top

Teapigs

Teapigs je značka vysoce kvalitních čajů pro všechny milovníky tohoto nápoje. Tento výrobce nabízí klasické čaje v sáčcích i čaje pro studené vaření. Teapigs v obchodě 8a.cz nabízejí širokou škálu příchutí pro všechny milovníky čaje.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Teapigs - pro milovníky čaje

Značka Teapigs byla založena v roce 2006 s jediným posláním - zajistit snadný přístup k vysoce kvalitnímu čaji. V té době byl ve Velké Británii dobrý čaj k dostání jen na několika místech. V regálech převládaly velmi nekvalitní směsi, které neposkytovaly plnou chuť. Milovníci kávy byli v té době ve zcela jiné situaci. Desítky kaváren, specializované kávovary a mnoho druhů zrnkové kávy umožnily gurmánům vybírat z mnoha druhů a chutí. Zakladatelé společnosti Teapigs – Nick a Louise chtěli milovníkům čaje nabídnout podobný výběr. Díky svým zkušenostem u světového čajového giganta Tetley přesně věděli, co hledají a na co se při hledání jedinečných čajových odrůd zaměřit.

Čaje značky Teapigs jsou pečlivě vybírány. Vybírají se pouze ty nejkvalitnější listy, bylinky, ovoce, koření a květy, z nichž se skládají jedinečné chutě, které nelze nalézt v produktech dostupných v supermarketech. Výrobky této značky se vyznačují velkými sáčky, které obsahují nemleté čajové lístky. Výsledkem je nápoj stejně vysoké kvality, jako kdyby byl připraven z listů. Je to prostě mnohem jednodušší na přípravu. Dnes je značka Teapigs a její čaje zastoupena ve více než 40 zemích. Lidé, kteří společnost tvoří, přistupují k tvorbě nových chuťových kompozic stále s největším nadšením.

Čaje Teapigs v obchodě 8a.cz

V naší nabídce se zaměřujeme hlavně na čaje, které si můžete snadno připravit během jakéhokoli turistického výletu, ať už se chystáte do hor nebo k jezeru. Především jsou tu čaje Teapigs v sáčcích, které jsou nepostradatelné, když nemáte sítko na čaj a vaším jediným nástrojem je malý hrnek s vroucí vodou. Velmi oblíbené jsou také čaje Teapigs připravené za studena. Umožňují rychlou přípravu aromatického nápoje bez nutnosti vaření vody. Jsou ideální volbou do letních veder a vy budete mít chuť sáhnout po dalším doušku nápoje. Prohlédněte si jedinečné příchutě Teapigs v obchodě 8a.cz!