top

GORE-TEX Gloves

Zimní rukavice GORE-TEX® nabízejí osvědčenou nepromokavost a 100% ochranu proti větru. Špičková technologie udržuje ruce v teple a zaručuje výjimečné pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Spolehlivé rukavice GTX

Membrána GORE-TEX® se v rukavicích používá k zajištění kompletní ochrany před nepříznivými zimními povětrnostními podmínkami. Poskytuje bariéru proti sněhu, vodě a větru, takže si můžete udržet ruce v pohodlí, i když se zhorší počasí. Celkově nabízí nadprůměrnou úroveň prodyšnosti, takže vlhkost, která se tvoří během fyzické aktivity, rychle uniká ven. Díky tomu zůstává použitá izolace suchá, což znamená, že si rukavice zachovávají své plné tepelné vlastnosti, zejména při dlouhodobém používání. Technologie GORE-TEX® Gloves se nejčastěji používá ve špičkových horských, horolezeckých, trekingových a lyžařských rukavicích. Poskytuje komplexní ochranu rukou před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Nabízíme pánské i dámské rukavice GORE-TEX v několika tloušťkách a výškách manžet.

Výhody rukavic GORE-TEX®

Plná ochrana proti povětrnostním vlivům. Absolutní větruodolnost a nejvyšší voděodolnost na trhu. Póry v membráně jsou tak malé, že do nich může pronikat voda. Už žádný tající sníh na rukavicích, žádný jarní déšť, žádný pád do závěje, žádné odklízení nočních srážek z okna auta ráno, když jedete na hory.

Vysoká prodyšnost membrány umožňuje účinnější odvod vlhkosti z vnitřního prostoru, což zlepšuje izolační vlastnosti. Póry membrány jsou dostatečně velké, aby vodní pára mohla snadno pronikat ven, takže zpocené ruce nejsou žádný problém! Ani po mnoha hodinách nebudete mít pocit mokrých rukavic.

Vysoký komfort. Membrána je při použití neviditelná, protože se nachází mezi vnějším materiálem a izolací. Díky tomu je samotná membrána neznatelná a celá konstrukce rukavic poskytuje maximální pohodlí.

Co přesně je GORE-TEX v rukavicích?

Zjednodušeně řečeno, GORE-TEX® je vodě a větru odolná membrána umístěná uvnitř rukavice, takže ji zvenku nevidíte. Nachází se pod vnější tkaninou, mezi tkaninou a izolací a podrážkou. Membrána nepropouští vodu a sníh, zatímco ostatní vrstvy plní termoregulační funkce (udržují teplo a odvádějí pot z rukou) a tvarují celou rukavici. Membrána GORE-TEX® je umístěna uvnitř jako plnohodnotná "vložka". - Tvoří jeden celek (něco jako ultratenká membránová rukavice v horských/lyžařských rukavicích). Tím je zajištěna stejná nepromokavost celé rukavice. Hotové výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že splňují přísné normy společnosti W.L. Gore (dodavatele membrány) na ochranu proti vodě a větru.

Každý z materiálů použitých v rukavicích GORE-TEX® musí také splňovat požadavky na prodyšnost a interakci s ostatními vrstvami. To vám umožní vytvořit dokonalý výrobek, který bude fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vnější tkanina musí být odolná, izolace musí být lehká a mít skvělé izolační vlastnosti a podšívka musí být příjemná a rychle odvádět vlhkost od pokožky. GORE-TEX v rukavicích lze tedy označit nejen za samotnou membránu, ale za kompletní systém termoregulace a ochrany proti vlhkosti.

Podívejte se na další typy materiálu GORE-TEX®

Rukavice GORE-TEX® + gore warm technology GORE-TEX® Paclite GORE-TEX® Products

Rukavice GORE-TEX® + technologie gore warm, která se používá v prémiových zimních rukavicích, poskytují rukám nadprůměrný tepelný komfort. Vynikající volba do chladného počasí.

PACLITE® je jedinečná technologie používaná ve svrchním oblečení (jako jsou bundy a kalhoty) z řady GORE-TEX® Products. Vyzkoušejte nejlehčí a nejmenší sbalitelné membránové výrobky GTX.

Membránové zateplené bundy a kalhoty GORE-TEX® poskytují spolehlivou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a nehrozí, že by do nich zvenčí vnikl déšť nebo sníh.