top

Turistické batohy Source

Turistické batohy SOURCE ® jsou ideální do hor, na lesní stezky a na cesty. Četné kapsy vám pomohou uspořádat a udržet vaše věci přehledně a čistě a do prostoru zásobníku se vejde několik litrů vody, která uhasí žízeň.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Turistické batohy Source byly vytvořeny s ohledem na správnou hydrataci

Jedním z odvětví značky Source je od samého počátku její existence výroba spolehlivých batohů vybavených moderními hydratačními systémy. Hydratační systémy umožňují hydrataci během fyzické aktivity. Turistické batohy Source jsou modely s objemem 35 litrů. Jsou ideální pro celodenní aktivity v horách i pro víkendové výlety po stezce s přespáním v hostelu. Tato kapacita umožňuje přibalit doplňky nezbytné pro výlety do hor, jako je bunda do deště, teplý fleece, dlouhé softshellové kalhoty, termoska s čajem, zásoby a dokonce i lehký spací pytel nebo vatový polštářek. Turistické batohy Source se vyznačují pohodlím a komfortem při používání. Jejich konstrukce je založena na dokonale odpruženém nosném systému. Zaručuje skvělou prodyšnost našich zad při fyzické aktivitě.

Source turistických batohů s integrovaným hydratačním systémem

Turistické batohy Source nabízejí možnost připojení rezervoáru na vodu o objemu 1, 2 nebo 3 litry. K tomuto účelu je v batohu umístěna samostatná kapsa s možností připevnit přes ni močový měchýř. Výhodný je také systém vedení trubky z nádrže. Lze jej snadno připevnit k ramenním popruhům, takže náustek zůstává na dosah. V případě, že nemáte camelbag na přepravu lahví nebo lahviček s vodou, můžete použít elastické kapsy umístěné na bocích. Možnost snadné montáže hydratačního systému, kterou nabízejí turistické batohy Source, oceníte zejména při dlouhých hodinách pěší turistiky, seskoků nebo jízdy na kole. Aniž byste si museli sundat batoh, můžete pít. A jak všichni víme, pravidelná hydratace je v horách obzvlášť důležitá.

Několik vlastností, pro které si turistické batohy Source zamilujete

Turistické batohy Source nabízejí skvělé odvětrávání zad. Díky charakteristické konstrukci nosného systému přispívají k přirozené cirkulaci vzduchu. Snižuje se tak riziko rychlého přehřátí zad, což výrazně zvyšuje pohodlí při túře. Turistické batohy Source jsou vybaveny důmyslným nosným systémem, který rovnoměrně rozkládá hmotnost celého batohu. Jeho konstrukce je založena na velmi pružné pěně EVA, která je umístěna na zádech, bederním pásu a ramenních popruzích batohu. Jeho tlumicí vlastnosti jsou dobře známé z turistických bot a v případě tohoto batohu jsou také velmi praktické. Pro zvýšení ventilace je použita rychleschnoucí síťovina, která zaručuje postupné odvádění přebytečné vlhkosti vznikající při námaze.

Objem turistických batohů Source se pohybuje kolem 30 litrů. Díky speciální konstrukci lze však objem zvýšit o dalších 5 litrů. To je možné díky integrovanému komínu. Nepoužívaný komín lze srolovat pod klapku. Pokud však převážíte větší množství nákladu, pomůže vám vše uložit. Četné kapsy vám pomohou sbalit zavazadla, zejména drobné předměty a důležité dokumenty. Hlavní přihrádka má kapsu na dokumenty. Přední přihrádka poskytuje prostor pro drobnou elektroniku, klíče, peněženku a další předměty. Přední kapsa je opatřena zipem. Stejně užitečné jsou i kapsy na zip na bederním pásu.

Sourcee turistických batohů v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr batohů, které si můžete vzít s sebou nejen do hor, ale i na delší či kratší výlety. Četné modely s různou kapacitou vám poskytnou optimální komfort a pohodlí, ať už jste kdekoli. Izraelské turistické batohy Source je známá značka na outdoorovém trhu, která vyrábí skvělé batohy vybavené hydratačními systémy. Takový systém v podobě rezervoáru zaručuje správnou hydrataci na trase, což je při fyzické námaze v teplých letních dnech nesmírně důležité. Turistické batohy s hydratačním systémem jsou ideální i pro sport. Například při jízdě na kole, kdy máme plné ruce práce a musíme zastavit, abychom se napili. V tomto případě nám náustek ze zásobníku umožňuje pít, aniž bychom museli použít ruce. Podívejte se do horského obchodu 8a.cz a najděte model, který splňuje vaše očekávání.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>