top

Trekové boty vysoké Zamberlan Rolle Evo GTX - grey

včetně DPH 5349 Kč
Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4819 Kč (+11%)
Doporučená cena výrobce 7279 Kč (-26%)

Doručení do 2-4 pracovních dnů

Posledních %1
Cena dopravy již od 0Kč Podrobnosti
Identifikace produktu: sku-38890

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Tabulka velikostí
Velikost 37 37.5 38 38.5 39 39.5 40 40.5 41 41.5 42 42.5 43 43.5 44 44.5 45 45.5 46 46.5 47 48
Pro chodidlo cca (cm) 22 22,3 22,5 23 23,3 23,5 24 24,3 24,5 25 25,5 26 26,5 26,8 27 27,5 27,8 28 28,3 28,5 29 29,5
Stélky 23,5 23,5 24 24 24,5 25 25 25,3 26 26,5 27 27 28 28 28,5 28,5 29 29 30 30 30,5 31
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem
0 – 999,99 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA!
PPL
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
DPD
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč

Membránové boty Zamberlan Rolle GTX EVO jsou modelem, který bude ideální na dlouhé túry s horským batohem. Je to díky použitým technologiím, které jsou navrženy tak, aby účinně podporovaly pochod jejich nositele a ten tak vždy dorazil do cíle.

Italští designéři použili u tohoto modelu technologii Zamberlan® Backpacking Last, která se projevuje ve speciálním střihu bot. To znamená, že vaše nohy budou při túře s horským batohem účinně podepřeny, což bude mít pozitivní vliv na efektivitu vaší túry i její bezpečnost. Díky tomu můžete snadno podnikat dlouhé túry, aniž byste se museli obávat snadného přetížení nohou.

Horské boty Zamberlan Rolle GTX EVO jsou modelem, který má svršek vyrobený z kvalitní kůže Perwanger, která je ideální pro dlouhé horské túry. Je velmi odolná, skvěle vypadá a zajišťuje vysokou prodyšnost, díky níž si noha déle udrží příjemné klima. Speciální technologie zpracování kůže Hydrobloc® zvyšuje její nepromokavost a odolnost a činí obuv ještě vhodnější pro použití v náročných podmínkách. Límec bot Zamberlan Rolle GTX EVO je vyroben z materiálu příjemného na dotek, který vás nebude dráždit ani při dlouhé túře. Výška svršku poskytuje dostatečnou oporu kotníku v náročnějším terénu a při pohybu se středně těžkými zavazadly. Gumová výztuha na přední straně poskytuje dodatečnou ochranu svršku před poškozením v důsledku nárazu na vyčnívající úlomek skály.

Membránové boty Zamberlan Rolle GTX EVO se dokonale hodí do nepříznivých povětrnostních podmínek, kterým budeme na stezce čelit. Je to díky použití membránové technologie GORE-TEX® Performance Comfort, která se vyznačuje vynikající voděodolností a prodyšností. To znamená, že si při přecházení potoka nebo v lijáku nebudete moci úplně namočit nohy. Prodyšnost obuvi znamená, že přebytečné teplo a vlhkost mohou být stále účinně odváděny na vnější stranu materiálu, takže vedle pokožky zůstává příjemné klima. Tlumení v tomto modelu má na starosti systém ZCS, který využívá různé materiály se společným cílem zajistit vysoký komfort při aktivitách na dlouhé vzdálenosti. Mezipodešev má ve své konstrukci materiál PU, který účinně tlumí nárazy způsobené kontaktem chodidla s tvrdou zemí, chrání klouby a eliminuje únavu nohou při dlouhých pochodech. Velmi důležitým aspektem bot Zamberlan Rolle GTX EVO jsou trakční vlastnosti, které vám umožní pohodlný a bezpečný pohyb v různých typech terénu. Proto se Zamberlan rozhodl svěřit jejich zajištění zkušeným odborníkům Vibram® Díky použití podrážky Curcuma s propracovaným tvarem běhounu a speciální směsi pryže je celá obuv přilnavá v rozmanitém terénu a každý váš krok bude jistý a stabilní.

Horské boty Zamberlan Rolle GTX EVO představují moderní konstrukci podpořenou technologiemi navrženými pro účinnou podporu horské turistiky.

