top

Wild Country

Wild Country je světoznámý výrobce vysoce kvalitního horolezeckého vybavení, oblečení a nezbytných doplňků. V obchodě 8a.cz poskytujeme široký výběr produktů této ikonické značky.
55
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 55

na stránce
 1. -29%
  Tričko Wild Country Stamina Tee - redwood

  wish list

 2. -22%
  Friend Wild Country Offset Zero 0.4/0.5

  wish list

 3. -22%
  Friend Wild Country Offset Zero 0.5/0.75

  wish list

 4. -22%
  Friend Wild Country Offset Zero 0.3/0.4

  wish list

 5. -22%
  Friend Wild Country Offset Zero 0.2/0.3

  wish list

 6. -26%
  Friend Wild Country Offset Zero 0.1/0.2

  wish list

 7. -26%
  Tričko Wild Country Flow Tee - petrol

  wish list

 8. -13%
  Sada friendů Wild Country Zero Friend Set 0,4 - 0,75

  wish list

 9. -24%
  Friend Wild Country Zero Friend 0,75 - green

  wish list

 10. -33%
  Friend Wild Country Zero Friend 0,5 - purple

  wish list

 11. -34%
  Friend Wild Country Zero Friend 0,4 - silver

  wish list

 12. -31%
  Friend Wild Country Zero Friend 0,3 - blue

  wish list

 13. -25%
  Friend Wild Country Zero Friend 0,2 - yellow

  wish list

 14. -25%
  Friend Wild Country Zero Friend 0,1 - red

  wish list

 15. -45%
  Lezecké kalhoty Wild Country Stanage Pant - poseidon

  wish list

 16. -38%
  T-Shirt Wild Country Curbar Tee - snow

  wish list

 17. -28%
  Friend Wild Country Friend 0,4 - silver

  wish list

 18. -32%
  Sada vklíněneců Wild Country Rocks Set 1-5

  wish list

 19. -29%
  Sada vklíněneců Wild Country Rocks Set 6-10

  wish list

 20. -25%
  Sada vklíněneců Wild Country Rockcentrics 5-9

  wish list

 21. -25%
  Sada vklíněneců Wild Country Rocks Set 11-14

  wish list

 22. -24%
  Sada vklíněneců Wild Country Rocks Set 1-10

  wish list

 23. -22%
  Jistící pomůcku Wild Country REVO - gunmetal

  wish list

 24. -24%
  Friend Wild Country 0,75 - green

  wish list

 25. -25%
  Friend Wild Country Friend 2 - gold

  wish list

 26. -29%
  Friend Wild Country Friend 3 - blue

  wish list

 27. -21%
  Friend Wild Country 4 - silver

  wish list

 28. -30%
  Friend Wild Country 0,5 - purple

  wish list

 29. -29%
  Štáradlo Wild Country Pro Key - Leash

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 55

na stránce

Wild Country – značka trvale zakořeněná v lezení

Wild Country je značka neodmyslitelně spojená s lezením. Od svého založení v roce 1977 se stoprocentně zaměřuje na potřeby horolezců po celém světě. Její sortiment zahrnuje vše potřebné pro začátečníky i profesionály, kteří se chtějí věnovat lezení. Od spolehlivého lezeckého vybavení, které firma začala vyrábět, až po špičkové lezecké oblečení, které zajistí pohodlí při výletech na skály i každodenním tréninku na umělé stěně. Dnes je Wild Country jednou z kultovních značek ve světě lezení a její výrobky jsou ceněny pro maximální důraz na detail a vysokou kvalitu zpracování. Charakteristické, ve své podobě jednoduché logo znají všichni zájemci o lezení. Je také vynikající volbou pro všechny milovníky horských výzev, kteří hledají kvalitní a spolehlivé vybavení.

Historie značky začala výrobou lezeckého vybavení. Wild Country je zodpovědná za zavedení revolučního řešení v oblasti jištění na trh v roce 1977, friendů. Tato inovace umožnila vznik zcela nové, čisté formy lezení a zároveň pomohla snížit oblibu skob. Tento milník v lezení s jištěním umožnil vznik zcela nových cest v čisté podobě. Brzy poté přišel čas na vývoj dalšího lezeckého vybavení. O tři roky později se objevil kultovní horolezecký úvazek Little John. Následovala první asymetrické vklíněnce. Společnost Wild Country totiž pravidelně uvádí na trh nová řešení friendů a vklíněnců, díky čemuž patří mezi lídry na trhu a její vybavení používají přední světoví lezci. Kromě lezeckého vybavení se značka zabývá také navrhováním oblečení pro lezce. V její nabídce se mimo jiné objevily první palčáky s membránou GORE-TEX®.

Lezecké vybavení Wild Country

Výjimečně rozsáhlá nabídka lezeckých doplňků této značky je jistě výsledkem dlouhé tradice ve výrobě lezeckého vybavení. Milník v oblasti jistění, kterým bylo uvedení friendů na trh, měl jistě zásadní vliv na dnešní nabídku společnosti. Právě její vybavení umožnilo vytvořit zcela nové cesty v čisté podobě. V současné době společnost nabízí základní lezecké příslušenství pro ty, kteří s lezením teprve začínají, i modely pro pokročilé lezce, kteří používají vlastní jištění. Nabídka Wild Country zahrnuje karabiny, jistící pomůcky a kyblíky na jištění, přilby, horolezecké úvazky a mnoho dalšího vybavení. Jedná se o modely testované na mnoha stěnách světa. Ať už lezete na vysoké vrcholy v horách, provozujete tradiční lezení, lezete o víkendech nebo jen trénujete na umělé stěně, v nabídce Wild Country určitě najdete to správné vybavení.

Kolekce týkající se vlastního jištění je samozřejmě velmi rozsáhlá. Mimořádně bohatý výběr zahrnuje vklíněnce, hexy a samozřejmě dokonale fungující friendy. Modely dostupné v mnoha velikostech a tvarech umožňují vybrat optimální sadu pro téměř každý typ skály. Značka ve své nabídce nezapomíná ani na důležité doplňky pro vybavení každého horolezce. Funkční pytlíky na magnézium, tašky na lano nebo nástroje na vklíněnce zajišťují maximální pohodlí při lezení za všech podmínek.

Lezecké oblečení Wild Country

Výrobce nabízí také rozsáhlý sortiment lezeckého oblečení. Modely připravené speciálně pro lezce se vyznačují vysokou volností pohybu a odolností potřebnou na stěně. Bavlněná trička a mikiny Wild Country se těší velké oblibě. Používají se jak při výletech do skal, tak každý den. Nabízené lezecké kalhoty neomezují v pohybu, což je ideální pro zdolání další náročné cesty. V nabídce jsou také softshellové bundy, které se hodí, když se počasí na stěně pokazí. Jsou ideální volbou pro tradiční lezení, kdy potřebujete být připraveni na jakékoli počasí, zejména v přechodných ročních obdobích. V naší nabídce nemohla chybět tak významná značka, jakou je Wild Country - obchod 8a.cz nabízí široký sortiment legendárních lezeckých doplňků a oblečení.

Wild Country – oblíbené kategorie

Wild Country jackets Kalhoty Wild Country Lezecké kalhoty Wild Country Lezecké vybavení Wild Country 3/4 kalhoty Wild Country
Lezecké kraťasy Wild Country Pánská trička Wild Country Lezecké mikiny Wild Country Mikiny bez kapuce Wild Country Mikiny s kapucí Wild Country