top

Turistické a trekingové batohy Arcteryx

Turistické a trekingové batohy Arc'teryx® nabízejí širokou škálu modelů od přední kanadské outdoorové značky. Určeno pro horské aktivity a trekking. Je konstruována tak, aby dobře seděla na zádech a poskytovala nepřekonatelné pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Vymazat

Kanadská značka Arc'teryx je dnes předním výrobcem outdoorového oblečení a vybavení uznávaným po celém světě. Turistické a trekingové batohy Arc'teryx poskytují nekompromisní pohodlí a funkčnost, které oceníte při zdolávání horských stezek, dlouhých túrách, výstupech na nejvyšší vrcholy světa nebo při cestování. Turistické batohy Arcteryx se vyznačují promyšlenou konstrukcí a pohodlným systémem nošení. Čím jsou ještě výjimečné a inovativní? Ultralehká, voděodolná konstrukce, použití lehkých, ale přesto pancéřovaných materiálů a minimalistický design.

Pánské a dámské turistické batohy Arc'teryx

Dělení na pánské a dámské modely je nesmírně důležité a má jasný vliv na pohodlí batohu. To je důležité zejména u modelů s větší kapacitou, které také unesou větší hmotnost. Optimálně padnoucí turistický nebo trekingový batoh Arcteryx výrazně usnadňuje nošení i velmi těžkých zavazadel. Rozdíl mezi pánskými a dámskými modely spočívá především v konstrukci nosného systému. Dámské turistické batohy Arc'teryx mají mnohem kratší nosný systém, který je přizpůsoben ženské postavě. Díky užším rozestupům mezi ramenními popruhy a kratší vzdálenosti mezi ramenními popruhy a bederním pásem se batoh dokonale přizpůsobí zakřivení zad. Polstrovaný bederní pás přebírá hlavní váhu batohu, čímž snižuje tlak na záda. Dámské modely batohů se také vyznačují štíhlejším profilem ramenních popruhů.

Jaké jsou vlastnosti turistických a trekingových batohů Arc'teryx?

Turistické batohy Arc'teryx jsou modely, které lze použít jak pro cestování jako hlavní zavazadlo, tak pro pěší turistiku a další outdoorové aktivity. Turistické batohy Arc'teryx jsou vyrobeny z robustního materiálu s nylonovým úpletem. Díky této kombinaci jsou tyto modely odolné proti mechanickému poškození a oděru. Váš batoh se tak nebude bát zavazadlového prostoru, letištních pásů, ostrých skalních výstupků ani kosodřeviny v horách. Turistické batohy Arc'teryx jsou zkrátka spolehlivé svým designem i konstrukcí. U modelů této kanadské značky pravděpodobně oceníte vysokou funkčnost. Jejich batohy jsou promyšlené do nejmenších detailů, aby vám při používání poskytly maximální pohodlí!

Co si zamilujete na turistických batozích Arc'teryx

Především pro svůj promyšlený design. Turistické batohy Arc'teryx používají velmi pohodlné nosné systémy, které lze přizpůsobit vaší postavě. Možnost nastavení bederních a hrudních popruhů a někdy i celého nosného systému má přímý vliv na pohodlí při používání batohu. Za zmínku stojí také dobře umístěné kapsy, které pomáhají uspořádat a udržet pořádek v zavazadlech. Od této chvíle můžeme všechny potřebné věci, které chceme mít na dosah, schovat do klopy nebo, pokud ji batoh má, do kapsy na bederním pásu. Další kapsy na zip a menší vnitřní kapsy poskytují dostatek prostoru pro čelovku, klíče, telefon nebo jiné drobnosti. Kromě toho můžete díky mnoha popruhům a smyčkám připevnit na vnější stranu cokoli, co budete potřebovat. Například stan, karimatku, fleece nebo bundu lze kdykoli snadno sundat.

Turistické batohy Arc'teryx v horském obchodě 8a.cz!

V horském obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku turistických modelů předních outdoorových značek! Díky dobře navržené konstrukci bude batoh nerozlučným společníkem na vašich túrách po mnoho let. Promyšlený design umožňuje používat batoh pohodlně a téměř intuitivně. Mnoho modelů je vybaveno klapkami proti dešti, které chrání vaše vybavení před promočením. Jiné modely používají vnější hydroizolační systém, který zabraňuje vniknutí kapek vody dovnitř. V důsledku toho kapky kloužou po povrchu batohu. Podívejte se do našeho obchodu 8a.cz najít ideální batoh pro vaše horské dobrodružství!