top

Trekmates

Trekmates je extrémně funkční turistické a trekové vybavení, které se ideálně hodí při kratších i delších cestách do neznáma. Nabídka zahrnuje nejrůznější vybavení pro milovníky outdoorových dobrodružství.

Trekmates jsou produkty pro milovníky dobrodružství

Trekmates, stejně jako mnoho dalších předních outdoorových značek, začínal v garáži. Před více než 20 lety začali otec a syn vyrábět čepice a rukavice pro nottinghamské dobrodruhy. Brzy se ukázalo, že poptávka po kvalitním outdoorovém vybavení je větší, než se původně zdálo. Sortiment společnosti se rozšířil o další vybavení a značka se stala známou i v zahraničí. Dnes společnost Trekmates nabízí širokou škálu trekingových a horských doplňků, které jsou ideální pro mnoho druhů outdoorových aktivit. Jejich vysoká popularita je dána jejich kvalitně zpracovaným designem. Každý výrobek této značky musí mít dvě vlastnosti. Za prvé, jeho konstrukce musí být jednoduchá, bez zbytečných doplňků. To má za následek nízkou hmotnost vybavení, která je tak důležitá při pěší turistice a dalších turistických aktivitách. Za druhé se musí vyznačovat nejvyšší funkčností, která umožní jeho využití při mnoha činnostech. Vysoká univerzálnost znamená, že můžeme výrazně snížit množství turistického vybavení, které vlastníme.

Různorodé produkty Trekmates

Od svého založení společnost výrazně rozšířila svůj sortiment. Kromě čepic a rukavic přibylo do šatníku turistů mnoho dalších věcí. Praktické nepromokavé pláštěnky Trekmates jsou ideální pro všechny deštivé dny. Jsou ideální volbou jak pro letní kempování, tak pro pěší túry. Milovníci trekkingu ocení širokou nabídku chráničů bot. Návleky jsou vhodné nejen do zimního sněhu, ale i do letního blátivého terénu. Můžete si snadno vybrat vyšší a nižší modely, a to jak pro výstupy na horské vrcholy, tak pro rekreační výlety po jednodušších cestách.

Značka Trekmates nabízí také širokou škálu turistického vybavení, které pokrývá téměř všechny oblasti kempování. Praktické sady turistického nádobí jsou skvělé pro přípravu jídla v terénu. Spací doplňky, jako jsou polštáře s pumpičkou a teplé vložky do spacáku, zajišťují klidný spánek ve stanu i na cestách. Značka nabízí také řadu drobného trekingového příslušenství, které se vám na cestách bude hodit. Značka nabízí také řadu drobného trekingového příslušenství na stezku: obaly na mapy, kompasy a další doplňky usnadňující navigaci osloví všechny turisty.

Široká nabídka turistického vybavení v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete různorodé produkty značky Trekmates. Ať už hodně cestujete, milujete dlouhé túry po horských stezkách nebo dovolenou v kempu, najdete zde mnoho praktických modelů, které vám poskytnou ještě větší pohodlí. Prohlédněte si základní věci, které nesmíte zapomenout na žádné cestě!