top

Turistické nafukovací stany

Nafukovací stany jsou mezi milovníky kempování a stanování stále oblíbenější. Jedná se o moderní řešení konstrukce stanu, jehož cílem je usnadnit stavění stanu.
Filtry (1)
Filtry
  1. Treking
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Moderní a velmi snadno postavitelné stany s nafukovacími pruty

Příprava pohodlného místa k pobytu je tak mnohem snazší a rychlejší. Nafukovací stany se často volí pro letní výlety s rodinou nebo přáteli. Absence klasických prutů znesnadňuje rozklad sady a celá věc se používá velmi intuitivně.

Nafukovací stany - konstrukce

Konstrukce nafukovacích stanů se zásadně liší od klasických modelů. Nepotřebují totiž klasické pruty ze skelných vláken nebo hliníku. Místo toho se používají speciální vzduchem plněné tunely. Ty účinně podpírají tropiko a dodávají stanu správný tvar. Díky tomu je stavění stanu mnohem snazší. Není třeba montovat a sestavovat vhodné pruty - stačí jen pumpička a během několika okamžiků vytvoříte správnou konstrukci stanu.

Turistické nafukovací stany - skvělá volba pro kempování a dovolenou

Nafukovací systém ocení zejména lidé, kteří stany používají jen zřídka. Díky intuitivní konstrukci je stavění nafukovacího stanu ve srovnání s tradičními stany velmi snadné a intuitivnější. Přestože jsou nafukovací stany lehčí, díky snadnému použití jsou oblíbenou volbou pro kempování autem, kdy nemusíte své vybavení nosit daleko.