top

Turistické batohy Blue Ice

Turistické batohy Blue Ice ® jsou určeny pro pěší turistiku, jednodenní výlety, poznávací a horskou turistiku. Perfektně se přizpůsobí vašim zádům a unesou velkou zátěž během dlouhých hodin pěší turistiky.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Dragonfly 18 l - red clay

  wish list

 2. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Squirrel Pack 12 l - black

  wish list

 3. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Dragonfly Pack 26L - red clay

  wish list

 4. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Dragonfly 18 l - winetasting

  wish list

 5. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Squirrel Pack 32 l - black

  wish list

 6. -10%
  Batoh Blue Ice Squirrel Pack 12 l - cherry tomato

  wish list

 7. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Squirrel Pack 22 l - black

  wish list

 8. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Dragonfly Pack 26L - tapestry

  wish list

 9. -10%
  Lezecký batoh Blue Ice Dragonfly 18 l - tapestry

  wish list

 10. -10%
  Batoh Blue Ice Squirrel Pack 22 l - cherry tomato

  wish list

 11. -10%
  Batoh Blue Ice Squirrel Pack 32 l - cherry tomato

  wish list

 12. -10%
  Batoh Blue Ice Warthog 30 l - blue
  Batoh Blue Ice Warthog 30 l - blue
  3 918 Kč 4 354 Kč

  wish list

 13. -10%
  Batoh Blue Ice Warthog 45 l - blue
  Batoh Blue Ice Warthog 45 l - blue
  4 607 Kč 5 119 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Blue Ice je francouzská značka s poměrně krátkou historií. Stejně jako mnoho jiných značek v outdoorovém průmyslu se zrodila z vášně svých zakladatelů pro aktivní životní styl. Jejím posláním je vytvářet odolná a spolehlivá zařízení. Turistické batohy Blue Ice se tak vyznačují nadprůměrnou odolností a použitím nejmodernějších materiálů. Jejich turistické batohy jsou všestranné a osvědčí se v mnoha oblastech. Pokročilejším milovníkům horských dobrodružství poslouží jako skvělé batohy pro skialpinismus nebo horolezectví. Jsou také ideální na horské stezky, jednodenní treky nebo vyloženě cestovní výlety. Jejich pohodlný střih a systém nošení v kombinaci s velkým množstvím kapes činí tyto modely velmi funkčními.

Turistické batohy Blue Ice a jejich technické parametry

Významným prvkem řady batohů francouzské značky je nosný systém AlpinePro™. Využívá hliníkový rám a panel ve tvaru písmene S, který umožňuje pohodlnou přepravu zařízení. Blue Ice AlpinePro™ je tepelně tvarovatelný nosný systém, který využívá zádový panel ve tvaru písmene S. Přizpůsobuje se přirozenému zakřivení páteře a poskytuje skvělou oporu. Celý systém je založen na hliníkovém rámu, který zajišťuje správný přenos hmotnosti batohu. Turistické batohy Blue Ice jsou vhodné pro mnohahodinové treky s těžkým vybavením. Široké ramenní popruhy účinně rozkládají váhu a zabraňují otlakům. Hrudní a bederní pásy poskytují stabilizaci a zajišťují, aby se batoh nepřetěžoval.

Zvýšená odolnost turistických batohů Blue Ice je dána konstrukcí batohu z nylonu ripstop. Díky konstrukci z nylonu ripstop je batoh odolnější vůči drsným venkovním podmínkám, jako jsou ostré kameny a skalní výchozy, a také při přepravě v zavazadlovém prostoru a na letištních pásech. Batohy jsou vybaveny mnoha kapsami, které umožňují uložit a roztřídit i ty nejmenší předměty vybavení. Od této chvíle budete mít všechny užitečné věci, jako jsou doklady, čelovka, telefon, brýle nebo mapa, vždy po ruce. Další nespornou výhodou jsou velmi funkční boční kompresní popruhy. Při polovičním zatížení batohu umožňují snížit jeho objem, a tím se jeho těžiště přibližuje k našim zádům. Díky tomu je pohodlnější. Jsou také dostatečně odolné, aby se daly použít na lyže nebo backcountry.

Když se nevejde do hlavního prostoru...

..aneb pár slov o úložných možnostech, které nabízejí turistické batohy Blue Ice. Především přístup do hlavního prostoru je velmi pohodlný. Po odklopení víka je vidět obsah hlavního zavazadla. Do mnoha kapes na přední i vnitřní straně batohu můžeme uložit nejpotřebnější věci, které se nám budou hodit při horské túře nebo turistickém putování. Zajímavým prvkem je také velmi praktický úložný systém v podobě sítě. K batohu se připevňuje pomocí háčků a lze jej použít k nošení přilby nebo jiných částí oblečení, které chceme mít po ruce. Horolezce jistě potěší, že trekové hole a cepíny lze bezpečně a pohodlně přenášet. Pod klopu můžete umístit lano, které bude chráněno odolnými popruhy.

Turistické batohy Blue Ice v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr turistických batohů s objemem od desítek do několika desítek litrů. Mezi nimi rozhodně stojí za zmínku turistické batohy Blue Ice. Mimořádně funkční batohy s nízkou hmotností vám zaručí veškeré vybavení, které od přepravního batohu očekáváte. Pohodlný systém nošení, snadný přístup do hlavního prostoru a množství kapes jsou jen některé z vlastností, díky nimž se batoh pohodlně používá. Turistické batohy Blue Ice vznikly z lásky k horám a přírodě. A určitě nebudou zklamáni ti, kteří chtějí za takových okolností používat batohy této francouzské značky! Podívejte se do obchodu 8a.cz a seznamte se s širokou nabídkou turistických batohů Blue Ice.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>