top

Warmpeace

Warmpeace je česká značka specializující se na výrobu outdoorového oblečení a turistických spacích pytlů. Více než 20 let zkušeností tohoto výrobce se promítá do vysoké kvality výrobků.
8
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce

Péřové spacáky Warmpeace

Velmi oblíbenou součástí kolekce českého výrobce jsou turistické spacáky, které poskytují pohodlný spánek při spaní ve stanu. Modely této značky jsou často voleny jak pro horské expedice, tak pro kratší výlety do terénu. Přírodní prachové peří použité jako náplň poskytuje vynikající tepelnou izolaci při nižších teplotách. Spací pytle jsou přitom lehké a sbalené zabírají velmi málo místa, takže se snadno vejdou do batohu. Spacáky Warmpeace představují osvědčená řešení a odolné materiály, které umožňují jejich pohodlné a časté používání v terénu. Jsou optimální volbou pro ty, kteří hledají tepelný komfort při spaní ve stanu.

Historie značky Warmpeace

Historie tohoto výrobce je nesmírně zajímavá, protože její počátek se datuje do roku 1986 a děj se odehrává v domě v bývalém Československu. Právě tam se Pavel a Alice kvůli nedostupnosti kvalitního outdoorového oblečení a vybavení rozhodli začít s vlastní výrobou, která měla zpočátku uspokojovat pouze jejich vlastní potřeby. Zpráva se však rychle rozšířila a brzy se o jejich výrobky zajímala celá skupina lidí. Tak vznikla společnost Warmpeace, která se dnes těší velkému uznání mezi outdoorovými nadšenci a přesvědčuje svou spolehlivostí, funkčností a vysokou kvalitou použitých materiálů. Jejich výrobky se výborně osvědčují při náročných trekingových výpravách a s oblibou je kupují zkušení nadšenci turistiky.

Warmpeace – oblíbené kategorie

Spacáky Warmpeace