top

The North Face Lyžařské oblečení

Připravte se na zimu s pomocí renomované značky The North Face - lyžařské oblečení znamená pohodlí při každé lyžařské výpravě.
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské oblečení The North Face - vše, co potřebujete

Lyžařské bundy, kalhoty, kukly a rukavice amerického výrobce nabízejí bezkonkurenční pohodlí. Ať už jste na upraveném svahu, nebo se vydáváte do divočiny, potřebujete správné vybavení. Abyste měli jistotu, že bude fungovat i v náročných podmínkách, vyplatí se zvolit správné oblečení. Značka lyžařského oblečení North Face je jednou z předních světových značek. Splňuje očekávání hobby i pokročilých lyžařů. V široké nabídce si každý najde něco pro sebe, takže na sjezdovkách nebudete zklamáni a můžete si užívat každý okamžik obklopeni prachovým sněhem.

Lyžařské oblečení The North Face - široká nabídka modelů

Americký výrobce má kompletní nabídku, která zahrnuje modely pro všechny milovníky zimních sportů. Díky tomu může mít každý, kdo se chystá na hory, kompletní výbavu jak na lyžování, tak na další aktivity v chladné části roku. Moderní lyžařské bundy The North Face navržené pro použití na svahu i mimo něj poskytují maximální pohodlí. To vše je možné, protože návrháři mysleli na to, aby je vybavili spoustou kapes, a navíc zaručují teplo díky dokonalé izolaci zateplení. To znamená, že vám nebude zima nejen při sjezdu, ale ani na vleku. Ideálním doplňkem bundy, který tvoří funkční komplet, jsou lyžařské kalhoty The North Face. Jejich střihy zajišťují volnost pohybu a perfektní přizpůsobení lyžařským botám. K dispozici jsou jak kalhoty se syntetickou izolací, tak i membránové modely, které jsou ideální jako vrstva v kombinaci s teplejším termoprádlem.

Lyžařské oblečení The North Face pro malé i velké milovníky zimy.

Nejen zralí lyžaři si ve volných chvílích vybírají sjezdovku jako místo odpočinku. Mezi oblíbené aktivity mladších světoběžníků patří také různé formy aktivit v bílém prášku. Aby se při zimních sportech neprochladili, ale také nepřehřáli, měli by se - stejně jako starší lyžaři - vybavit oblečením, které poskytuje správnou úroveň tepelné izolace a maximální pohodlí. V případě dětí a mládeže je správný set ještě důležitější, protože při hře nebo sjezdovém lyžování začátečníci nevěnují pozornost například nastavení úrovně větrání nebo zahřívání těla. Proto je dobré, když se o to postará funkční oblečení. Díky tomu se snižuje riziko nesprávných tělesných funkcí a nachlazení, které mohou zkazit zábavu a vyřadit malé děti z dalších aktivit.

Lyžařské oblečení The North Face obsahuje:

Lyzarske bundy The North Face Lyžařské kalhoty The North Face Čepice The North Face Zimni boty The North Face Rukavice The North Face Mikiny The North Face