top

Taktické hodinky

Taktické hodinky jsou vynikající volbou nejen pro vojáky a milovníky přežití. Mají funkce nezbytné při cvičeních, manévrech a akcích v terénu. Poskytují také nejdůležitější informace o naší poloze, trase, změnách počasí a samozřejmě přesný čas. Taktické hodinky mohou být také skvělou volbou pro milovníky výprav do nejdivočejších koutů světa.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Taktické hodinky pro speciální úkoly

Hledáte chytré hodinky, které vydrží i při aktivitě v náročném terénu? Potřebujete přesné určení polohy, skvělý noční režim a velmi dlouhou výdrž na jedno nabití? Pak jsou pro vás taktické hodinky jako stvořené. Nejvýkonnější modely jsou navrženy s ohledem na vojenské, taktické a survivalové aktivity. Zvláštní význam se přikládá spolehlivosti. Proto se většina taktických hodinek vyznačuje zvýšenou odolností. Velmi dobře odolávají nárazům a jsou odolnější proti namočení nebo zaprášení. Jsou přizpůsobeny pro použití v nejnáročnějších polních podmínkách. Velmi důležitý je také jejich vzhled a funkčnost. Tlumené barvy a přizpůsobené osvětlení zajišťují dokonalou kombinaci se zbytkem kamufláže. Intuitivní ovládání taktických hodinek umožňuje vyvolat nejdůležitější volby pomocí několika tlačítek.

Vynikají taktické hodinky?

Většinu funkcí taktických hodinek lze nalézt i v mnoha sportovních nebo cestovních modelech, některé z nich jsou však jedinečné nebo dále rozvinuté. GPS není u většiny sportovních hodinek ničím neobvyklým. Totéž platí pro taktické hodinky, ale vybrané modely mohou k určení polohy využívat i jiné satelitní navigační systémy, jako je GLONASS nebo Galileo. Můžete si tak být jisti svou polohou bez ohledu na podmínky a dostupnost jednotlivých satelitů. Kompasy v taktických hodinkách jsou také velmi přesné. Ty umožňují udržovat správný směr i při použití tradiční mapy. Typickou vojenskou funkcí je speciální noční osvětlení, které umožňuje používat hodinky i při použití přístroje pro noční vidění. Většina taktických modelů se také výrazně liší svou provozní dobou. Velká baterie dokáže hodinky napájet mnohem déle než většina turistických nebo sportovních modelů. Kromě toho jsou k dispozici speciální úsporné režimy, které umožňují ještě delší provoz v terénu. Taktické hodinky s GPS jsou vynikající volbou nejen pro vojenské nadšence, ale také pro všechny lidi, kteří se vydávají do nejdivočejších oblastí. Při takových výpravách záleží na maximální spolehlivosti vybavení.