top

Turistické batohy Easy Camp

Turistické batohy Easy Camp ® jsou skvělými společníky jak na jednodenní výlety - lehké batohy s malou kapacitou, tak na několikatýdenní výpravy - modely s větší kapacitou. Ergonomické a pohodlné nosné systémy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Turistické batohy od společnosti Easy Camp nabízejí výjimečné pohodlí a všestrannost. V závislosti na modelu a jeho kapacitě lze batohy použít na jednodenní i vícedenní túry. Ty s objemem kolem 30 litrů a více jsou ideální pro kempování a aktivní víkendy. Můžete si sbalit spacák, karimatku a batoh. Naopak lehčí modely s objemem do 30 litrů budou neocenitelné na jednodenní výlety. Ať už se věnujete pěší turistice, jízdě na kole, seskoku padákem nebo horolezectví. Prohlédněte si širokou nabídku batohů této dánské značky a vyberte si ten správný model.

Turistické batohy Easy Camp - technické parametry

Turistické batohy Easy Camp jsou vyrobeny tak, abyste se v horách cítili pohodlně. Prioritou značky je, abyste se na trase cítili pohodlně, i když nesete batoh nacpaný až po okraj! Turistické batohy Easy Camp využívají v závislosti na modelu velmi pohodlný zádový systém Air Mesh. Zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu kolem zad. Speciální konstrukce se skládá ze síťovaných panelů na bederním pásu, ramenních popruzích a zádech. Celkový design pohodlně sedí na těle a umožňuje cirkulaci vzduchu, což je při turistice v horkých dnech nesmírně důležité. Bederní a hrudní pás jsou nastavitelné a dobře stabilizují celý náklad. Díky tomu jste schopni udržet rovnováhu i při těch nejexcentričtějších pohybech.

Turistické batohy musí vydržet náročné podmínky, ve kterých budou používány. Špinavé zavazadlové prostory autobusů, nákladní pásy na letištích, obtížný skalnatý terén, ostré borovice. Aby nám batoh sloužil mnoho let, musí být vyroben z pevného materiálu odolného proti mechanickému poškození a oděru. Turistické batohy Easy Camp používají lehký polyesterový materiál, který je díky technologii rip-stop ještě odolnější. Podobně odolné proti oděru jsou i pevné popruhy, ke kterým snadno připevníte stan, karimatku, hůlky, lyžařské hole nebo stativ fotoaparátu. Batohy Easy Camp lze vybavit hydratačním rezervoárem, který zajistí optimální hydrataci během fyzické aktivity. Součástí sady batohu je pláštěnka, takže i v případě nepříznivého počasí bude naše zavazadlo dostatečně chráněno před vlhkostí.

Cení se funkčnost

Různé modely a kapacity turistických batohů této dánské značky umožňují, aby si každý milovník aktivního trávení volného času našel model ideální pro sebe. Společným jmenovatelem batohů je jejich vysoká funkčnost. Některé modely mají dvě přihrádky, které poskytují optimální prostor pro krátké cesty. Přístup z horní části je snadný díky robustnímu zipu. Četné kapsy, včetně bočních, které jsou obvykle vyrobeny ze síťoviny nebo elastického materiálu, výrazně zvyšují nosnost batohu. Umožňují pohodlně uložit drobné předměty nebo láhev s vodou. Modely s klopou mají kapsy na vnější i vnitřní straně. Boční kompresní popruhy umožňují připevnit objemné předměty, jako je karimatka nebo stan. Kromě popruhů slouží také jako kompresní. Když je stáhneme, když je batoh z poloviny sbalený, je váha blíže k zádům a my se cítíme pohodlněji.

Široký výběr batohů v horském obchodě 8a.cz

V našem horském obchodě 8a.cz najdete mnoho modelů batohů, včetně turistických batohů Easy Camp. Tato dánská značka s desetiletou tradicí je uznávaná po celém světě a je známá výrobou vysoce funkčního outdoorového vybavení. Na této značce si zamilujete vysokou kvalitu batohů. To se týká nejen použitých materiálů, ale i samotné dílny. Podívejte se na webové stránky 8a.cz nebo se zastavte v obchodě a prohlédněte si širokou nabídku batohů různých značek, včetně Easy Camp. Určitě najdete něco, co vám bude vyhovovat.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>