top

Trička s UV filtrem

Trička s UV filtrem jsou ideální volbou pro horké dny. Poskytují skvělou ochranu před sluncem a zajišťují výborné větrání. Trička s UV filtrem od špičkových outdoorových značek nabízejí maximální pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

114 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Tričko s potiskem Maloja Roen - midnight

  wish list

 2. -37%
  Bežecké tričko Montura Dune - red

  wish list

 3. -39%
  Dámský top On Running Tank-T - twilight/navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

114 výrobky

na stránce
Vymazat

Trička s UV filtrem do slunečného počasí

Tričko je jedním z nejoblíbenějších oděvů pro aktivní lidi, zejména v teplejších ročních obdobích. Hodí se totiž nejen na horské stezky, ale i na dovolenou s rodinou nebo pro každodenní použití. Za pozornost však stojí skutečnost, že materiál účinně chrání před škodlivým slunečním zářením. Trička s UV filtrem potlačují velkou část nebezpečných paprsků a poskytují tak větší bezpečnost na slunci. To je důležité zejména tehdy, když trávíte celý den venku a obloha zůstává bez mráčku. Intenzita škodlivého UV záření se také zvyšuje s nadmořskou výškou, proto je důležité chránit se při pěší turistice a trekingu ve vyšších horách. Designéři nejznámějších outdoorových značek to dobře vědí a ve svých kolekcích nabízejí široký výběr modelů, které dostatečně chrání. Dámská a pánská UV trička účinně snižují množství slunečního záření dopadajícího na naši pokožku.

Trička s UV filtrem jsou účinnou ochranou před sluncem

Jak poznám, která trička mě účinně chrání před slunečními paprsky? Výrobci se je snaží odlišit, obvykle uvedením informace o stupni ochrany proti UV záření. To se vyjadřuje faktorem UPF, který udává stupeň ochrany. Nejčastěji má hodnotu v rozmezí 15-50 UPF. Čím vyšší je UPF, tím vyšší úroveň ochrany materiál poskytuje. V případě UPF dopadá na kůži 1/15 záření. Při UPF 50 se k pokožce dostane pouze 1/50 škodlivého UV záření, což je méně než 2 % záření. Čím déle strávíte na slunci a čím je počasí zamračené, tím větší pozornost byste měli věnovat výběru oblečení. Trička s UV filtrem od špičkových outdoorových značek poskytují nejlepší výkon pro letní výlety a turistické stezky. V kombinaci s krátkými šortkami zajistí tepelný komfort i v těch nejteplejších dnech.

Značková UV trička, která si můžete koupit online na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr nejlepších košil s UV filtrem. Materiály, z nichž jsou vyrobeny, poskytují nejen ochranu před škodlivým slunečním zářením, ale mají i mnoho dalších, typicky technických vlastností. Nabízejí vysokou prodyšnost, díky které jsou tělu zajištěny příjemné podmínky během fyzické námahy. Trička s UV filtrem jsou navíc lehká. Díky široké škále střihů si každý vybere model podle svého vkusu. Hledáte tričko, které vám dokonale padne na tělo, nebo naopak model s uvolněným střihem? Všechny je najdete online na adrese 8a.cz. Trička s UV ochranou jsou nezbytnou součástí letního oblečení každého aktivního člověka, který klade velký důraz na ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Dámská a pánská UV trička si můžete snadno vybrat online v obchodě. 8a.cz!

Podívejte se na další produkty s UV filtry:

Oblečení s UV filtrem Cepice s UV filtrem Pánská trička a košile Dámská trička-a-košile-dámské Turisticke kalhoty