top

Trek'n Eat

Trek'n Eat je lyofilizované jídlo, které je dobře známé cestovatelům, horolezcům, vodákům a všem, kdo potřebují výživné jídlo. Lyofilizovaná jídla Trek'n Eat najdete na 8a.cz.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyofilizovaná jídla Trek’n Eat jsou nutričně kompletní jídla

Lyofilizované potraviny Trek'n Eat vyrobené v Německu jsou zárukou vysoké kvality surovin a maximální péče při přípravě jednotlivých pokrmů. V lyofilizovaných potravinách této značky se nepoužívají žádné konzervanty, což je činí zdravějšími. Mrazem sušená jídla jsou ideální na dlouhé cesty, protože umožňují sestavit pestrý jídelníček, aniž byste s sebou museli vozit velké množství ingrediencí. Značka nabízí rozdělení do několika jídel, která uspokojí hlad během celého dne. Nabídka zahrnuje lyofilizované snídaně, obědové pokrmy a dezerty. Díky velkému výběru příchutí v jednotlivých kategoriích si každý aktivní člověk může vybrat to pravé jídlo pro své potřeby.

Trek'n Eat - lyofilizované jídlo se snadno připravuje

Lyofilizované jídlo vám umožní připravit kompletní jídlo během chvilky. Většinou stačí jen správné množství vroucí vody a trocha trpělivosti, abyste si mohli vychutnat výživné jídlo. Díky tomu, že si lyofilizované potraviny zachovávají většinu svých nutričních hodnot a chuti, jsou připravená jídla chutná a zároveň umožňují rychle doplnit energetický deficit. Lyofilizovaná jídla Trek'n Eat jsou balena v praktických obalech. Malý objem jednotlivých jídel znamená, že i při přípravě jídla na několikatýdenní trek se jídlo vejde do malého objemu a nezabere celý batoh. Díky velkému výběru lyofilizovaných potravin Trek'n Eat obchod 8a.cz umožňuje snadno připravit expediční menu pro jakoukoli horskou aktivitu. Ať už se chystáte na víkend pod stan nebo na několikadenní trek, lyofilizované potraviny dokonale uspokojí váš apetit.

Trek'n Eat – oblíbené kategorie

Lyofilizované jídlo Trek'n Eat