top

VSSL

VSSL je kanadská značka specializující se na výrobu turistických a survival setů. Do pouzdra velikosti klasické svítilny umístili designéři osvětlení, kompas, zápalky, základní lékárničku, pásky, lanka a mnoho dalšího. Nabídka zahrnuje různé sady.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

VSSL je jedinečný nápad pro sady pro přežití a turistické sady

Historie značky začala v mládí jejího zakladatele. Todd a jeho přátele žijící v Kanadě od útlého věku fascinovaly outdoorové výpravy. Jejich první cesty brzy ukázaly, že nejpohodlnější je cestovat s malým vybavením a vzít si jen to nejnutnější. Stali se tak mistry v přípravě provizorních sad pro přežití. Všechny zážitky z těchto výprav se vrátily, když se Todd v dospělosti chopil klasické baterky. Tehdy se mu v hlavě zrodil inovativní nápad - co kdyby se do takového balíčku vešla celá sada vybavení pro přežití? Brzy se zrodila značka VSSL - výrobce miniaturních sad turistického vybavení, které vám umožní pohybovat se s minimálním vybavením. Všechny modely tohoto výrobce dokonale kombinují jednoduchý, moderní design a maximální funkčnost. Díky tomu jsou optimální volbou pro kempování i výpravy za přežitím.

Co je sada pro přežití nebo turistická sada VSSL?

Produkty kanadské značky jsou založeny na jednoduché myšlence. Jak vměstnat co nejvíce funkčního příslušenství do nádoby o velikosti průměrné svítilny? Je to jednoduché - musíte minimalizovat jednotlivé prvky a vybrat si jen věci, které do své výbavy opravdu potřebujete. Přestože společnost nabízí možnost personalizace své sady, připravila návrhy, které obsahují vyváženou a promyšlenou sadu komponent.

Klasická sada pro přežití VSSL obsahuje mnoho prvků. Základem je baterka. Díky použití LED diod a malých rozměrů nezabírá v kontejneru mnoho místa. Na druhém konci válce je umístěn kompas, abyste vždy našli správnou cestu. Uvnitř je mini lékárnička s náplastmi a obvazy. Dalším prvkem je sada zápalek a podpalovačů. Samostatné místo zaujímá silné lanko s žiletkou. Uvnitř se nachází také sada s háčky pro rybolov. Po setmění se vám bude hodit malá svíčka. Pila v podobě lana vám umožní rychle získat dřevo na oheň. Je zde také prostor pro tablety na úpravu vody. Trochu místa zabírají také další drobné předměty - nouzová píšťalka, otvírák na konzervy nebo lepicí páska pro nouzové použití.

Vysoká kvalita a maximální funkčnost

Značka VSSL se pyšní tím, že všechny její produkty jsou vyráběny výhradně v Kanadě. Od samotného nápadu a návrhu každého modelu přes výrobu jednotlivých dílů až po sestavení všech prvků do jednoho celku. Díky tomu se každá ze sad pro přežití a turistických sad vyznačuje nejen jedinečným designem, ale také nejvyšší kvalitou zpracování. Každý prvek sady musí být přesně vyroben tak, aby se snadno vešel do speciální trubky. Složení jednotlivých sad je postaveno na základě dlouholetých outdoorových zkušeností lidí, kteří značku vytvářejí. Díky tomu obsahují věci, které jsou při dobrodružstvích v divočině opravdu nezbytné. Při výběru některého z produktů VSSL si můžete být jisti, že při jejich návrhu a výrobě bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby byly plně způsobilé pro použití v náročných podmínkách, kdykoli budete potřebovat jejich pomoc.

Úplný výběr produktů VSSL v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů značky VSSL. Základem nabídky jsou kompletní sady pro přežití a turistické sady včetně kompletního vybavení. Díky vynikajícímu výběru komponentů se hodí téměř na každý výlet po lesních cestách nebo horských svazích. Díky samostatně dostupným kontejnerům a jednotlivým prvkům vybavení si každý může vytvořit vlastní sadu VSSL, která bude dokonale přizpůsobena jeho potřebám. Kanadská značka doplňuje svou nabídku o další řešení. Kromě sad pro přežití jsou zde i nádoby s prostorem pro nápoje. Jedná se o skvělou alternativu ke klasickým baňkám. Výrobce navíc navrhl kontejnery obsahující kompletní vybavení lékárničky, které se bude hodit při mnoha činnostech, včetně těch každodenních. Nabídku doplňuje kompaktní mlýnek na kávu a příslušenství pro přípravu kávy během outdoorových výprav. Ať už si vyberete jakýkoli produkt, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou a spolehlivostí v terénu.