top

The North Face Běh

Vyberte si běžecké oblečení a obuv The North Face. Běhání ještě nikdy nebylo tak snadné a pohodlné. Lehce kráčejte ke svému tréninkovému cíli a rychle dosáhněte vrcholu!
Zobrazení Mřížka Seznam

146 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

146 výrobky

na stránce
Vymazat

The North Face představuje kolekci Running

Dál, výš, silněji. The North Face představuje kolekci RUNNING & TRAINING určenou pro ty, kteří se neustále snaží zlepšovat své výkony v horách. Běh a trénink jsou pro ně základem pro budování formy, vytrvalosti a lepší výkonnosti. Tréninkové i horské účely spojuje potřeba naprosté volnosti pohybu a vynikajícího odvodu vlhkosti. Běhejte a trénujte v oblečení, které je prodyšné a teplé za všech teplot. Lehce se přibližujte ke svému tréninkovému cíli. Pohybujte se bez námahy nahoru a dolů a směřujte k vrcholu. Vyberte si běžeckou obuv The North Face, která zajistí maximální odpružení při každém kroku a spolehlivou přilnavost k povrchu.

Oblečení The North Face - běhání v pohodlí za každého počasí

Běžecká obuv a oblečení se velmi liší od modelů, které si vybíráte na trekking nebo horolezectví. Koneckonců každý kus oblečení musí splňovat dvě základní vlastnosti. Měla by být vysoce prodyšná a lehká. Návrháři společnosti The North Face proto využívají nejnovější dostupná řešení běžeckého oblečení. Ultratenké, ale přesto velmi pevné materiály vytvářejí minimalistické bundy, mikiny a kalhoty, které poskytují optimální ochranu před přírodními živly, aniž by vás zatěžovaly.

Běžecké boty The North Face

Vhodně navržená obuv do terénu je pro činnost, jako je běh, nezbytná. Společnost The North Face nabízí řadu obuvi určené pro horské stezky a traily, která je od základu vytvořena pro překonávání horských cest a stezek. Ultralehká konstrukce svršku zajišťuje vynikající prodyšnost a příjemné klima pro vaše nohy. Zároveň je účinně chráněn proti snadnému poškození kameny a kořeny. Podrážky běžeckých bot The North Face mají díky agresivnímu dezénu a správnému typu gumy velmi dobrou přilnavost na různých typech povrchu.

Běžecké vybavení a oblečení The North Face 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký sortiment vybavení a oblečení pro nadšence a milovníky rychlých kol. Pokud běhání prostě milujete, společnost The North Face pro vás jistě připravila modely, které jsou ideální pro váš trénink nebo závody. U produktů pro běžce všech úrovní jde především o odolnost a vynikající výkon. Podívejte se na propracované běžecké boty a oblečení TNF v terénu, pro který byly vytvořeny.

Podívejte se také na další běžecké kategorie!

Běžecké boty Salomon Běžecké boty Arcteryx Běžecké boty La Sportiva Bezecke kratasy Běžecké batohy Salomon