top

Zimní bundy Black Diamond

Zimní bundy Black Diamond ® nabízejí plnou ochranu před nepříznivým počasím, ať už jste kdekoli nebo provozujete jakýkoli sport. Vyberte si model pro sebe a užijte si optimální tepelný komfort.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní bundy Black Diamond - do hor i do města

Vhodně zvolené oblečení je zárukou zachování tepelného komfortu, zejména v zimě. Pokud se tedy blíží chladné dny a sněhové srážky a vy nemáte ve svém šatníku pořádnou bundu, vyplatí se sáhnout po výrobku výrobce testovaného v horách Black Diamond. Zimní bundy Black Diamond zaručují nejvyšší úroveň izolace. Pokročilá konstrukce poskytuje příjemné teplo a chrání výplň před vlivy, které by mohly způsobit ztrátu izolačních vlastností. Pečlivá pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům a použití odolných svrchních materiálů znamenají, že vám nová bunda bude sloužit po mnoho turistických sezón. Navíc peří použité na výplň bund má certifikát RDS. To potvrzuje, že s ptáky použitými k jeho získání bylo zacházeno humánně.

Dokonalá ochrana proti chladu

Pokud mrzne, americký výrobce volí nejklasičtější a nejúčinnější řešení. Zimní bundy Black Diamond jsou proto plněny vysoce odolným prachovým peřím nejvyšší kvality. Díky tomu jsou bundy v kombinaci s extrémně lehkými vnějšími materiály lehké jako pírko. Vysoká odolnost prachového peří však umožňuje nejen vynikající izolaci proti chladu, ale také snadné sbalení bundy na cesty, protože stlačená zabere v našem batohu minimum místa. Vnější tkaniny jsou opatřeny úpravou DWR, aby se minimalizovalo riziko promočení tkaniny při sněžení. Zimní bundy Black Diamond vyplněné prachovým peřím využívají další inovaci. Největší nevýhodou prachového peří je, že za mokra zcela ztrácí své izolační vlastnosti. Návrháři značky proto použili speciální hydrofobní roztok, což znamená, že se peří při kontaktu s vlhkostí nenasákne a v případě, že se zcela namočí, uschne mnohem rychleji!

Zimní bundy Black Diamond v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů této značky uznávané v outdoorovém světě. Bundy s nejkvalitnější výplní vám poskytnou vynikající izolaci před chladem. Vodoodpudivá impregnace zabrání promoknutí v důsledku sněžení. Kolekce zahrnuje dámské a pánské zimní bundy Black Diamond S těmito bundami získáte výrobek, který se díky svým vlastnostem stane základem vašeho zimního šatníku, ať už jste venku, nebo ve městě.