top

Lezecké expresky Ocun Kestrel QD DYN 8 15 cm 5-pack - red

1 890 Kč 2 100 Kč
-10% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 1 890 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Sada expresek Ocún Kestrel QD DYN 8 - 15 cm je ideálním řešením, když se chcete vybavit na umělou stěnu nebo na skály. Nemusíte tak kupovat každou expresku zvlášť, ale máte vše v jednom.

Tato sada je určena pro milovníky vícedélkového lezení. Hmotnost expresek je nižší, což je ve velkých stěnách velmi důležité, protože při výstupu nahoru nebudete přetíženi.

Moderní technologie umožnily společnosti Ocún vytvořit expresky, které jsou neuvěřitelně lehké, ale zároveň extrémně pevné. Karabiny Kestrel jsou vyrobeny z vysoce kvalitních lehkých slitin kovaných za tepla a jsou ošetřeny nejjemnějším eloxováním, které zpevňuje vnější plášť a zajišťuje mimořádně atraktivní vzhled. Expreska Kestrel QD Nano 8 15cm je postavena na 8 mm širokém popruhu dyneema. Jedná se o nejlehčí možnou konfiguraci expresky. Smyčka je po celé délce prošitá, takže expreska je tuhá, a spodní karabina je zajištěna proti pootočení, aby se zabránilo náhodnému uvolnění lana nebo karabiny z jistícího bodu.

Vynikající, mimořádně přesná povrchová úprava zajišťuje hladký pohyb zámků a činí z používání sady expresek Ocún Kestrel QD DYN 8 - 15 cm 5-pack potěšení. Pěkné barvy nejenže lahodí oku a dobře vyniknou na fotografiích, ale také usnadňují nalezení správného vybavení, pokud správně zvolíte barvy. Těch několik drahocenných vteřin ušetřených při hledání správné velikosti friendu může znamenat rozdíl mezi úspěchem a pádem. Největší výhodou nových expresek Ocún je však samozřejmě jejich hmotnost.

Drátové zámky jako vždy kromě nízké hmotnosti zajišťují pohodlné cvakání lana, v zimních podmínkách nezamrzají a při nárazu karabiny do skály se samy neotevřou. Kromě toho je zub na karabině Kestrel Express vyhlazený a zasunutý, takže se nezasekává o ostatní vybavení tak, jako se to stává u většiny drátových karabin.

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 4083 15cm 5-PACK
Barva červený
Pohlaví Unisex
Outlet Ne
Akcja1 -
Kolekce výrobce Ocun Hardware
Délka pásky 15 cm
Karabina s prohnutou západkou 80 x 48 mm
Hmotnost 60 g
Karabina s rovnou západkou 80 x 48 mm
Páska Dyneema
Pevnost karabina 23.8.7 kN
Pevnost pásky 22 kN
Péče a údržba
Vhodnost pro použití – výrobky Ocún
Horolezecké výrobky české značky Ocún mají maximální životnost 7 let od okamžiku prodeje konečnému spotřebiteli (při rekreačním používání jednou měsíčně). Jejich celková životnost je však ještě delší, maximálně 10 let. Tato doba zahrnuje jak dobu použití, tak dobu skladování před prodejem, počítanou od data výroby uvedeného na etiketě. Je však třeba mít na paměti, že pro dosažení maximální životnosti výrobku je třeba jej pravidelně kontrolovat a řádně ošetřovat. Data použitelnosti výrobků vycházejí z platných evropských norem a předpisů a značka Ocún funguje pod dohledem certifikačního orgánu, který potvrzuje, že byly provedeny příslušné kontroly.

Ocun Kestrel QD DYN 8 - 15cm 5-pack - Hodnocení zákazníků

0.0