top

Turistický spacák Robens Spur 500

3 479 Kč 5 194 Kč
-33% levněji
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Turistický spací pytel Robens Spur 500 byl vyroben tak, aby dobře izoloval od chladu. To bylo zajištěno použitím kachního peří. Tento přírodní materiál výborně zadržuje teplo, takže pocit chladu nebude narušovat pohodlnou noc ve stanu.

Protože je vybavena pohodlnou kapucí, dokonale ochrání vaši hlavu před povětrnostními podmínkami. Spací pytel využívá komorovou konstrukci, díky níž je výrazně snížena migrace izolace. Model má také speciální konstrukci v oblasti chodidla, takže vám pohodlně padne.

Turistický spací pytel Robens Spur 500 vyniká v oblasti tepelného komfortu díky výrobě z kachního peří se stlačitelností 500 cuin Tato izolace umožňuje vysoký tepelný komfort. Její kanálky výborně udržují teplo.

Turistický spací pytel Robens Spur 500 je vybaven dvourychlostním zipem YKK Je odolnější a má konstrukci, která zabraňuje zaseknutí. Je vybavena praktickou kapucí a poskytuje ochranu i pro oblast hlavy. Díky speciálnímu tvaru švů je lze lépe nahmatat a nasadit. Podšívka modelu je příjemná k pokožce a díky polyesterovému materiálu se stará o klima u těla. Díky speciální konstrukci v oblasti nohou si můžete vychutnat i jejich správné umístění. Celá obuv také neobsahuje škodlivou sloučeninu PFC

Turistický spací pytel Robens Spur 500 je model vyznačující se propracovaným designem. Je ideální pro trávení času při kempování.

Spací pytel Robens Spur 500 - klíčové vlastnosti:

  • Pohodlný spací pytel plněný kachním peřím 75/25 500 cuin;
  • Ideální model pro tři roční období;
  • - Ideální model pro tři roční období; - Ideální model pro tři roční období; - Ideální model pro tři roční období.
  • Tvar komor s puchem zabraňuje jeho pohybu a vytváření chladných zón;
  • Anatomický profil tohoto modelu je zodpovědný za pohodlí a optimální rozložení tepla;
  • Podšívka zajišťující prodyšnost;
  • Dvourychlostní zip japonské značky YKK ® snižuje riziko zaseknutí;
  • Izolované lišty;
  • Pohodlná kapuce;
  • Strukturovaný pás pro snadný pocit a použití;
  • Design Shark Fin poskytuje více prostoru pro vaše nohy a umožňuje jim přirozeně ležet během spánku;
  • Chránič brady;
  • Kompresní vak je součástí balení;
  • Může být sepnut společně s dalším spacím pytlem;
  • Certifikovaný down RDS;
  • Neobsahuje škodlivou sloučeninu PFC;
  • Kód výrobku: 250182.

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN 23537-1):

Komfortní teplota Temp. limit Minimální teplota
1°C -5°C -22°C

Teplotní rozsahy podle normy EN 23537-1

Tyto údaje platí pro standardního muže a standardní ženu po průměrné námaze. Všimněte si, že někdy může být pocit chladu u různých lidí různý. Na pocit chladu mají vliv také faktory jako únava, hlad, malátnost, předchozí podchlazení, věk, metabolismus, tělesný tuk atd.

  • Komfort (T comf) - teplota, při které je člověk v tepelné rovnováze a necítí chlad. Tato hodnota se vztahuje ke "standardní", plné ženě po průměrném úsilí. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle.
  • Teplotní limit (T lim) - nejnižší teplota, při které může "standardní člověk" pohodlně spát. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle.
  • Extrémní teplota (T min) - překročení této hodnoty způsobuje riziko podchlazení a znamená podmínky, ve kterých můžete přežít maximálně šest hodin (parametr vychází z pocitů "průměrné ženy"). Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.
Přírodní kachní peří je jedním z nejlepších tepelných izolantů používaných v kvalitních spacích pytlích a cestovním oblečení. Poskytuje nesrovnatelně lepší izolační vlastnosti než syntetické izolace, a to při mnohem nižší hmotnosti. To je způsobeno velmi vysokou elasticitou přírodního prachového peří. Díky tomu zabírá vybavení naplněné prachovým peřím po zabalení minimum místa. Kvalita prachového peří je pečlivě sledována a samotné peří prochází složitým procesem čištění, aby byly zajištěny co nejlepší užitné vlastnosti konečného výrobku.
Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 250182
Barva červený
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Robens Sleeping Bags
Druh prachového peří Kachní prachové peří
Pružnost 500
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec v
Termolišta v
Rozměry balení ~ 31 x ø 18 cm
Pro výšku do ~ 195 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah 1°C/-5°C/-22°C
Výplň Kachní peří 75/25 500 cuin
Hmotnost výplně ~ 500 g
Celková hmotnost ~ 1180 g
Vnější materiál 100% PES 50D 300T
Rozměry ~ 220 x 85/53 cm
Péče a údržba
Spací pytle – teplotní rozsah (EN 13537/EN ISO 23537)
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.
Výplň z přírodního prachového peří
Na začátku používání je zcela přirozené, že přírodní peří proniká mezerami ve švech. Intenzita tohoto procesu závisí na vnějších faktorech, zejména na materiálech, které přicházejí do přímého kontaktu s peřím. Tření o jiný prvek oděvu (zejména vlněný), batoh nebo dokonce autosedačku může způsobit větší elektrizaci výrobku a uvolňování volného peří. Množství výplně, které může tímto způsobem uniknout, je sice okem viditelné, ale ve skutečnosti tvoří zanedbatelné procento výplně a nijak neovlivňuje izolační vlastnosti výrobku. Nezapomeňte také, že výplň tvoří prachové peří i obyčejné peří – a právě to nejčastěji proniká přímo skrz materiál. Nikdy se ho nepokoušejte vytáhnout. Nejlepším řešením je vtáhnout peří prsty zpět do oděvu.

Robens Spur 500 - Hodnocení zákazníků

0.0