top

Synteticky spacák Easy Camp Nebula XL (200 cm)

včetně DPH 1159 Kč
Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1229 Kč (-5%)
Doporučená cena výrobce 1370 Kč (-15%)

Doručení do 2-4 pracovních dnů

Posledních %1
Cena dopravy již od 0Kč Podrobnosti
Identifikace produktu: 5709388103932-1

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
PPL
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
DPD
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč

Syntetický spacák Easy Camp Nebula XL (200 cm) byl vytvořen pro všechny, kteří rádi nocují ve stanu. Množství použité izolace zajistí pohodlný spánek při teplotě kolem 5 stupňů Celsia, což znamená, že výrobek je řešením pro 2-3 sezóny. Výplňovým materiálem je navíc polyester, který má rychleschnoucí vlastnosti. Kromě toho syntetická výplň účinně zachycuje vlhkost a odvádí ji ven.

Tento model Easy Camp je vhodný pro osoby s výškou do 200 cm. Ocení ji tedy uživatelé s nadprůměrným vzrůstem. Celý výrobek je vyroben bez použití škodlivých sloučenin PFC, takže tento model můžete používat bez obav.

Syntetický spacák Easy Camp Nebula XL (200 cm) ocení všichni uživatelé, kteří se chystají kempovat a hledají model, který by vyhovoval jejich postavě. Odpovědí na tato očekávání je tento výrobek od společnosti Easy Camp. Je vyroben z polyesterového materiálu, který se vyznačuje velmi dobrými užitnými vlastnostmi. Střední část je příjemná na dotek, což znamená větší pohodlí při spánku a také snižuje riziko podráždění. Tepelné vlastnosti spacího pytle zajišťuje syntetická polyesterová výplň. Zde byla použita jednovrstvá konstrukce, která se osvědčuje během nocí strávených venku od jara do podzimu. Hmotnost izolace tohoto modelu je 250 g/m2. Její úkolem je udržet teplý vzduch uvnitř a účinně oddělit uživatele od chladu venku. Syntetická výplň je výjimečná tím, že si zachovává některé své vlastnosti při styku s vlhkostí. Nastavitelná kapuce zajistí, že vaše hlava zůstane v teple.

Syntetický spacák Easy Camp Nebula XL (200 cm) má tvar mumie, který snižuje tepelné ztráty a také znamená méně místa na zahřátí. Celý spací pytel je navíc přizpůsoben tak, aby se dokonale přizpůsobil tvaru těla uživatele. Díky tomu vnitřek modelu rychleji poskytuje odpovídající tepelný komfort. Díky tomu je teplota uvnitř spacího pytle optimální během několika okamžiků po ulehnutí do postele. Tento spacák je vybaven dvoucestným zipem po celé délce, který usnadňuje přístup dovnitř a zároveň umožňuje větrání za teplejších nocí. Zip je vybaven systémem zabraňujícím zaseknutí do látky a také izolační lištou, která zabraňuje úniku tepla. Uvnitř tohoto výrobku je kapsa na drobnosti. Syntetický spacák Easy Camp Nebula XL (200 cm) se dodává s praktickým transportním obalem pro snadnou přepravu. Model lze také zavěsit na speciální poutka, aby se větralo a zabránilo se shlukování náplně.

Spacák Easy Camp Nebula XL (200 cm) – klíčové vlastnosti:

 • Mumiový tvar zajišťuje menší tepelné ztráty;
 • Základní úroveň pohodlí zajišťuje jednovrstvá syntetická izolace;
 • Výplň je vyrobena z polyesteru o hustotě 250g/m2;
 • Syntetická náplň si zachovává některé své vlastnosti i za mokra;
 • Vnější polyesterová tkanina je příjemná na dotek;
 • Vnitřní tkanina z polyesteru;
 • Nastavitelná kapuce;
 • Dvoucestný zip;
 • Zip zakončený látkovým krytem;
 • Zateplovací pásek podél zipu;
 • Kapsa na drobné předměty uvnitř modelu;
 • Transportní obal je součástí dodávky;
 • Poutka pro zavěšení spacího pytle;
 • Spacák vyrobený bez použití škodlivých PFC látek;
 • Spací pytel určený pro osoby s výškou do 200 cm;
 • Třísezónní model;
 • Teplotní komfort: 5°C;
 • Teplotní limit: 0°C;
 • Teplotní extrém: -15°C.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 240158
Barva černý
Pohlaví Unisex
No-code Ne
Outlet Ne
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec ---
Termolišta ---
Rozměry balení ~ 36 x ø 21 cm
Pro výšku do ~ 200 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 v
Teplotní rozsah 5°C/0°C/-15°C
Výplň 100% polyester 250 g/m2
Celková hmotnost ~ 1265 g
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Vnější materiál PES 190T
Rozměry ~ 220 x 85/50 cm
Komfortní teplota: Od 0 ℃ do 10 ℃
Aktivita Kempování
Péče a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Easy Camp Nebula XL (200 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0