top

Funkční legíny X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 - blue/anth

včetně DPH 2119 Kč
Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2139 Kč
Doporučená cena výrobce 2729 Kč (-22%)

Doručení do 2-4 pracovních dnů

Posledních %1
Cena dopravy již od 0Kč Podrobnosti
Identifikace produktu: 7613418021258-1

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Tabulka velikostí
Velikost S M L XL XXL
Obvod pasu přibližně (cm) 77-83 83-89 89-95 90-101 101-107
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem
0 – 999,99 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA!
PPL
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
DPD
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč

Termolegíny X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 byly navrženy jako součást vašeho lyžařského, skitového a freeridového šatníku. Proto jsou vybaveny řadou technologických řešení, která zajišťují vyvážený tepelný management kolem těla, takže získáte ochranu proti prochladnutí i nežádoucímu přehřátí.

Jak se na model používaný při náročné fyzické aktivitě sluší, použili designéři X-Bionic technologii Skin NODOR®. Jedná se o materiál protkaný ionty stříbra, který mu dodává antibakteriální vlastnosti. Díky tomu se zpomalí tvorba nepříjemných pachů, takže si legíny udržíte déle svěží. To výrazně zvyšuje vaše pohodlí a díky tomu můžete s tímto modelem vyrazit na hory na delší dobu.

Termální legíny X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 jsou vyrobeny z polyamidu, protože jsou určeny pro lyžování. Jedná se o robustní tkaninu s nízkou náchylností k oděru, což je důležité při použití tohoto modelu s membránovými kalhotami. Tato vlastnost materiálu zároveň znamená, že legíny X-Bionic vydrží namáhání, které vzniká na konstrukci při nájezdu na skitouring i při dynamickém sjezdu. Kromě potřebné odolnosti však tento model vyniká i výbornou termoregulací. To je mimo jiné zásluha technologie 3D Bionic Sphere® System, která využívá kanálky ve tvaru písmene Y. Ty se aktivují na základě změn tělesné teploty a při únavě větrají a při chladu izolují.

Termolegíny X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 jsou vybaveny řešením AirConditioningSpot, které chrání před přehřátím. Jedná se také o kanálky, až na to, že jejich funkcí je přivádět čerstvý vzduch do kritických oblastí těla. Chrání tak tělo před přehřátím v místech, kde je to nejvíce potřeba. Tím se maximalizuje účinnost vašeho lyžařského úsilí, což vám umožní vytěžit z vašeho snažení maximum. Základem termálních legín X-Bionic je materiál Innerlap AirConditioning Zone®, který vysoce zachovává přirozenou prodyšnost pokožky. Díky tomu a svým rychleschnoucím vlastnostem bude tento model účinně transportovat přebytečnou vlhkost do další vrstvy vašeho skokanského oblečení. Díky tomu si můžete déle užívat příjemné suché klima kolem pokožky.

Kalhoty X-Bionic Energizer 4.0 Energizer 3/4 jsou, jak se na sportovní model sluší a patří, vybaveny technologií Expansion Ribs™. Ta má na svědomí stabilitu konstrukce na těle, ale především zlepšuje krevní oběh. To je díky zelení této technologie pro takovou kompresi, že se svaly lépe okysličují. Tím se sníží tvorba křečí, což oceníte při jakékoliv zimní aktivitě. V tomto modelu designéři X-Bionic použili také elastan vyvinutý technologií AktivBund®, jehož roztažitelnost vám umožní vždy zachovat maximální volnost pohybu. Tu podporuje i pásek Ideo Waistband a penele HipHolder. To vše dává tomuto modelu vyniknout vysoké stabilitě na těle.

Termoaktivní legíny X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 jsou partnerem pro lyžařské aktivity všeho druhu, kdy je klíčová dostatečná termoregulace.

