top

Turistické svítilny

Každý outdoorový nadšenec by si měl prohlédnout svítilny dostupné na trhu. Jsou dokonalým doplňkem vybavení pro pobyt venku.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Outdoorové příbory VSSL Camp Supplies Mini - black

  wish list

 2. -16%
  Cestovní láhev VSSL Flask - green

  wish list

 3. -28%
  Lékárnička VSSL First Aid 2.0 - red

  wish list

 4. -25%
  Outdoorové příbory VSSL Camp Supplies 2.0 - silver

  wish list

 5. -30%
  Svítilna Ledlenser MT10
  Svítilna Ledlenser MT10
  2 050 Kč 2 929 Kč

  wish list

 6. -15%
  Lampa Black Diamond Zip - octane

  wish list

 7. -30%
  Svítilna Ledlenser P4
  Svítilna Ledlenser P4
  528 Kč 755 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

V přírodě po setmění jsou turistické svítilny téměř nezbytné

Všichni, kteří rádi kempují nebo vyrážejí do přírody, by měli myslet na to, aby do svých zavazadel zařadili i turistické svítilny. Ve volném terénu často zhoršuje viditelnost pouze zamračené počasí. Když mraky zakryjí slunce, může se zdát, že se uprostřed dne blíží večer. Abyste se tak necítili a nekazili si odpočinek, je dobré mít u sebe zdroj světla, abyste mohli pohodlně fungovat. Se svítilnou se nebudete muset vzdát žádné činnosti jen proto, že světelné podmínky nejsou příznivé.

Jaké jsou rozdíly mezi různými turistickými svítilnami?

Způsob použití turistických svítilen ovlivňuje jejich konstrukci a parametry. Při výběru z několika různých modelů je třeba věnovat pozornost řadě důležitých vlastností. Důležitý je především proud světla, který poskytují. Na trhu jsou modely, které uživateli umožňují vybrat si z několika světelných režimů. Jedná se o skvělý způsob, jak snadno přizpůsobit typ paprsku konkrétním potřebám. Za šera, kdy ještě není úplná tma, ale viditelnost již není dobrá, můžete použít režim nižší intenzity. Je také ideální pro osvětlení malých ploch. Vyšší jas je užitečný, když je třeba osvětlit větší plochu a za soumraku, kdy je již úplná tma.

Turistické svítilny pro kempování a bivakování

Při odpočinku v přírodě, kempování nebo na výletě nejsou poruchy nebo neplánované události ničím neobvyklým. Když chcete uprostřed noci opravit náhlou poruchu, hodí se vám turistické svítilny. Mají mnoho výhod. Zavěšením svítilny ve stanu můžete snadno zvýšit své pohodlí v terénu. Příprava jídla a každodenní práce budou méně náročné. Pokud se chcete projít a nechcete riskovat, že se po setmění nebudete moci vrátit do stanu, také můžete použít svítilnu. Pokud se chcete vydat na túru za zhoršené viditelnosti, pomůže vám také pohodlná svítilna. Pomůže vám zobrazit detaily na mapě a osvětlí vaši trasu.

Nejlepší turistické svítilny v obchodě 8a.cz

Různé turistické svítilny - menší a větší s různými parametry a designem najdete v internetovém obchodě. 8a.cz. Z široké nabídky produktů si můžete snadno vybrat modely, které dokonale splní vaše očekávání. Zadejte design, napájení, velikost a technické specifikace a během krátké doby si budete moci dodatečně zabalit praktické zařízení pro váš výlet do přírody. Obchod nabízí výrobky nejlepších světových značek, jako jsou Beal, Black Diamond, Silva nebo Ledlenser. Všechny návrhy jsou vysoce kvalitní, byly vyrobeny s důrazem na detaily a vyznačují se precizním zpracováním. Jejich používání je velmi pohodlné a intuitivní.