top

Termite

Termite jsou spolehlivé cestovní doplňky pro všechny aktivní lidi. V nabídce značky jsou odolné termosky, termohrnky, nádobí a mnoho dalších turistických doplňků.
0
výrobky
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Termite - produkty vytvořené s vášní

Značku vytvořili lidé, které spojuje vášeň pro outdoorové aktivity. Vznikla jako reakce na potřeby všech aktivních lidí, kteří ocení kvalitní outdoorové vybavení. Neustálý spěch za poznáním nových míst vyžaduje spolehlivé vybavení, na které se můžete spolehnout při každé cestě. Výrobky značky Termite jsou určeny pro lidi, kteří chtějí zvládnout náročné horské cesty, turistické stezky a nenáročné lesní cesty. Všestranné modely jsou vhodné jak pro náročné milovníky hor, tak pro ty, kteří chtějí příjemně trávit čas venku. Většina modelů je také ideální pro každodenní použití, což zvyšuje pohodlí při každodenních povinnostech v práci nebo ve škole.

Vysoce kvalitní termosky od společnosti Termite

Mezi nejoblíbenější značkové výrobky patří bezpochyby turistické termosky. Tyto do detailu propracované modely udržují požadovanou teplotu nápojů po dlouhou dobu. Robustní konstrukce s dvojitými stěnami nabízí vynikající izolační vlastnosti. Celá konstrukce je vyrobena z nerezové oceli, takže je dokonale vhodná pro potraviny. Kromě toho se vnitřek velmi snadno udržuje v čistotě. Důležité je, aby plastové části, jako jsou zátky a uzávěry, byly vyrobeny z materiálu bez obsahu BPA. Tím je zajištěno, že výrobek splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu. Kromě termosek na pití jsou k dispozici také modely na obědy s širokým přístupem do vnitřního prostoru. Je to perfektní způsob, jak si vychutnat teplé jídlo na stezce, aniž byste si s sebou museli brát turistický vařič. Termosky na jídlo jsou také oblíbenou volbou pro každodenní použití. Jsou ideální, když jste zahlceni prací a nemáte čas na přípravu jídla. Pak už vás od chutné a především teplé svačiny dělí jen uzávěr.

Další turistické doplňky

Ačkoli jsou termosky hlavní nabídkou značky Termite, v jejích katalozích najdeme mnoho dalších produktů. Termohrnky jsou volbou pro ty, kteří nepotřebují velkou termosku. Je to skvělý způsob, jak udržet kávu nebo čaj horké po delší dobu. Klasické sady turistických nádob jsou zase nabídkou pro všechny příznivce turistiky, kteří se vydávají na dlouhou dobu do divokých oblastí. Osvědčená nerezová ocel zaručuje vysokou odolnost a vynikající použitelnost jak při kempování, tak při delších trekingových výpravách. Součástí výrobků jsou také doplňky, jako jsou odolné obaly na příslušenství nebo dokonce cestovní matrace pro pohodlný spánek.

Produkty Termite si můžete zakoupit na 8a.cz

Nabízíme širokou škálu výrobků značky Termite, které se skvěle hodí na trekking, turistické výlety, víkendové výlety i každodenní použití. Jedná se o výrobky pro lidi s vášní, kteří hledají spolehlivé a funkční vybavení. Produkty Termite vám zpříjemní každý výlet.