top

Turistická nosítka Thule

Turistické nosiče Thule jsou vynikající volbou pro náročné turisty. Skvěle se hodí na jakoukoli délku trasy. Dětské nosítko Thule zaručuje maximální pohodlí pro vás i vaše dítě.
1
produkt
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
  1. -27%
    Dětské nosítko Thule Sapling - agave

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Thule cestovní nosiče - nekompromisní kvalita

Švédská značka Thule je výrobce, který se ve svých projektech zaměřuje na maximálně propracovaný design a nejvyšší kvalitu zpracování. Díky tomu její výrobky oceňují příznivci všech outdoorových disciplín po celém světě. Do portfolia značky však nepatří jen střešní nosiče a batohy, ale také ncestovní sedačky Thule Tato pokročilá řešení umožňují maximální pohodlí pro rodiče i dítě. Široká škála nastavení vám umožní dokonale přizpůsobit nosítko výšce a hmotnosti vašeho dítěte.

Vyvinutý design pro maximální pohodlí

Thule cestovní nosítka jsou vyrobena z vynikajících kvalitních materiálů, díky nimž jsou odolná a lehká. Modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí oběma osobám, rodiči i dítěti. Speciální nosné systémy, které se nacházejí v Batohy Thule jsou nastavitelné a umožňují nám přizpůsobit nosič dítěte naší výšce a obvodu pasu. Nosný systém umožňuje stabilizaci přenášeného dítěte a také skvělou cirkulaci vzduchu a pohodlí. Byl vytvořen na základě materiálů pohlcujících nárazy a rychleschnoucích. Thule cestovní nosítka také zaručují maximální ochranu vašeho dítěte. Sedačka je anatomicky tvarovaná a pásy chrání dítě před vypadnutím. Výsuvná opěrka nohou umožňuje proměnit nosič Thule na pohodlné sedadlo. Modely této švédské značky nabízejí dostatek prostoru pro vaše vybavení a další funkce. Skrytá sluneční stříška chrání oči vašeho dítěte před oslnivým světlem. Nosiče dokonce umožňují montáž volitelného hydratačního systému.

Podívejte se na dětské nosítko Thule v našem obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku produktů Thule. Turistické nosiče Thule jsou zárukou nejvyšší kvality zpracování a vynikající funkčnosti. Díky tomu splní i ty nejnáročnější požadavky všech fanoušků a poutníků. Pokud se tedy chystáte vzít své děťátko poprvé na túru, stojí za to zvážit nákup dětského nosítka této uznávané značky. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám nový nosič bude dlouho sloužit. Možnost rozšíření o další prvky zajišťuje možnost dokonalého přizpůsobení nosiče vašim preferencím.