top

Turistické boty The North Face

Turistické boty The North Face ® jsou univerzální horské boty s technickou konstrukcí svršku a podrážky. Díky tomu je každý váš krok pohodlný, stabilní a bezpečný.
Zobrazení Mřížka Seznam

178 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Nízké turistické boty The North Face Oxeye - green

    wish list

  2. -10%
    Turistické boty The North Face Oxeye Tech - gold/navy

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

178 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistické boty The North Face

Hledáte boty, ve kterých pohodlně urazíte desítky kilometrů denně? Máte rádi přírodu, ale dáváte přednost lesním cestám před technickými stezkami? Pokud je odpověd alespoň na jednu z těchto otázek kladná, pak budou turistické boty The North Face ideální volbou. Kombinace nejkvalitnějších materiálů, pokročilých technologií a moderního designu je zárukou, že turistické boty The North Face budou dokonalým partnerem pro váš další trek. Díky výše uvedeným vlastnostem je boty The North Face jsou lehké, odolné a hlavně extrémně pohodlné!"

Autor a externí technologie

Americký výrobce používá ve svých turistických botách osvědčená řešení z pokročilejších trekových a horolezeckých bot. Turistické boty The North Face jsou proto vybaveny nejnovějšími technologiemi, a to jak vlastními, tak od dodavatelů třetích stran. Přilnavost zajišťují gumové směsi od společnosti The North Face a renomované značky Vibram®. To znamená, že se můžete spolehnout na dostatečnou přilnavost na suchém i mokrém povrchu. Podrážky jsou také navrženy tak, aby se co nejméně odíraly, a umožňují vám tak nosit turistické boty The North Face po dlouhou dobu. Abyste se nemuseli obávat deště a sněhu, je většina modelů vybavena nepromokavou membránou. Řešení FUTURELIGHT™ a GORE-TEX® však nejsou určena pouze k tomu, aby udržovala vaše nohy v suchu. Jejich vysoká prodyšnost znamená, že se budete méně přehřívat. Díky tomu vám vaše nová turistická obuv poskytne maximální pohodlí!"

Turistické boty The North Face v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete boty, které splní všechna vaše očekávání. Nízké turistické boty North Face s minimální hmotností a dostatečnou prodyšností? Tady máte. Ale co takhle něco s vyšším svrškem pro stabilitu kotníku? Ani to není problém. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, turistické boty The North Face splní i ty nejnáročnější požadavky. Boty od The North Face je zárukou spolehlivosti a pohodlí!