top

Termoaktivní boxerky Ortovox 230 Competition Boxer - blue

847 Kč 1 390 Kč
-39% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 847 Kč
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Boxerky Ortovox 230 Competition Boxer ocení každý uživatel díky jejich pohodlnému anatomickému střihu a perfektnímu padnutí díky elastickému pasu. Tento model je ideální pro zimní lyžování nebo jiné aktivity, při kterých chcete od svého oblečení co nejlepší podporu.

Označující vlastností těchto boxerek Ortovox je, že vlna použitá při jejich výrobě splňuje normu OWP (Ortovox Wool Promise). To znamená, že s ovcemi, z nichž je přírodní materiál získán, bylo zacházeno humánně. Použitá merino vlna navíc pochází z legálních zdrojů, z farem, které dodržují spravedlivé postupy vůči životnímu prostředí a lidem, kteří je zaměstnávají.

Boxerka Ortovox 230 Competition je praktický kus oblečení pro zimní aktivity v horách. Model od společnosti Ortovox je vyroben z merino vlny. Tento přírodní materiál má antibakteriální vlastnosti, takže zpomaluje vznik nepříjemných pachů. Kromě toho merino vlna dobře dýchá a snižuje riziko podráždění pokožky. Kromě toho má tento materiál termoregulační vlastnosti. Polyamid ve složení je zodpovědný za větší odolnost materiálu, zatímco elastan zajišťuje lepší padnutí.

Ortovox 230 Competition Boxer - klíčové vlastnosti:

  • Pohodlný anatomický střih,
  • Elastický pas pro přesné přizpůsobení;
  • Model navržený z merino vlny;
  • Materiál má antibakteriální vlastnosti;
  • Vlna nedráždí a velmi dobře dýchá;
  • Merino vlna má termoregulační vlastnosti;
  • Vlna splňuje normu OWP (Ortovox Wool Promise);
  • Polyamid zajišťuje odolnost modelu;
  • Přídavek elastanu pro lepší padnutí;
Technologie
Ano

Merino
Úžasné vlastnosti merino vlny se nyní plně využívají při výrobě špičkového technického oblečení. Přírodní materiál se získává z ovčího rouna žijícího na nejnáročnějších místech světa. Tam, kde v létě teplota dosahuje až 40 stupňů Celsia, aby v zimě rtuť teploměru klesla na minus 20. Tyto ovce - merinosy - musí být schopné zvládnout jak horko, tak chlad. Jejich tajemství spočívá ve vlně - obsahuje tisíce mikrokapsiček vzduchu, které fungují jako nárazník proti extrémním teplotám. V létě se vlákna nezahřívají jako naše tělo, zatímco v zimě je vlhkost způsobující chlad absorbována merino vlákny a přenášena ven. Díky svým speciálním vlastnostem zůstávají vlákna příjemná na dotek, i když jsou mokrá, a zachovávají si některé své izolační vlastnosti. Merino vlna schne lépe než bavlna a mnohem rychleji než běžná vlna. Zabraňuje také tomu, aby se v oděvu usadily bakterie, takže se výrazně snižuje tvorba nepříjemných pachů.

Ano

Tencel®
Tencel® je 100% přírodní tkanina, která se získává zpracováním dřevní celulózy. Má antibakteriální vlastnosti a jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí. Nepoužívá žádné žíravé ani toxické látky a výsledný produkt je biologicky odbouratelný. Oděvy vyrobené z tkaniny Tencel® velmi účinně odvádějí vlhkost a odvádějí ji ven, kde se může volně odpařovat. To je velmi prospěšné pro tepelnou regulaci v teplých dnech. Kromě toho je materiál velmi příjemný na dotek.

Ano

Ortovox OWP (Ortovox Wool Promise)
Ortovox OWP (Ortovox Wool Promise) je standard, který stanovuje vysokou kvalitu vlny a který značka Ortovox iniciovala v roce 2017. Pro Ortovox byla vždy prioritou ochrana lidí a zvířat při současném respektování životního prostředí, proto se značka rozhodla spolupracovat s dodavateli, kteří sdílejí podobné myšlenky. Celý proces vychází z normy RWS, ale rozšiřuje její kritéria mnohem dále. OWP provádí audity zemědělských podniků, přičemž dodržuje více než 60 ukazatelů. Celé to mimo jiné vyžaduje humánní zacházení se zvířaty, a to i při stříhání, respektování životního prostředí, udržitelné vztahy mezi obchodními partnery a transparentnost všech dodavatelských řetězců až ke zdroji.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 85762
Barva modrý
Pohlaví Pánské
Kolekce výrobce Ortovox Bottoms
Využití Sjezdové lyžování / Freeride
Obsah merino vlny 50 – 99% vlny merino
Základní materiál 57 % merino vlna, 41 % polyamid, 2 % elastan.
Gramáž 230 g/m2
Druh pásu Elastický
Základní technologie Merino, Tencel®
Technologie výrobce Ortovox OWP (Ortovox Wool Promise)
Merino Ano
Tencel® Ano
Ortovox OWP (Ortovox Wool Promise) Ano
Šetrnost k životnímu prostředí Fair Wear, Mulesing Free, RWS (Responsible Wool Standard)
Outlet Ne
Akcja3 Love mountains
Péče a údržba
Vlněné oděvy (náchylné ke žmolkování)
Oděvy z přírodní vlny mohou kvůli své struktuře časem tzv. žmolkovatět (tzv. pilling). To je způsobeno tím, že se jednotlivá vlákna o sebe navzájem zachytávají, což vede k vytvoření jemného mechu nebo malých kompaktních kuliček na povrchu materiálu. Intenzita tohoto procesu závisí na tření o povrch tkaniny jiných částí oděvu nebo vybavení a je patrnější v oblasti manžet, loktů, mezi stehny a kolem pasu a boků. Vlněné oděvy lze v případě žmolkování vyhladit pomocí holicího strojku na oděvy. Žmolkování lze také minimalizovat praním naruby.

Ortovox 230 Competition Boxer - Hodnocení zákazníků

0.0