top

GSI Outdoors

GSI Outdoors je americký výrobce vysoce kvalitního turistického vybavení. Turistické sady hrnců, misky, nože, příbory a hořáky GSI Outdoors Vám umožní připravit jídlo v jakémkoliv terénu.
Filtry (1)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Typ výrobku
    Hrnek na nápoje
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

  1. -5%
    GSIOutdoorsGlacierSS15ozCampCup_444ml__brushed090497632501a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Glacier SS 15 oz Camp Cup (444 ml) - brushed
    včetně DPH 649 Kč
    617 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 617 Kč
    Doporučená cena výrobce 689 Kč (-5%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  2. -11%
    GSIOutdoorsEscape17FlOzCup_blue090497792243a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Escape 17 Fl. Oz. Cup (503 ml) - blue
    včetně DPH 309 Kč
    294 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 349 Kč (-15%)
    Doporučená cena výrobce 349 Kč (-11%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  3. -12%
    GSIOutdoorsCollapsibleFairshareMug_green_090497792038a.webp
    Skládací hrnek GSI Outdoors Collapsible Fairshare Mug 0,651 l - green
    včetně DPH 559 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 498 Kč (+13%)
    Doporučená cena výrobce 639 Kč (-12%)
  4. -21%
    GSIOutdoorsGlacierSS15OZCampCup_444ml__black090497632556a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Glacier SS 15 OZ. Camp Cup (444 ml) - black
    včetně DPH 539 Kč
    513 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 689 Kč (-25%)
    Doporučená cena výrobce 689 Kč (-21%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  5. -15%
    GSIOutdoorsInfinityFairshareMug_blue_090497792649a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Fairshare Mug 0,946 l - blue
    včetně DPH 539 Kč
    486 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 486 Kč
    Doporučená cena výrobce 639 Kč (-15%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  6. GSIOutdoorsEscape17FlOzCup_green090497792250a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Escape 17 Fl. Oz. Cup (503 ml) - green
    včetně DPH 349 Kč
    315 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 315 Kč
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  7. -29%
    GSIOutdoorsInfinityFairshareMug_green_090497792656a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Fairshare Mug 0,946 l - green
    včetně DPH 449 Kč
    427 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 639 Kč (-33%)
    Doporučená cena výrobce 639 Kč (-29%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  8. -27%
    GSIOutdoorsInfinityBackpackerMug_blu090497752827a.webp
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug 0,48 l - blue/blue
    včetně DPH 319 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 354 Kč (-9%)
    Doporučená cena výrobce 439 Kč (-27%)
  9. -25%
    Hrnek GSI Outdoors Halulite 20 Fl. Oz. Aluminium Bottle Cup (600 ml)
    Hrnek GSI Outdoors Halulite 20 Fl. Oz. Aluminium Bottle Cup (600 ml)
    včetně DPH 514 Kč
    489 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 527 Kč (-7%)
    Doporučená cena výrobce 689 Kč (-25%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  10. -28%
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug 0,5 l - black
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug 0,5 l - black
    včetně DPH 314 Kč
    299 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 299 Kč
    Doporučená cena výrobce 439 Kč (-28%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  11. -26%
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug 0,5 l - green/green
    Hrnek GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug 0,5 l - green/green
    včetně DPH 324 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 309 Kč (+5%)
    Doporučená cena výrobce 439 Kč (-26%)
  12. -23%
    Hrnek GSI Outdoors Bugaboo Cup 14 Oz (415 ml) - purple
    Hrnek GSI Outdoors Bugaboo Cup 14 Oz (415 ml) - purple
    včetně DPH 289 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 269 Kč (+8%)
    Doporučená cena výrobce 379 Kč (-23%)
  13. -25%
    Hrnek GSI Outdoors Bugaboo Cup 14 Oz (415 ml) - green
    Hrnek GSI Outdoors Bugaboo Cup 14 Oz (415 ml) - green
    včetně DPH 284 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 269 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 379 Kč (-25%)
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

Vymazat

Historie značky GSI Outdoors

GSI Outdoors je jednou z mála rodinných firem na trhu. Byla založena v roce 1985 sourozenci. Don, Ian a Kathy Scottovi byli od útlého věku fascinováni poznáváním nových oblastí a pobytem v přírodě. Jejich láska k přírodě vedla k vytvoření značky, jejímž cílem je poskytovat nejlepší možné vybavení pro venkovní vaření. Dnes, po 35 letech podnikání, můžeme s jistotou říci, že tento podnik byl zcela úspěšný. Společnost GSI Outdoors se vyvinula od výroby jednoduchého smaltovaného nádobí k nejnovějším řešením s použitím lehkého hliníku nebo silikonu odolného vysokým teplotám a udává nové trendy na trhu s turistickým nádobím. Dnes má hlavní sídlo ve Spokane ve státě Washington. Nedaleké úpatí Skalistých hor poskytuje dostatek příležitostí k testování nejnovějších produktů a designů v přirozeném prostředí.