Klíčové vlastnosti bot Zamberlan Rolle GTX EVO:
  • Svršek z kvalitní kůže Perwanger o tloušťce 2,00 - 2,2 mm;
  • Technologie úpravy kůže Hydrobloc® zvyšuje odolnost a nepromokavost ;
  • Membrána GORE-TEX®Performance Comfort< /b>/poskytuje vysokou odolnost proti vodě při zachování prodyšnosti ;
  • Podrážka Vibram®Curcuma poskytuje vynikající trakci v rozmanitém terénu;
  • Systém ZCSPU materiál, poskytuje odpruženía tlumení nárazů ;
  • Konstrukční řešeníZFS umožňuje chodidlu a kotníku zachovat si při chůzi přirozenou pružnost, čímž předchází podvrtnutí a odřeninám ;
  • SystémZFS je navržen tak, aby poskytoval bezpečnou oporu chodidla a předcházel odřeninám.
  • Zamberlan Air System (ZAS) - jedná se o speciálně vybrané materiály a konstrukční řešení, které vytvářejí synergický efekt a zajišťují maximální odvětrávání;
  • Boty jsou vyrobeny v Itálii;
  • (jedna bota) cca. 643 g (velikost 42);

Vyrobeno v Itálii - obuv nejvyšší kvality, ručně vyráběná v továrně Zamberlan®, která se nachází v Itálii. Na výrobní proces tak mohli dohlížet odborníci společnosti, což mělo vliv na nejvyšší kvalitu konečného výrobku.
Vibram® - celosvětově uznávaná značka, která poskytuje podrážky nejvyšší kvality pro obuv. Podrážky Vibram® si získaly oblibu díky své bezkonkurenčně vysoké odolnosti a přilnavosti v různém terénu.
ZCS je účinný systém tlumení vibrací používaný v botách ZamberlanJe založena na použití pěnových panelů různé hustoty v mezipodešvi, které podle potřeby poskytují dodatečnou podporu nebo tlumení. Systém tlumení Zamberlan umožňuje účinně tlumit značné množství vibrací vznikajících při každém kroku. Obuv s tímto systémem poskytuje větší pohodlí a komfort při dlouhodobém používání.
Hydrobloc® - je ochranná známka registrovaná společností Zamberlan, která byla použita na výrobky z přírodní kůže nejvyšší kvality. Díky speciální úpravě a impregnaci je kůže odolnější vůči vodě, mechanickému poškození a zároveň je mimořádně trvanlivá.
Zamberlan Air System (ZAS) - jedná se o celou sadu prvků, které jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální prodyšnost bot. Spočívá v propracovaném designu bot, individuálních konstrukčních řešeních a výběru vhodných materiálů. Účelem toho všeho je optimalizovat odvod vodních par na vnější stranu boty, a zajistit tak optimální klima pro nohy během cvičení. Horské boty se systémem ZAS se vyznačují relativně nízkou hmotností a vynikající prodyšností.
ZFS - umožňuje zachovat přirozenou flexibilitu chodidla a hlezenního kloubu a poskytuje vynikající boční oporu. Riziko odřenin nebo podvrtnutí je eliminováno.

Technologie
Základní technologie

Vibram®
Mezinárodně uznávaná značka Vibram® poskytuje podrážky nejvyšší kvality pro boty. Podrážky Vibram® si získaly oblibu díky své bezkonkurenčně vysoké odolnosti a přilnavosti v různých terénech. Společnost Vibram® je nespornou světovou jedničkou ve výrobě technických podrážek.

Technologie výrobce

Zamberlan Hydrobloc®
Tovární hydrofobní impregnace bot Zamberlan, prováděná ve fázi činění kůže, je u bot tohoto italského výrobce ochranou proti promáčení svršku. Vodotěsnost boty prodlužuje životnost svršku. Lze ji také obnovit vhodným hydroizolačním prostředkem - značka Zamberlan má stejnojmenný speciální produkt Hydrobloc®.

Základní technologie

GORE-TEX® Performance Comfort
Bota navržená s technologií GORE-TEX® Performance Comfort pro outdoorové aktivity v mírných povětrnostních podmínkách. Kombinují odolnou nepromokavost s optimální prodyšností pro dlouhotrvající ochranu proti vlhkosti a pohodlí. Voda nemůže proniknout dovnitř boty, zatímco pot může unikat. Díky své inovativní konstrukci jsou ideální pro širokou škálu aplikací. venkovní aktivity za různých povětrnostních podmínek. Obuv GORE-TEX® Performance Comfort je špičková technologie používaná v horských botách. U všech výrobků GORE-TEX® je zaručeno, že vás udrží v suchu.

Základní technologie

Perwanger®
Kůže Perwanger® je materiál nejvyšší kvality. Kůže Perwanger® pochází od pečlivě vybraných výrobců. Pochází především z kvalitního skotu z alpské oblasti. Na každou fázi výrobního procesu dohlížejí vyškolení zaměstnanci, kteří dodržují všechny právní a ekologické normy. Kůže Perwanger® má přirozené vodoodpudivé vlastnosti díky použití speciálních molekul mikrovláken při procesu činění. Je také prodyšný, vyznačuje se zvýšenou odolností proti poškození a díky výše zmíněným hydrofobním vlastnostem vydrží barva a struktura materiálu déle. Každá fáze výroby kůže Perwanger® probíhá v Itálii.

