top

The North Face Lyžařské bundy

Pokud hledáte pohodlí v zimních podmínkách, je nutné se podívat na komplexní řešení, která nabízí společnost The North Face.

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské bundy North Face jsou funkční svrchní oblečení

Pokud hledáte pohodlí v zimních podmínkách, je nutné se podívat na komplexní řešení, která nabízí The North Face, známá a oblíbená značka mezi milovníky aktivit. Návrháři značky vědí, co nadšenci pro aktivity na svazích potřebují, a již léta vyvíjejí praktické lyžařské bundy, kalhoty a mnoho dalšího vybavení pro všechny milovníky lyžování. Díky nim je lyžování na upravených sjezdovkách i v divočině pohodlné. Dobře padnoucí lyžařské oblečení nabízí maximální volnost pohybu a tepelný komfort od rána do večera a umožňuje lyžování za každého počasí.

The North Face - lyžařské bundy pro uživatele s různými potřebami

Lyžařské bundy North Face jsou vyrobeny s ohledem na potřeby každého lyžaře. Membránové verze chrání před větrem a sněhem, když se zhorší počasí. Modely se syntetickou nebo péřovou izolací vás zahřejí bez ohledu na to, jak nízko klesne rtuť teploměru. V závislosti na vašich preferencích a podmínkách vaší destinace si můžete vybrat nejvhodnější variantu. Nebo se podívejte na naše bundy 3v1, které vám umožní volně vrstvit a být připraveni na různé teploty a počasí. Pokud se chystáte na skialpinistickou výpravu, můžete si obléct vrstvu, která vás příliš nezahřeje. Pro tuto činnost se doporučují tenčí modely.

Lyžařské bundy The North Face pro všechny druhy lyžařských aktivit

V několika kolekcích si můžete vybrat lyžařské oblečeníe dokonale vyhovující potřebám každého milovníka lyžování. Společnost The North Face zařadila do své kolekce All-Mountain dokonalé lyžařské bundy na sjezdovky, které jsou maximálně všestranné. Milovníci jízdy mimo sjezdovky si zamilují řadu Freeride. Profesionálové se mohou těšit na řadu Steep, nejpokročilejší řadu oblečení od amerického výrobce. Modely The North Face s označením Steep Series jsou lyžařské bundy, které poskytují výkon potřebný pro zdolávání nejstrmějších a nejnáročnějších svahů. Prozkoumávat zasněžené horské svahy na dvou prknech je opravdový požitek.

Lyžařské bundy, lyžařské kalhoty a další produkty značky The North Face

Abyste byli v teple, suchu a pohodlí při různých aktivitách v horách, můžete si vybrat z řady oblečení The North Face - lyžařské bundy, lyžařské kalhoty, čepice a mnoho dalšího. Z rozsáhlého sortimentu výrobce si můžete vybrat oděvy, které vytvoří kompletní sadu vrstev oblečení, které spolu dokonale ladí. Podívejte se na nabídku internetového obchodu 8a.cz a nenechte se zaskočit zimními podmínkami. S výrobky této známé americké značky se budete nejen cítit pohodlněji, ale také budete vypadat elegantně. Rukavice, mikiny, šály a bundy si zaslouží pozornost nejen pro své technické parametry, ale také pro svou vizuální přitažlivost.

Lyžařské bundy North Face se skvěle hodí k:

Čepice The North Face Lyžařské kalhoty The North Face Rukavice The North Face Mikiny The North Face The North Face Boty The North Face Dámské boty