Značka GSI Outdoors je oblíbenou volbou pro všechny milovníky outdoorových aktivit. V její nabídce snadno najdete vybavení vhodné pro horskou expedici i pro rodinné kempování. Je to především vybavení pro lidi, kteří si chtějí užít přípravu a konzumaci jídel pohodlným a bezpečným způsobem v přírodním prostředí.Turistické nádobí GSI Outdoors je ideálním doplňkem vaší výbavy při kempování u nedalekého jezera i při výpravě na druhý konec světa. Veškeré příslušenství nabízené tímto výrobcem se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a propracovaným designem. Návrháři značky rádi používají moderní materiály, díky nimž vybavení dokonale kombinuje vysokou odolnost a nízkou hmotnost.

Turistické nádobí GSI Outdoors

Pohodlné a lehké turistické vybavení je dnes základem každé cesty. Díky možnosti pohodlného přibalení turistického vařiče, hrnců, talířů a příborů můžeme polní kuchyni uspořádat na jakémkoli místě. Tento typ vybavení je ideální jak pro rodinné výlety, tak pro pěší turistiku. Společnost GSI Outdoors používá ve svých návrzích nestandardní řešení a nejnovější dostupné materiály. Jejich výrobky často prolamují schémata a objevují zcela nové možnosti využití známých prvků vybavení. Ve své nabídce mají především výrobky spojené s vařením v terénu. Extrémně široký sortiment GSI Outdoors umožňuje každému uživateli najít výrobek, který optimálně splňuje jeho očekávání. Většina vybavení je minimalistická, takže se dá kompaktně sbalit a snadno přenášet v batohu.

Turistické hrnce patří bezpochyby k nejoblíbenějším produktům tohoto výrobce. Sady hrnců GSI Outdoors pro jednu a dvě osoby vám umožní připravit základní jídlo na každém treku. Přiložené skládací příbory a misky vám umožní pohodlně jíst na jakémkoli místě. Značka nabízí také větší sady turistických nádobí připravené pro o něco větší skupiny osob. Jsou ideální pro kempování a bivakování a poskytují vyšší komfort při používání. Důležité je, že každá z těchto turistických sad GSI Outdoors je navržena tak, aby se všechny prvky vešly do největšího hrnce. Díky tomu je přeprava celého vybavení hračka, ať už máte k dispozici velký kufr auta, nebo malou část trekingového batohu.

Lehké turistické vybavení

Kromě klasických hrnců a pánví zahrnuje sortiment GSI Outdoors také ostatní turistické vybavení Patří sem turistické hrnky, misky a láhve na vodu Jejich moderní design zaručuje skvělý vzhled, ale také vysokou funkčnost. V chladnějším období jsou termohrnky a termosky ideální pro udržení správné teploty nápojů. Své stálé místo v turistické kuchyni si jistě najdou i další potřeby GSI Outdoors. Minimalistická krájecí prkénka, lehké příbory ze silného plastu nebo praktické kuchyňské nože znamenají maximální pohodlí daleko od civilizace. V nabídce značky najdete mnoho produktů, které svědčí o netradičním přístupu GSI Outdoors k turistickému vybavení. Patří mezi ně inovativní držák na hrnce ze syntetického materiálu Microgripper nebo kombinace hůlek na rýži, lžíce a vidličky ve funkční sadě. Překvapí také skládací sklenička na víno. Miniaturní cestovní solnička vám umožní dodat jídlu tu správnou chuť.

Produkty GSI Outdoors v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr příslušenství pro turistické kuchyně americké značky. Tyto modely byly vytvořeny z lásky k přírodě a jsou ideální pro všechny druhy výletů. Moderní design zaujme na první pohled a vysoká funkčnost zajistí pohodlné používání při vaření v terénu. Značka také dokonale kombinuje různé materiály, aby dosáhla maximálního užitku jednotlivých výrobků. Patří mezi ně syntetika, hliník a silikon. Pokud hledáte propracované produkty GSI Outdoors, obchod 8a.cz poskytuje široký výběr.