top

Sada Ocun Climbing Twist Set - grey

2 424 Kč 2 694 Kč
-10% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 1 971 Kč
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Tabulka velikostí
Dane producenta
Rozmiar XS-M M-XL
Obwód w pasie ok. (cm) 63-95 77-110
Obwód w udach ok. (cm) 45-60 53-72
Popis

Lezecká sada Ocún Twist je ideální sada pro začínající lezce. Obsahuje všechny potřebné prvky, abyste se bezpečně dostali na vrchol.

Set se skládá z pohodlného a kvalitně vyrobeného úvazku, karabiny a jistítka, sáčku na magnézium s opaskem a magnézia.

Když začínáte své horolezecké dobrodružství, často nejprve vyrazíte na umělou stěnu. Možná bude časem nutné sestavit správnou sadu, abyste si nemuseli pokaždé všechno půjčovat. Designéři značky Ocún se rozhodli vytvořit hotový produkt, který dokonale splní svůj úkol během tréninku na lezecké stěně. Sadu byste měli doplnit vlastní lezeckou obuví a při výjezdu na skály se vyplatí vybavit se také přilbou.

Sada obsahuje:

  • Sedák Ocún Twist;
  • Karabina Ocún Eagle HMS;
  • Jistítko Ocún Hurry;
  • Sáček na magnézium Ocún Magnesia;
  • Ocún Chalk Bag Belt;
  • Ocún magnézium Crushed 35 g.

Sedák Ocún Twist

Sedací úvazek Ocún Twist je skvělým řešením pro sportovní a horské lezení. Je navržen tak, aby horolezecké aktivity byly co nejefektivnější. Snadno se přizpůsobí vašim požadavkům díky systému Movable Waist, který umožňuje udržet jistící oko a zadní gumičky v optimální poloze.

Čeští návrháři společnosti Ocún využili zkušeností kolegů horolezců a použili speciální vrstvenou pěnu v pase a nohavičkách. Její sendvičová konstrukce zajišťuje pohodlné nošení a také pomáhá odvádět přebytečnou vlhkost vznikající během aktivity.

Sedák Ocún Twist je vybaven rychloupínacími přezkami Slide-Lock, které umožňují přesné nastavení pasu a nohaviček. Přezky jsou vyrobeny z nerezové oceli, což znamená, že jsou odolné proti korozi a lze je používat téměř za všech povětrnostních podmínek.

Podšívka je vyrobena z nepromokavého PE, díky kterému si sedák zachová svůj tvar a původní měkkost. Nenasákne vodu a zachovává si své vlastnosti bez ohledu na teplotu nebo vlhkost. Připojovací bod úvazku je navržen tak, aby byla zajištěna nejvyšší možná úroveň bezpečnosti a sníženo riziko nevhodného uvázání.

Nohavičky mají tvar písmene “D”, což zajišťuje dostatečné pohodlí. Měly by těsně přiléhat, nadměrná vůle totiž může vést k nežádoucím otlakům. Zadní gumičky spojující bederní pás s nohavičkami lze v případě potřeby odejmout. Čtyři materiálová poutka umožní ergonomické umístění i velkého počtu expresek.

Ocún Eagle HMS karabina

Ergonomická karabina Eagle HMS s bezpečným trojitým zámkem je vyrobena z vysoce kvalitních lehkých slitin. Díky technologii kování za tepla je neuvěřitelně lehká, přesto se vyznačuje velmi vysokou pevností a odolností. Díky speciálně vybraným lehkým slitinám a důrazu na detail se jedná o jednu z nejmodernějších karabin.

Ergonomický tvar karabiny Eagle HMS zajišťuje správné rozložení sil, které na ni působí, a minimalizuje riziko otáčení karabiny při slaňování. Použitý tvar eliminuje opotřebení lan a připojovacích bodů lezeckých úvazků na minimum. Trojitý zámek zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti. Po uvolnění se automaticky zavře a zajistí. Patent K-Lock také zajišťuje, že se karabina nezachytává o lana nebo smyčky.

Jistítko Ocún Hurry

Ocún Hurry je extrémně lehké jistítko pro použití při lezení na umělé stěně nebo na skalách. Je vyrobeno z lehkých slitin, díky čemuž má velmi nízkou hmotnost. Optimální profilování zajišťuje dobrou kontrolu průchodu lana.

Ocún Hurry pracuje s jednoduchými lany o průměru 8,9-10,5 mm a dvojitými lany o průměru 7,8-9,5 mm. Lze jej použít všude tam, kde je důležitá nízká hmotnost.

Ocún Push Magnesia Bag

Sáček na magnézium Ocún Push magnesia je kompaktní model se snadným přístupem do vnitřního prostoru a dvěma poutky na čistící kartáčky. Vyztužený okraj a jeho profil poskytují maximální pohodlí pokaždé, když sáhnete po potřebném bílém prášku. Vnitřní strana je vyrobena z materiálu, který poskytuje vynikající ochranu proti rozsypání magnézia a usnadňuje jeho rovnoměrné rozložení na rukou.

Sáček na magnézium má stahovací šňůrku s brzdičkou, která udržuje obsah v bezpečí, například při přepravě. Na maglajzáku Ocún Push je také místo na dva kartáčky – jeden malý a jeden o něco větší – a další kapsa.

Pásek na maglajzák Ocún

Pásek pro sáček na magnézium Ocún je vybaven pevnou sponou, která umožňuje nastavení obvodu pasu. Je vyrobený z vysoce kvalitního nylonového popruhu. Popruh zajišťuje rychlé nasazení a sundání sáčku.

Ocún magnézium Crushed 35 g

Magnézium je základ pro lezce, kteří se snaží zajistit, aby byl každý jejich pohyb na skále i na umělé stěně bezpečný. Pomůže vám zajistit spolehlivý úchop a je také skvělým řešením pro vlhké ruce, které mohou negativně ovlivnit efektivitu lezení. Vyplatí se mít ho v batohu pro sportovní lezení nebo bouldering.

Je to oblíbený prášek mezi lezci, který vám umožní s jistotou dosáhnout na další chyt. Obzvlášť užitečné je to v horkých dnech, kdy se ruce více potí.

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 4338
Barva šedý
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Ocun Harnesses
Hmotnost ~ 44 g (Ocun Hurry)
~ 83 g (Ocun Chalk Bag Belt)
Rozměry ~ 7,5 × 10 cm (Ocun Eagle HMS Triple)
~ 9 × 4,5 × 4 cm (Ocun Hurry)
~ 17 x ø 12 cm (Ocun Chalk Bag Belt)
Outlet Ne
Využití Lezení / Bouldering
Péče a údržba
Vhodnost pro použití – výrobky Ocún
Horolezecké výrobky české značky Ocún mají maximální životnost 7 let od okamžiku prodeje konečnému spotřebiteli (při rekreačním používání jednou měsíčně). Jejich celková životnost je však ještě delší, maximálně 10 let. Tato doba zahrnuje jak dobu použití, tak dobu skladování před prodejem, počítanou od data výroby uvedeného na etiketě. Je však třeba mít na paměti, že pro dosažení maximální životnosti výrobku je třeba jej pravidelně kontrolovat a řádně ošetřovat. Data použitelnosti výrobků vycházejí z platných evropských norem a předpisů a značka Ocún funguje pod dohledem certifikačního orgánu, který potvrzuje, že byly provedeny příslušné kontroly.

Ocun Climbing Twist Set - Hodnocení zákazníků

0.0