top

Synteticky spacák Easy Camp Chakra (190 cm) - blue

594 Kč 660 Kč
-10% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 467 Kč
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 120 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Syntetický spacák Easy Camp Chakra (190 cm) je určen pro osoby s výškou do 190 cm, které v létě kempují. S tímto modelem a jeho izolací se snižuje riziko prochladnutí, což výrazně zvyšuje komfort spánku.

Tento model je vyroben výhradně z polyesteru, který má rychleschnoucí vlastnosti. To se bude hodit v teplejších obdobích, kdy je odvod přebytečné vlhkosti vznikající během spánku rozhodující pro příjemné používání tohoto spacího pytle. Možnost otevřít jej jako peřinu je navíc praktická v teplejších dnech, kdy je důležité větrání.

Syntetický spacák Easy Camp Chakra (190 cm) - black - je vyroben z polyesterového materiálu, který se dobře hodí pro turistické použití. Je příjemný na dotek a má také potřebnou odolnost. Uvnitř je umístěna jedna vrstva syntetické izolace, která nabízí základní teplo za letních nocí a večerů a umožňuje pohodlný spánek. Zadržuje vzduch ohřátý tělem a vytváří zónu, která je dobře oddělena od převládajícího chladu venku.

Tento syntetický spací pytel má klasický obdélníkový tvar. Spací pytel lze navíc zcela rozepnout a vytvořit z něj přikrývku. Je to perfektní řešení pro kempování, kdy lze spací pytel použít jako klasickou peřinu nebo jím přikrýt při pozdější večeři před stanem.

Syntetický spacák Easy Camp Chakra (190 cm) - black - se dodává s praktickým transportním obalem pro snadnou přepravu. Tento model je oblíbenou volbou začátečníků, kteří chtějí okusit život v kempu.

Spacák Easy Camp Chakra (190 cm) - klíčové vlastnosti:

  • Základní úroveň pohodlí zajišťuje jednovrstvá syntetická izolace;
  • Vnější a vnitřní polyesterová tkanina pro optimální výkon;
  • Klasický obdélníkový tvar obálky;
  • Spací pytel lze zcela rozepnout a vytvořit z něj přikrývku;
  • Součástí balení je transportní obal.
  • Symbol výrobku: 240147;

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN ISO 23537)
Teplotní komfort: 15°C
Teplotní limit: 10°C
Teplotní extrém: 5°C

Teplotní rozsahy spacáků značky Easy Camp vycházejí z testů provedených podle normy EN ISO 23537.

Spací pytle odpovídající této normě jsou podrobeny standardním zkouškám na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po mírné zátěži. Zkušební podmínky jsou podrobně stanoveny normou a jsou stejné pro každý model spacího pytle. Vezměte prosím na vědomí, že výsledky testu se vztahují na průměrného muže/ženu. Skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, jako je únava, věk, izolace od země, vlhkost vzduchu, stavba těla, nálada nebo individuální predispozice.

Teplotní rozsahy podle normy EN ISO 23537

  • Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může “standardní muž” strávit noc ve spacím pytli, aniž by příliš rušil spánek.
  • Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by “standardní žena” měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měly řídit ženy.
  • Teplotní limit (T limit) – je minimální teplota, při které může “standardní muž” pohodlně spát. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měli řídit muže.
  • Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle “pocitů” ženské figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení může pro průměrnou ženu znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Taková teplota obvykle umožňuje “standardní ženě” přežít ve spacáku až 6 hodin. Tato teplota by neměla být zohledněna při nákupu spacího pytle.
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 240147
Barva tmavě modrý
Pohlaví Unisex
Akcja -
Outlet Ne
Kolekce výrobce Easy Camp Sleeping Bags
Tvar spacího pytle Deka (obdélníkový)
Termolímec ---
Termolišta ---
Rozměry balení ~ 37 x ø 16 cm
Pro výšku do ~ 190 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah +15°C/+10°C/+5°C
Výplň 100% polyester, 1x150 g/m2
Celková hmotnost ~ 830 g
Rozměry ~ 190 x 75 cm
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Vnější materiál PES 170T
Využití Kempování
Péče a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Easy Camp Chakra (190 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0