top

Zimní bundy Arcteryx

Zimní bundy Arcteryx® jsou modely s přírodní nebo syntetickou péřovou výplní, které hlídají vaše teplo. Tato kanadská značka je proslulá funkčností svého oblečení a jeho trvanlivostí.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Zimní bundy Arcteryx - špičková kvalita v módě

Kanadská značka Arcteryx je synonymem nejvyšší kvality zpracování v outdoorovém světě. Je jen málo společností, které mají tak dobrou pověst. Kdo jiný než oni dokáže vytvořit jedny z nejlepších zimních bund na trhu? Pokud toužíte po maximální izolaci proti chladu a módní bundě, pak jste si nemohli vybrat lepší čas. Zimní bundy Arcteryx používají ve své konstrukci jak přírodní, tak syntetické izolace. Kvalitní tkaniny snižují hmotnost bundy, což má znatelný vliv na pohodlí uživatele. Minimalistický design znamená, že bundy tohoto renomovaného výrobce lze nosit na horách i ve městě!

Ochrana před nejsilnějšími mrazy

Zimní bundy Arcteryx jsou k dispozici s přírodní i syntetickou izolací. Ty s přírodními výplněmi jsou výrazně lehčí. Použité vysoce odolné prachové peří je velmi lehké. V kombinaci s odolnou nylonovou tkaninou se stává neproniknutelnou bariérou i proti nejsilnějšímu mrazu! Nahromaděný vzduch je vynikajícím izolantem a je příčinou tepla, které cítíme. Modely se syntetickou výplní jsou těžší, ale mají další důležitou vlastnost pro vlhčí počasí. Na rozdíl od prachového peří neztrácí syntetická izolace při kontaktu s vlhkostí své izolační vlastnosti. Zimní bundy Arcteryx často kombinují výhody obou izolací. Prvky nejvíce ohrožené promoknutím, jako jsou horní část paží a kapuce, jsou vyplněny syntetikou, zatímco tělo a rukávy jsou vyrobeny z klasického prachového peří, které poskytuje výjimečnou izolaci proti chladu.

Zimní bundy Arcteryx v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete model zimní bundy, který splní všechna vaše očekávání. Od klasických párů až po péřové kabáty. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, zajistíte si teplo a ochranu před chladem při venkovních aktivitách i ve městě. Kolekce zahrnuje pánské a dámské zimní bundy Arcteryx. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se vybraný model stane základem vašeho outdoorového šatníku na mnoho sezón.