top

T-Wall

T-Wall je výrobce specializující se na navrhování a výrobu lezeckých chytů, panelových konstrukcí a tréninkových zařízení pro lezce. V nabídce jsou produkty, které Vám umožní trénovat lezení bez ohledu na počasí.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -3%
  Posilovací deska T-Wall Bone - white
  Posilovací deska T-Wall Bone - white
  včetně DPH 1849 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 991Kč +87%
  Doporučená cena výrobce 1916 Kč -3%

  wish list

 2. -10%
  Posilovací deska T-Wall Crank - orange
  Posilovací deska T-Wall Crank - orange
  včetně DPH 1569 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 991Kč +59%
  Doporučená cena výrobce 1758 Kč -10%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

T-Wall – 100% lezení

Tato polská značka se plně zaměřuje na potřeby všech lezců. Nabízí širokou škálu produktů pro trénink a lezení uvnitř. Mezi modely najdete různé lezecké chyty a struktury, které vám umožní vytvořit fantastické cesty na každém panelu. Díky kvalitním materiálům a téměř neomezenému výběru tvarů a velikostí jsou vhodné pro začátečníky i zkušené lezce. Značka T-Wall zahrnuje také vybavení pro trénink lezení. Tréninkové chyty a rozsáhlé posilovací desky vám umožní zdokonalovat formu v pohodlí vašich čtyř stěn.

Produkty T-Wall online v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký sortiment výrobků polské značky. Zaměřujeme se zejména na tréninkové doplňky pro lezení a nabízíme mimo jiné široký výběr posilovacích desek. Rozsáhlé modely umožňují provádět řadu cviků na posílení prstů, paží a svalů rukou. Nabídka zahrnuje klasické posilovací desky vyrobené ze stejného vysoce přilnavého materiálu jako lezecké chyty, ale i dřevěné modely pro ty, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Ať už si vyberete jakýkoli model, můžete si být jisti, že vám umožní provádět efektivní lezecký trénink.