top

Turistika

Turistika je místem, kde jsme shromáždili veškeré potřebné vybavení a usnadnili tak doplnění turistické výbavy každému milovníkovi aktivního životního stylu, který hledá kvalitní výrobky od renomovaných výrobců.
4012
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 4012

na stránce
 1. -25%
  Pitný vak HydraPak Force 2L - mammoth grey

  wish list

 2. -16%
  Magnetický klip HydraPak Tube Magnet

  wish list

 3. -25%
  Hrnek Hydro Flask 16 Oz Wide Flex Sip Lid - olive

  wish list

 4. -25%
  Pitný vak HydraPak Shape-Shift 2L - clear

  wish list

 5. -25%
  Pitný vak HydraPak Shape Shift 3L - clear

  wish list

 6. -3%
  Rychlospojka HydraPak Inline Connector

  wish list

 7. -25%
  Pitný vak HydraPak Velocity IT 1,5L - clear

  wish list

 8. -25%
  Pitný vak HydraPak Seeker 3L - mammoth grey

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 4012

na stránce

Každý dobrý obchod s turistickým vybavením má v nabídce stany, vařiče, karimatky a další nezbytné vybavení

Při každé cestě potřebujeme vhodné turistické vybavení. V závislosti na typu terénu, ve kterém se pohybujeme, ať už se jedná o horolezectví, cyklistiku nebo pěší pohyb po horských stezkách, bude zapotřebí různé turistické vybavení. Obchod 8a.cz nabízí vybavení potřebné pro většinu horských a turistických aktivit. Mezi dostupnými modely najdete extrémně odolné expediční stany, ultralehké trekingové a cyklistické stany i prostorné rodinné stany. Nabízíme také kompletní vybavení stanu - turistické matrace, karimatky a spacáky. Široká nabídka modelů umožňuje každému uživateli vybrat si model, který dokonale vyhovuje jeho potřebám. Náš internetový obchod nabízí kompletní vybavení turistické kuchyně, díky kterému si můžete připravit chutné jídlo jak na horské stezce, tak v kempu. Hrnce, vařiče, skládací příbory - každý z těchto předmětů byl dokonale připraven. Turistický obchod by nebyl úplný bez drobného, ale velmi užitečného příslušenství. Skládací nože, čelové svítilny, kompasy a křesadla jsou jen některé z nich. Umožní vám doplnit turistickou výbavu o nejnutnější věci. Nabízíme také speciální vybavení pro zimní turistiku. Trekingové lyže jsou jen jedním ze způsobů, jak pohodlně překonávat zasněžené trasy.

8a.cz je obchod pro turisty, kteří hledají kvalitní výrobky

Naše nabídka zahrnuje turistické vybavení a doplňky špičkových outdoorových a horských značek. Firmy jako Salewa, The North Face, Black Diamond, Rab nebo Marmot jsou dobře známé všem milovníkům horských výzev. Naše nabídka zahrnuje také renomované turistické značky, jako jsou Coleman, Primus, Outwell. Jsou vynikající volbou pro výlety a rodinné výpravy do přírody. Obchod 8a.cz je skvělý obchod pro každého turistu. Široký výběr toho nejlepšího sortimentu vám umožní získat plnou spokojenost z každé cesty.