top

Uquip

Německá společnost Uquip navrhuje a vyrábí všestranné turistické vybavení. Spolehlivý kempingový nábytek Uquip je ideální pro treking a kempování.
0
výrobky
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Skládací kempingový nábytek Uquip

Kompaktní skládací židle a stoly vám umožní pohodlně trávit čas v přírodě. Kempingový nábytek Uquip je dokonalou kombinací lehkých, ale odolných materiálů a vynikajícího designu, díky němuž lze jednotlivé modely složit do minimálních rozměrů pro přepravu. Pro turistiku jsou často vybírána malá sedadla a stolky. Umožňují výrazné snížení hmotnosti a zároveň výrazně zvyšují komfort v divokém terénu. Skládací turistické stoly jsou ideálním místem pro přípravu a konzumaci jídla. Pro přepravu je lze pohodlně složit do malého obalu, takže nezabírají příliš mnoho místa. Společnost Uquip nabízí také skládací turistické židle. Kompaktní modely lze snadno připnout k batohu. Jsou ideální, když prší a tráva a zem jsou příliš mokré na to, aby se na nich dalo pohodlně sedět.

Praktické turistické doplňky

Značka Uquip není jen kempingový nábytek, ale také užitečné příslušenství pro kempingové vybavení. Velké piknikové deky vám umožní připravit pohodlné místo pro trávení času na rodinných výletech. Základní izolaci od země zajistí sedátka a karimatky.