top

Icebreaker BodyfitZONE

Icebreaker BodyfitZONE je nejmodernější konstrukce tkaniny, která kombinuje izolaci s dostatečnou ventilací, aby uživateli poskytla maximální užitek jak při fyzické aktivitě, tak při odpočinku.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
 1. -38%
  Termolegíny Icebreaker 260 Zone Legless - jet/black

  wish list

 2. -39%
  Dámské legíny Icebreaker 260 Zone - navy/royal

  wish list

 3. -44%
  Legíny Icebreaker 260 Zone Leggings - royal navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
Vymazat

Icebreaker BodyfitZONE™ - zónová regulace teploty

BodyfitZONE je nejpokročilejší technologie přirozené regulace teploty navržená tak, aby zachycovala teplo tam, kde je potřeba, a uvolňovala ho během vysoce intenzivního cvičení. Jedná se o mimořádně účinnou verzi přírodního merino prádla, která využívá různě tkané zóny pro optimální regulaci tělesné teploty (body mapping). Je to dokonalá základní vrstva nové generace, která je určena pro vysoce intenzivní trénink a dobrodružství. Udržujte se v teple během volna a v chladu během cvičení s kolekcí přirozeně prodyšného termoprádla Icebreaker BodyfitZONE™.

BodyfitZONE™ je oděv se speciálně navrženými zónami pro regulaci teploty

Strategické umístění na těle pro maximální účinnost. Tyto zóny umožňují udržet rovnováhu mezi potřebou větrání a odvodem přebytečného tepla a jeho udržením během pomalejších tělesných okamžiků. Toto spodní prádlo je navrženo tak, aby vás udrželo v ideální teplotě, ať už zdoláváte vysoké hory, chodíte po strmých stezkách, běháte na trénink nebo se procházíte po svých oblíbených cestách za chladného podzimního večera. Icebreaker BodyfitZONE™ je celoroční kolekce dostupná v různých tloušťkách vláken pro dobrodružství ve všech ročních obdobích: 150 (ultralehká), 200 (lehká), 260 (střední).+ Vysoce výkonná základní vrstva Merino (první vrstva).

Výhody Icebreaker BodyfitZONE™:

Technologie zónového tepelného mapování pro optimální termoregulaci
Anatomický střih navržený s technologií LYCRA® pro volný pohyb
Lze prát v pračce a rychle schne
Nový, vylepšený střih