X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 - klíčové vlastnosti:

  • Technologie 3D Bionic Sphere® System v podobě řešení Thermosyphon® zajišťuje termoregulaci a pomáhá vám udržovat optimální teplotu kolem těla;
  • Innerlap AirConditioning Zone® je speciální vlákno, které zachycuje vlhkost, jež je následně odváděna do membránových kalhot a atmosféry;
  • AirConditioningSpot je bodová ventilace, která chrání specifické oblasti těla před přehřátím;
  • vlákna Skin NODOR® jsou protkána ionty stříbra, které mají antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti;
  • Expansion Ribs™ - je speciální konstrukce, která zlepšuje krevní oběh a také zvyšuje volnost pohybu v kolenou;
  • Kalhoty vyrobené převážně z polyamidu se zvýšenou odolností proti oděru;
  • AktivBund® je pružné vlákno, které se přizpůsobí každému tvaru těla, aniž by způsobovalo nepohodlí;
  • HipHolder jsou panely v oblasti boků, které zajišťují stabilitu kalhot při dynamickém pohybu;
  • Ideo Waistband je stabilní pás v pase, který udržuje boxerky vždy na svém místě.

Technologie
Technologie výrobce

X-BIONIC Skin NODOR®
Skin NODOR® je technologické řešení založené na pokrytí vláken tkaniny ionty stříbra. Aktivují se při zahřátí těla a účinně chrání před nepříjemnými pachy. Důvodem jsou baktericidní vlastnosti použitých iontů. Kromě toho je důležitou vlastností této technologie inhibice množení bakterií. Oděvy vyrobené tímto způsobem jsou také hypoalergenní.

Technologie výrobce

X-Socks Aktiv-Bund®
Aktiv-Bund® je vysoce elastický pásek v horní části ponožek, který zajišťuje optimální přizpůsobení a zabraňuje nekontrolovanému sklouzávání tohoto kusu oblečení při pohybu. Zároveň na ponožku příliš netlačí, takže nijak neomezuje ani nebrání v pohybu.

Technické specifikace:
Barva modrý
Pohlaví Pánské
No-code Ne
Základní materiál 90 % polyamid, 5 % elastan, 5 % polypropylen.
Délka nohavic ¾ nohavice
Druh pásu Elastický
Technologie výrobce X-BIONIC Skin NODOR®, X-SOCKS Aktiv-Bund®
Promoitem No
Aktivita Treking, Pěší turistika / Hiking, Běhání, Kolo, Skitouring, Sjezdové lyžování / Freeride, Trénink
Péče a údržba
Syntetické oblečení (náchylné na žmolkování)
Oděvy ze syntetických materiálů mohou časem žmolkovatět (tzv. pilling), což ale nemá vliv na jejich vlastnosti. Pro snížení rizika riziko výskytu tohoto jevu, by se tyto oděvy prát odděleně a naruby. Je vhodné se také ujistit, že s ním nepřijdou do přímého kontaktu žádné ostré části oděvu nebo vybavení (např. přezky, zipy, šle). Pokud dojde ke žmolkovatění, můžete látku vyhladit pomocí holicího strojku.

X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 - Hodnocení zákazníků

0.0

Termoaktivní svrchní oblečení

Termoaktivní svrchní oblečení

Tabulka velikostí

Měření poskytovaná výrobcem

Tabulka velikostí
Velikost S M L XL XXL
Obvod pasu přibližně (cm) 77-83 83-89 89-95 90-101 101-107

Tabulka velikostí

Měření poskytovaná výrobcem

Tabulka velikostí
Velikost S M L XL XXL
Obvod pasu přibližně (cm) 77-83 83-89 89-95 90-101 101-107

Varování!
Vzhledem k vysoké pružnosti materiálů jsou uvedené rozměry takové, jaké uvedl výrobce. Výše uvedené rozměry se týkají především lidských rozměrů, nikoli rozměrů oblečení. Vezměte prosím na vědomí, že i přes maximální pečlivost při měření může dojít k odchylkám v řádu několika procent, které jsou způsobeny metodou měření, umístěním produktu atd.