top

Trailové boty dámské Altra Superior 5 - dark slate

2 592 Kč 3 652 Kč
-29% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Tabulka velikostí
Actual measurements taken by employees
Rozmiar EU 37 37,5 38 38,5 39 40 40,5 41
Długość wkładki ok. (cm) - 24 24,5 25 25,5* 25,5* 26,3 26,8
Na stopę ok. (cm) - 23 23,5 24 24,5 25 25,3 26
Popis

Dámské trailové boty Altra Superior 5 jsou přesně přizpůsobené jedinečné anatomii ženského chodidla a zvládnou i ty nejnáročnější trasy. Altra Superior 5 má nulový drop, minimální odpružení, trakční podrážku a citlivou mezipodešev pro dynamický běh.

Aby byla celá věc co nejlehčí, byl svršek vyroben z prodyšné síťoviny. Nezapomněli jsme však ani na jeho řádné vyztužení a ochranu proti poškození v náročných terénních podmínkách. Dokonalé padnutí, které pocítíte ihned po nazutí boty, je způsobeno jazykem burrito, který dokonale obepíná nohu.

Rodíte se s nulovou kapkou. Proč tedy běhat s několika nebo dokonce několika milimetrovým poklesem? Tímto principem se společnost Altra řídí od samého počátku, a proto mají všechny její boty stejné množství tlumení pod patou i pod špičkou. Konstrukce s nulovým dopadem nutí botu dopadat na střední část chodidla místo na patu, což ulevuje páteři, kolenům, kloubům a svalům. Nutí také ke správnému držení těla, což má vliv nejen na běžecký výkon, ale také na rozvoj zdravějších návyků.

Standardem u obuvi Altra je také rozšířená špička, takzvaný Footshape™ Toe Box. Díky tomu nejsou prsty při běhu stlačovány a jsou mezi nimi zachovány přirozené mezery. Tím je také zajištěno, že špička zůstane v poloze, která poskytuje maximální stabilitu a výkon.

Mezipodešev trailové boty Altra Superior 5 je z ultralehkého materiálu Quantic™, který dále snižuje hmotnost a zároveň poskytuje vynikající tlumení nárazů. Během fáze odrazu je také velmi dynamický, takže vás vyžene do větších výšek.

Nejblíže k zemi je podrážka MaxTrac™, která se vyznačuje vysokou odolností a dobrou přilnavostí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Běžecká obuv Altra Superior 5 je také vybavena stélkou StoneGuard™. Má chránit nohu před ostrými kameny a dalšími ostrými, vyčnívajícími terénními prvky. Pokud však chcete snížit celkovou hmotnost o několik gramů, můžete ji odstranit a běhat bez této dodatečné vrstvy podrážky. Volba je na vás!

Dámská obuv Altra Superior 5 byla navržena s ohledem na anatomické rozdíly mezi ženským a mužským chodidlem pomocí technologie Fit4Her™. Neexistuje žádná snadná cesta, změna barevného schématu nebo zmenšení "velikosti" - značka Altra šla až na dřeň. Boty jsou proto užší v oblasti paty, mají jinou konstrukci v oblasti středu chodidla a mírně vyšší nárt než jejich mužské protějšky.

Společnost Altra se kromě dodávání vysoce kvalitních výrobků stará také o životní prostředí. V souladu se standardem řízení chemických látek Chem-IQ společnost rychle identifikuje a odstraňuje nevyhovující látky ze svého dodavatelského řetězce. Krabice na boty Altra jsou zase vyrobeny z 85 % z post-spotřebního odpadu.

Boty Altra Superior 5 - klíčové vlastnosti:

 • Závodní model s minimalistickým 21mm odpružením;
 • Svrchní část ze síťoviny typu Sandwich s výztuhami v kritických zónách;
 • Hráči
 • Jezyk Burrito, který velmi dobře obepíná nohu;
 • Mezipodešev Quantic™ pro dobré odpružení a vysokou dynamiku běhu;
 • Podrážka MaxTrac™ pro vysokou přilnavost v náročném terénu;
 • Odnímatelná stélka StoneGuard™ chránící před ostrými kameny;
 • -Odnímatelná stélka StoneGuard™ chránící před ostrými kameny.
 • Technologie platformy Balanced Cushioning™ - stejné odpružení pod špičkou i pod patou, takže nulový pokles;
 • Anatomický střih Footshape™ Toe Box - více prostoru pro prsty pro přirozené umístění prstů uvnitř boty.
 • Střih Fit4Her™ pro dámské nohy.
Technologie
Ano

Altra Fit4Her™
Fit4Her™ je technologie, díky níž je dámská obuv Altra dokonale přizpůsobena anatomii ženského chodidla. Ta se, jak známo, vyznačuje užší patou, vyšším nártem, delší klenbou a jedinečným uspořádáním metatarzů. To vše znamená, že běžecké boty značky Altra jsou vhodné i pro ženy s hallux valgus.