Technické specifikace:
Barva šedý
Pohlaví Pánské
No-code Ne
Výška Vysoké boty nad kotník
Šířka svršku Boty s nejuniverzálnější šířkou (Standard / Regular Fit)
Chránič Žádný chránič
Materiál svršku obuvi Přírodní nubuková kůže
Základní materiál Perwanger pravá nubuková kůže Hydrobloc® 2,0 - 2,2 mm
Vycpávka Textilní laminovaná podšívka s membránou
Výztuhy Krátká lepená gumová bota na špičce
Kompatibilita s mačkami Boty nejsou vhodné pro použití s mačkami
Systém uzavírání obuvi Klasické zavazování
Voděodolná membrána Ano, nejvyšší ochrana proti pronikání vody díky nepromokavé membráně GORE-TEX
Hmotnost jedné boty ~ 645 g (42)
Základní technologie GORE-TEX® Performance Comfort, Perwanger®, Vibram®
Technologie výrobce Zamberlan Hydrobloc®
Vnitřní vložka Nylon 3 mm + PE
Aktivita Treking
Péče a údržba
Svršek z přírodní kůže
Pro zachování měkkosti a pružnosti svršku z usně je nutná pravidelná údržba – tedy čištění a povrchová úprava. Pokud se o přírodní kůži nepečuje, může po čase vyschnout a ztvrdnout a následně i popraskat. Nikdy nesušte boty u ohně, na radiátoru, sporáku nebo na přímém slunci. Nezapomeňte svršek pravidelně impregnovat přípravkem, který mu dodává vodoodpudivé vlastnosti. Boty z hladké (lícové) usně by měly být pravidelně voskovány.
Svršek s membránou
Aby se zabránilo promočení svršku obuvi, doporučuje se jej řádně a pravidelně impregnovat speciálními přípravky. Díky tomu voda méně proniká do materiálů svršku, nebrání jeho prodyšnosti a snižuje pocení uvnitř obuvi.

Zamberlan Rolle Evo GTX - Hodnocení zákazníků

0.0

Obuv

Obuv

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí
Velikost 37 37.5 38 38.5 39 39.5 40 40.5 41 41.5 42 42.5 43 43.5 44 44.5 45 45.5 46 46.5 47 48
Pro chodidlo cca (cm) 22 22,3 22,5 23 23,3 23,5 24 24,3 24,5 25 25,5 26 26,5 26,8 27 27,5 27,8 28 28,3 28,5 29 29,5
Stélky 23,5 23,5 24 24 24,5 25 25 25,3 26 26,5 27 27 28 28 28,5 28,5 29 29 30 30 30,5 31
Jak vybrat správnou velikost?

Měření stélky

Najděte si pohodlné boty podobného typu. Vyjměte z nich vložku a změřte její délku. Pokud je na patě stočená, nesrovnávejte ji, ale změřte ji „ve vzduchu".

Porovnání výsledků

Porovnejte výsledek s našimi rozměry stélky a vyberte si ideální velikost!

Měření chodidla

Nemůžete změřit stélku nebo si nejste jisti výsledky? Změřte si délku chodidla! Oblečte si ponožku, ve které budete chodit ve vybraných botách.

Změřte si chodidlo na kousku papíru

Položte list papíru na podlahu a přitiskněte ho ke zdi. Postavte se na něj a opřete se patou o zeď.

Označte délku chodidla u prstů. Změřte přesnou délku pro pravou a levou stranu chodidla. Porovnejte výsledek pro větší nohu s našimi návrhy v tabulce velikostí.


Tabulka velikostí

Tabulka velikostí
Velikost 37 37.5 38 38.5 39 39.5 40 40.5 41 41.5 42 42.5 43 43.5 44 44.5 45 45.5 46 46.5 47 48
Pro chodidlo cca (cm) 22 22,3 22,5 23 23,3 23,5 24 24,3 24,5 25 25,5 26 26,5 26,8 27 27,5 27,8 28 28,3 28,5 29 29,5
Stélky 23,5 23,5 24 24 24,5 25 25 25,3 26 26,5 27 27 28 28 28,5 28,5 29 29 30 30 30,5 31

Jak vybrat správnou velikost?

Postupujte podle následujících kroků

Najděte si pohodlné boty podobného typu.
Vyjměte z nich vložku a změřte její délku.
Pokud je na patě stočená, nesrovnávejte ji, ale změřte ji „ve vzduchu".
Porovnejte výsledek s našimi rozměry stélky a vyberte si ideální velikost!
Nemůžete změřit stélku nebo si nejste jisti výsledky?
Změřte si délku chodidla! Oblečte si ponožku, ve které budete chodit ve vybraných botách.
Položte list papíru na podlahu a přitiskněte ho ke zdi.
Postavte se na něj a opřete se patou o zeď.
Označte délku chodidla u prstů. Změřte přesnou délku pro pravou a levou stranu
chodidla. Porovnejte výsledek pro větší nohu s našimi návrhy v tabulce velikostí.

Varování!
Vezměte prosím na vědomí, že i přes maximální pečlivost při měření může dojít k odchylkám v řádu několika procent, které jsou způsobeny metodou měření, umístěním produktu atd.