top

Kempingovy Spacák Easy Camp Cosmos (190 cm) - green

774 Kč 860 Kč
-10% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 672 Kč
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 120 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Kempingový spacák Easy Camp Cosmos (190 cm) je model vytvořený pro všechny milovníky kempování. Díky množství použité náplně je tento výrobek ideální pro přenocování v teplejších letních dnech a nabízí dostatečný tepelný komfort.

Tento výrobek byl navržen pro uživatele s výškou do 190 cm. Je také těsně přiléhající na šířku. Mumiový tvar snižuje tepelné ztráty na bocích, zatímco kapuce zajišťuje, že vaše hlava zůstane v teple.

Kempingový spacák Easy Camp Cosmos (190 cm) ocení všichni uživatelé, kteří se chystají kempovat a hledají model, který by vyhovoval jejich postavě. Odpovědí na tato očekávání je tento výrobek od společnosti Easy Camp. Tento spací pytel je ideální volbou pro letní noci pod širým nebem nebo celoroční noci v chatě. Je vyroben z polyesterového materiálu, který se vyznačuje velmi dobrými užitnými vlastnostmi. Střední část je příjemná na dotek, což znamená větší pohodlí při spánku a také snižuje riziko podráždění. Tepelné vlastnosti spacího pytle zajišťuje syntetická polyesterová výplň. Zde byla použita jednovrstvá struktura komor, která se osvědčuje během teplejších nocí. Izolace je navržena tak, aby zadržovala teplý vzduch a účinně oddělovala uživatele od vnějšího chladu. Syntetická výplň je výjimečná tím, že si zachovává některé své vlastnosti při styku s vlhkostí.

Kempingový spacák Easy Camp Cosmos (190 cm) má tvar mumie, který byl upraven tak, aby se dokonale přizpůsobil tělu uživatele. Díky tomu vnitřek modelu rychleji poskytuje odpovídající tepelný komfort. Díky tomu je teplota uvnitř optimální již několik okamžiků po ulehnutí. Pohodlný zip je vybaven systémem proti zaseknutí do látky a izolační lištou, která zabraňuje úniku tepla. Kempingový spacák Easy Camp Cosmos (190 cm) se dodává s praktickým transportním obalem pro snadnou přepravu. Model lze také zavěsit na speciální poutka.

Spacák Easy Camp Cosmos (190 cm) – klíčové vlastnosti:

 • Tvar mumie zajišťuje menší tepelné ztráty;
 • Základní úroveň pohodlí zajišťuje jednovrstvá syntetická izolace;
 • Výplň je vyrobena z polyesteru o hustotě 150g/m2;
 • Syntetická náplň si zachovává některé své vlastnosti i za mokra;
 • Vnější polyesterová tkanina je příjemná na dotek;
 • Vnitřní tkanina z polyesteru;
 • Dvoucestný zip;
 • Zip zakončený látkovým krytem
 • Zateplovací pásek podél zipu;
 • Transportní obal je součástí dodávky;
 • Poutka pro zavěšení spacího pytle;
 • Spacák vyrobený bez použití škodlivých PFC látek;
 • Spací pytel určený pro osoby s výškou do 190 cm;
 • Model pro 2 sezóny;
 • Symbol výrobku: 240150

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN ISO 23537)
Teplotní komfort: 12°C
Teplotní limit: 8°C
Teplotní extrém: -5°C

Teplotní rozsahy spacáků značky Easy Camp vycházejí z testů provedených podle normy EN ISO 23537.

Spací pytle odpovídající této normě jsou podrobeny standardním zkouškám na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po mírné zátěži. Zkušební podmínky jsou podrobně stanoveny normou a jsou stejné pro každý model spacího pytle. Vezměte prosím na vědomí, že výsledky testu se vztahují na průměrného muže/ženu. Skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, jako je únava, věk, izolace od země, vlhkost vzduchu, stavba těla, nálada nebo individuální predispozice.

Teplotní rozsahy podle normy EN ISO 23537

 • Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může “standardní muž” strávit noc ve spacím pytli, aniž by příliš rušil spánek.
 • Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by “standardní žena” měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měly řídit ženy.
 • Teplotní limit (T limit) – je minimální teplota, při které může “standardní muž” pohodlně spát. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měli řídit muže.
 • Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle “pocitů” ženské figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení může pro průměrnou ženu znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Taková teplota obvykle umožňuje “standardní ženě” přežít ve spacáku až 6 hodin. Tato teplota by neměla být zohledněna při nákupu spacího pytle.
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 240150
Barva olivový
Pohlaví Unisex
Outlet Ne
Kolekce výrobce Easy Camp Sleeping Bags
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec ---
Termolišta V
Rozměry balení ~ 34 x ø 18 cm
Pro výšku do ~ 190 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah +12°C/+8°C/-5°C
Výplň 100% polyester, 1x150 g/m2
Celková hmotnost ~ 915 g
Rozměry ~ 210 x 75/50 cm
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Vnější materiál PES 190T
Využití Kempování
Péče a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Easy Camp Cosmos (190 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0