top

Trekingové batohy Black Diamond

Trekingové batohy BLACK DIAMOND ® jsou mimořádně odolné modely s horním plněním v alpském stylu. Jsou určeny pro náročné horské aktivity, od letních výstupů na vzdálené stěny až po intenzivní zimní expedice. Tyto batohy jsou v horolezeckých kruzích velmi ceněné, protože bezpečně a pohodlně přenesou vaše vybavení do základního tábora.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové batohy Black Diamond znamenají vysoký komfort na cestách

Americké trekingové batohy Black Diamond jsou modely s všestranným využitím. Jejich objem od 40 do 70 litrů je ideální jak pro víkendové túry v horách, tak pro několikatýdenní treky. Trekingový batoh Black Diamond si můžete vzít jak na letní, tak na zimní výpravu. Tento typ batohu bude ideální, pokud hledáte návrh technického, vysokohorského charakteru, který se osvědčí jak v horách, tak při turistice. Speciálně vyvinutý nosný systém zajišťuje funkčnost a pohodlí při používání. Podívejte se na nabídku batohů této americké značky a vyberte si ten správný model pro vás!

Komu jsou určeny trekingové batohy Black Diamond?

Trekingové batohy Black Diamond jsou díky své všestrannosti a univerzálnosti vhodné zejména pro použití v horách. Mluvíme zde jak o jednodenních a několikadenních nenáročných trecích, tak o několikatýdenních expedicích. Záleží na objemu batohu, který se v případě trekingových modelů pohybuje od 40 do téměř 80 litrů. Hlavní výhodou batohů Black Diamond je vysoká odolnost materiálu i švů a zipů. Trekingové batohy Black Diamond jsou vyrobeny z odolného syntetického materiálu, tj. nylonu. Některé z nich mají konstrukci ripstop. Jsou odolné proti mechanickému poškození, oděru a náhodnému roztržení, například ostrou hranou lyže, ostřím sekery nebo zuby puklice.

Trekingové batohy Black Diamond se díky mnoha kapsám a snadnému přístupu do hlavní komory batohu dobře hodí i jako transportní modely. Díky pohodlnému systému nošení je batoh velmi pohodlný i při cestách s batohem nebo stopem. Četné kapsy, včetně těch na vnější straně a uvnitř klopy, umožňují zabalit nejnutnější věci, které chceme mít vždy po ruce. Trekingové modely jsou vybaveny pláštěnkou, která v případě deště účinně ochrání obsah batohu před promočením. Všechny modely jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Připojení zásobníku na vodu nebo izotonickou vodu je rychlé a snadné, a to i při těsném uzavření hlavního prostoru. Vnější hadička připevněná k ramennímu popruhu umožňuje hydrataci během fyzické aktivity, aniž byste museli sundávat batoh.

Trekingové batohy Black Diamond a jejich technické parametry

Trekingové modely vybavené mnoha poutky a popruhy. Díky tomu jsou trekingové batohy ještě funkčnější. Můžeme k němu připojit potřebné vybavení, jako je stativ fotoaparátu, karimatka nebo samonafukovací karimatka, stan, mačky nebo cepíny. Na druhou stranu nám boční kompresní popruhy umožní stlačit batoh na menší velikost, pokud plně nevyužijeme jeho nosný potenciál. Tím se batoh nejen opticky zmenší, ale také se těžiště přiblíží k zádům. To usnadňuje udržení rovnováhy, zejména na obtížných a technických trasách. Štíhlá a kompaktní konstrukce trekingového batohu Black Diamond nás neomezuje v pohybu. Batoh se dokonale přizpůsobí tvaru vašich zad a široké ramenní popruhy účinně rozloží váhu. Díky nastavení hrudního a bederního pásu lze batoh nastavit tak, abyste se během celodenní túry s ním vyhnuli nepohodlí.

Trekingové batohy Black Diamond v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr trekingových batohů od předních outdoorových výrobců, včetně amerických trekingových batohů Black Diamond. Jejich nastavitelný nosný systém umožňuje optimální přizpůsobení batohu vašim zádům během chůze. Navíc je možné nastavit vzdálenost mezi ramenními popruhy a bederním pásem, což umožňuje přizpůsobení vysokým i nízkým osobám. Díky této flexibilitě nosného systému je zaručeno pohodlí i na dlouhých celodenních túrách. Seznamte se s kultovními modely této americké značky a vyberte si trekové batohy Black Diamond, které splní vaše očekávání. Vyberte si v 8a.cz společník pro horská dobrodružství na dlouhá léta!