top

Spacák Outwell Contour Lux Supreme (190 cm) - imperial blue

3 150 Kč 3 500 Kč
-10% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 2 594 Kč
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Spacák Outwell Contour Lux Supreme (190 cm) nabízí vysoký tepelný komfort, bez kterého si lze jen těžko představit kvalitní spánek při kempování. Díky tomuto modelu se budete moci zregenerovat, abyste se mohli během dne věnovat turistickým aktivitám s čistým potěšením. Model je určen pro osoby s výškou do 190 cm.

Tento model je vyroben technologií Reversible, která umožňuje využívat variabilní izolaci na každé straně spacího pytle. Při nízkých teplotách ji jednoduše otočte nebo spěte na straně určené pro teplejší dny. To je bezpochyby inovativní a zaručuje, že si vyberete jeden model místo dvou a budete se těšit z vysoké funkčnosti.

Syntetický spacák Outwell Contour Lux Supreme je naplněn syntetickou izolací Isofill, jejíž dvojitá vrstva se stane nepostradatelnou při kempování. Jelikož je uvnitř dutá, její izolace účinně udržuje teplo. To vás ochrání před nebezpečným a nepříjemným prochladnutím, což má pozitivní vliv na komfort spánku. Stojí za to dodat, že izolace Isofill je rychleschnoucí, a proto odvádí přebytečnou vlhkost vznikající během spánku. To také znamená, že syntetický spací pytel Outwell Contour Lux Supreme odolává vlhkým podmínkám při kempování mnohem lépe než péřový spacák, takže můžete plně využít jeho izolačních vlastností. Tento model má také Reversible řešení. Jedná se o použití izolace s proměnlivými tepelnými vlastnostmi, takže jedna strana tohoto modelu izoluje od chladné země a druhá dobře funguje v létě. Kapuci spacího pytle jednoduše otočíte na příslušnou stranu, takže je vhodně univerzální.

Syntetický spacák Outwell Contour Lux Supreme má obdélníkový tvar a díky speciálnímu zipu jej můžete otevřít jako peřinu. To oceníte zejména při letním kempování, kdy je větrání velmi důležité. To je doplněno použitím syntetických materiálů v podšívce a na vnější straně. Ten, který je blíže k vám, je příjemnější na dotek, takže se cítíte jako pod domácí peřinou riziko podráždění pokožky bude eliminováno. Vnější strana je vyrobena z odolnějšího polyesteru s nižší náchylností k oděru, což je velmi důležité pro zachování funkčnosti tohoto modelu.

Syntetický spacák Outwell Contour Lux Supreme má integrovaný polštář, který potěší zejména zapomnětlivé turisty. Zip je zajištěn dvěma způsoby; na jedné straně je tepelná lišta, která zabraňuje pronikání chladu. Druhým systémem je ochrana proti zaseknutí zipu do látky. Na vnitřní straně spacího pytle úchyty pro spojení s izolační vložkou. Dva samostatné spací pytle Outwell Contour Lux Supreme lze spojit k sobě, což je užitečné pro osoby cestující ve dvojici. Když se spací pytle spojí dohromady, vytvoří větší dvojitou přikrývku. Součástí balení je kompresní pytel, který umožňuje sbalit spacák do co nejmenších rozměrů.

Syntetický spacák Outwell Contour Lux Supreme poskytuje komfort a pohodlí, které potřebujete při kempování.

Spacák Outwell Contour Lux Supreme – klíčové vlastnosti:

 • Syntetický spací pytel vyplněný dvojitou vrstvou izolace Isofill, která snižuje riziko prochladnutí;
 • Isofill je také rychleschnoucí, takže odvádí přebytečnou vlhkost vznikající během spánku;
 • Vnější tkanina tohoto modelu je z polyesteru s nižší náchylností k oděru;
 • Z vnitřní strany je spací pytel příjemný na dotek a nedráždí pokožku;
 • Funkce Reversible umožňuje využívat dvojitou izolaci spacího pytle v závislosti na podmínkách;
 • Spací pytel je vhodný od pozdního jara do podzimu;
 • Kapuce je odnímatelná;
 • Do kapuce je všitý polštář jako řešení pro lidi, kteří si ho vždycky zapomenou vzít s sebou;
 • Po rozepnutí ji lze použít také jako přikrývku;
 • Spací pytel má tepelnou lištu, která omezuje únik tepla;
 • Dvoucestný zip Heavy Duty, který je méně náchylný k zasekávání;
 • Upevňovací prvky na vnitřní straně pro spojení spacího pytle s vložkou;
 • Dva samostatné spacáky lze spojit k sobě;
 • Kompresní pytel je součástí balení;
 • Materiály použité v tomto modelu neobsahují škodlivé chemické sloučeniny PFC;
 • Symbol výrobku: 230301;
 • Rozměry spacáku: cca 220 × 85 cm;

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN ISO 23537)

 • Teplotní komfort: 13°C/2°C
 • Teplotní limit: 9°C/-4°C
 • Teplotní extrém: -2°C/-20°C

Teplotní rozsahy spacáků značky Outwell vycházejí z testů provedených podle normy EN ISO 23537.

Spací pytle odpovídající této normě jsou podrobeny standardním zkouškám na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po mírné zátěži. Zkušební podmínky jsou podrobně stanoveny normou a jsou stejné pro každý model spacího pytle. Vezměte prosím na vědomí, že výsledky testu se vztahují na průměrného muže/ženu. Skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, jako je únava, věk, izolace od země, vlhkost vzduchu, stavba těla, nálada nebo individuální predispozice.

Teplotní rozsahy podle normy EN ISO 23537

 • Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může “standardní muž” strávit noc ve spacím pytli, aniž by příliš rušil spánek.
 • Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by “standardní žena” měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měly řídit ženy.
 • Teplotní limit (T limit) – je minimální teplota, při které může “standardní muž” pohodlně spát. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měli řídit muže.
 • Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle “pocitů” ženské figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení může pro průměrnou ženu znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Taková teplota obvykle umožňuje “standardní ženě” přežít ve spacáku až 6 hodin. Tato teplota by neměla být zohledněna při nákupu spacího pytle.
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 230297
Barva tmavě modrý
Pohlaví Unisex
Outlet Ne
Výrobní série Outwell Contour
Kolekce výrobce Outwell Sleeping Bags
Tvar spacího pytle Deka (obdélníkový)
Termolímec ---
Termolišta v
Rozměry balení ~ 48 x ø 31 cm
Pro výšku do ~ 190 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 v
Teplotní rozsah +13°C/+9°C/-2°C| +2C/-4°C/-20°C
Výplň Isofill
Hmotnost výplně ~ 1800 g
Celková hmotnost ~ 3250 g
Rozměry ~ 220 x 85 cm
Vnější materiál PES 230T
Využití Kempování
Péče a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Outwell Contour Lux Supreme (190 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0