top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Kategorie
    Muži
  2. Typ výrobku
    Boty
Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

  1. -26%
    adidasTERREXFreeHiker2Low_carbongreysixcoreblack_4066764354113__a.jpg
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 Low - carbon/grey six/core black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 094 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 940 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 199 Kč (-26%)
  2. -35%
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - carbon/grey six/core black
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - carbon/grey six/core black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 569 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 391 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 499 Kč (-35%)
  3. -18%
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/imp orange
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/imp orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 569 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 574 Kč
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-18%)
  4. -40%
    adidasTERREXAgravicSpeedUltra_impctorangecrystwhitespark__4066765294838__a.jpg
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Speed Ultra - impct orange/cryst white/spar...
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 3 449 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 277 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-40%)
  5. -31%
    Trailové boty adidas TERREX Soulstride Ultra - semi impact orange/core blk
    Trailové boty adidas TERREX Soulstride Ultra - semi impact orange/core blk
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 3 239 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 374 Kč (-4%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-31%)
  6. -37%
    Pohorky adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/orange
    Pohorky adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/orange
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 3 629 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 448 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-37%)
  7. -22%
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 - carbon/grey six/core black
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 - carbon/grey six/core black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 869 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 676 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 999 Kč (-22%)
  8. -35%
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/luclem
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/lucle...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 819 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 679 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-35%)
  9. -27%
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Flow 2 - orange/black/coral
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Flow 2 - orange/black/coral
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 624 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 493 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-27%)
  10. -27%
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Soulstride Flow - black/white/orange
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Soulstride Flow - black/white/orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 469 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 346 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-27%)
  11. -38%
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Agravic Ultra - blue/blue/orange
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Agravic Ultra - blue/blue/orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 894 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 750 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-38%)
  12. -31%
    adidasTERREXSoulstrideFlow_blackgreyorang_4066748227495a.webp
    Pánské trailové boty adidas TERREX Soulstride Flow - black/grey/orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 344 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 227 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-31%)
  13. -34%
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - blue dawn/blue dawn/black
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - blue dawn/blue dawn/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 274 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 061 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 6 499 Kč (-34%)
  14. -37%
    adidasTERREXFreeHiker2_silverviolet_bluedawn_black_687.jpg
    Turistické boty pánské adidas TERREX Free Hiker 2 - silver violet/blue dawn/...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 569 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 391 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 699 Kč (-37%)
  15. -27%
    Pánské boty adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/grey/orange
    Pánské boty adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/grey/orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 194 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 035 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-27%)
  16. -35%
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - black/sand/orange
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - black/sand/orange
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 214 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 004 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 6 499 Kč (-35%)
  17. -40%
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser 2 GTX - orange/coral/black
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser 2 GTX - orange/coral/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 094 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 940 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 199 Kč (-40%)
  18. -27%
    Turistická obuv adidas TERREX Trailmaker Mid GTX - core black/core black
    Turistická obuv adidas TERREX Trailmaker Mid GTX - core black/core black
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 2 464 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 341 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-27%)
Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.