponou Duraflex. Výšku klopy můžete pohodlně nastavit podle toho, kolik toho chcete přenášet. Turistické batohy Kohlamají boční elastické kapsy, které jsou dostatečně velké na to, aby se do nich vešly lahve s pitím. Pokud jste však příznivci láhve na vodu, nebude s jejím připevněním žádný problém. Všechny batohy jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Batohy jsou vybaveny mnoha popruhy, poutky a pásky. Umožňují pohodlné a bezpečné upevnění trekových holí, stativu, karimatky nebo stanu.

Turistické batohy Kohla v obchodě 8a.cz

V nabídce horského obchodu 8a.cz najdete mnoho horských batohů, včetně modelů turistického charakteru. Můžete se s nimi vydat na snadné i složitější túry. Na cestách vám dobře poslouží jako hlavní zavazadlo i jako další batoh, který vám například poslouží jako palubní zavazadlo během letu. Rakouské turistické batohy Kohla jsou skvělou volbou! Jak z hlediska trvanlivosti výrobku, tak z hlediska jeho užitné hodnoty. Důvodem pro jejich výběr je vysoká funkčnost, pohodlí a odolnost použitých materiálů. Vyberte si ideální model pro vás a užijte si pohodlí na stezce.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>