Ano

Altra Balanced Cushioning™ Platform
Každá obuv Altra je postavena na platformě Balanced Cushioning™, která zajišťuje stejnou vzdálenost paty a přední části chodidla od země. Stručně řečeno - modely tohoto výrobce se vyznačují nulovým poklesem, který je navržen tak, abychom běhali přirozeně. To znamená přistávat a odkopávat ze středu chodidla a obejít se bez přistání na patě, které zatěžuje kosti, svaly a klouby. Tato konstrukce obuvi je jakýmsi základem pro lepší nastavení chodidla. Jeho cílem je také podpora správného držení těla.

Ano

Altra Footshape™ Toe Box
Footshape™ Toe Box je charakteristickým prvkem obuvi Altra. Rozšířený prostor pro prsty zajišťuje, že prsty zůstávají v přirozené poloze, aniž by byly stlačovány. Díky anatomickému střihu obuvi v této oblasti si mohou prsty odpočinout. Špička přitom zůstává v poloze, která umožňuje maximální stabilitu a sílu kopu. Tato konstrukce přední části boty také snižuje nadměrnou pronaci.

Ano

Altra Gaiter Trap™
Systém uchycení speciálních jehlových bot Altra se nazývá Gaiter Trap™. Její charakteristickou vlastností je možnost připevnit tento typ ochrany, aniž by bylo nutné použít pásek, který vede pod botou a je tedy v tomto místě vystaven oděru nebo zlomení. Hlavními body pro uchycení jsou pata a tkaničky; další dva body se nacházejí po stranách svršku.

Ano

Altra Maxtrac™
Maxtrac™ je patentovaná pryžová směs, která je nanesena na podrážce obuvi. Je navržena tak, aby zabraňovala nebezpečnému prokluzování, a vyznačuje se také zvýšenou odolností. Přilnavost, trakce a vysoká odolnost proti oděru? Všechny tři klíčové aspekty podrážky pro outdoorové sportovní nadšence jsou zde splněny.

Ano

Altra Trailclaw™
Pod názvem technologie Trailclaw™ se skrývá speciálně navržený a vhodně tvarovaný běhoun. Její agresivně tvarované hroty se snadno zakusují do měkkého terénu a poskytují maximální podporu a trakci v náročném, bažinatém terénu. Podívejte se na boty Altra s mezipodešví Quantic

Ano

Altra Quantic
Klíčovým prvkem boty, pokud jde o tlumení každého kroku, je její mezipodešev. Právě zde byl nalezen extrémně lehký a zároveň dokonale tlumící model Quantic. Zároveň zajišťuje odpovídající dynamiku běhu, zejména v okamžiku odrazu, který je tak důležitý pro váš výkon.

Ano

Altra Stoneguard™
Stoneguard™ je speciálně navržená, pružná, tenká vložka umístěná v mezipodešvi, jejíž úlohu však nelze přeceňovat. Chrání spodní část chodidla před nebezpečím při běhu a turistice na tvrdém, nerovném povrchu, jako jsou kameny a jiné výčnělky.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku AL0A5483
Barva šedý
Pohlaví Dámské
Kolekce výrobce Altra Trail
Využití Běhání
Terén Smíšené stezky, lesní cesty
Výška Nízké boty
Šířka svršku Boty s nejuniverzálnější šířkou (Standard / Regular Fit)
Chránič Žádný chránič
Materiál svršku obuvi Tkanina + syntetický materiál
Základní materiál Podšívka ze síťoviny s odolnými překryvy na částech boty
Vycpávka Textilní podšívka
Vegan Chybí údaje
Systém uzavírání obuvi Klasické zavazování
Voděodolná membrána Žádná membrána
Drop 0 mm
Tlumení Minimální
Výška odpružení při prstech 21 mm
Výška tlumení 21 mm
Vzdálenost Na krátké trasy
Altra Fit4Her™ Ano
Altra Balanced Cushioning™ Platform Ano
Altra Footshape™ Toe Box Ano
Altra Gaiter Trap™ Ano
Altra Maxtrac™ Ano
Altra Trailclaw™ Ano
Altra Quantic Ano
Altra Stoneguard™ Ano

Altra Superior 5 - Hodnocení zákazníků

0.0